ATV Karadut - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
296
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
820x547-karaduttan-carpici-afis-1725524427147.jpg

ATV'nin yeni dizisi Karadut bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun, senaristliğini Sırma Yanık'ın üstlendiği yapımın kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Şükrü Özyıldız, Engin Şenkan, Aslı İnandık, Burak Dakak, Nursel Köse, Selin Türkmen, Ebrar Karabakan, Naz Elmas, Rami Marin, Onur Gürçay, Elif Nur Kerkük ve İpek Ayaz Kortunç yer alıyor.

Ölmüş annesinin hayatını yaşayıp kendisini ailesine adayan kişisel gelişim uzmanı Zuhal'in hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de ATV'de!

Bölüm başından beri izliyorum diziyi Zuhal Erdem niye evin Annesi rolünde diye meğer Annesini öldürmüş. 😱

• Üzücü
Reactions: Angelica
Diziyi izledim çok güzeldi müzikleri anlatım şekli çok güzeldi hele sonu şok oldum bakalım haftaya neler olacak

Aslı kızlar içinde en akıllısı valla
begümün patlayış sahnesi çok güzeldi ama doğruyuda söylese ablasına karşı terbiyesizlik yaptı gibi :D
------

zuhalın sonra hiçbişey olmamış gibi gelip odada begümü teselli edişide harikaydı ben olsam bir daha selam vermezdim işte :D

• Beğendim
Reactions: Angelica
( başkasına iyilik olsun diye kendimize yaptığımız kötülükler)

dizide geçen bu lafın çok derin manası var @RüzgarGülü hanı şabanın filminde diyorya çok derin manası var saksıya fesleğen gibi geçiririm demek istiyor :A
------

şu mesajlaşma kısımları çook sıkıcı

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
( başkasına iyilik olsun diye kendimize yaptığımız kötülükler)

dizide geçen bu lafın çok derin manası var @RüzgarGülü hanı şabanın filminde diyorya çok derin manası var saksıya fesleğen gibi geçiririm demek istiyor :A
------

şu mesajlaşma kısımları çook sıkıcı
Diziyi izlemiyorum nasıl bir manasi var acaba :)

• Beğendim
Reactions: tekin
her yeni dizinin ilk bölümünü izlerim 10 yeni diziden bir iki tane kalır izlemeye devam ettiğim ..
doğrusuda bu ilk bölüm izlenmeyince bana uygun diziyi bulmam zor :D
bu dizi hakkında pek karar veremedim
Senin taktik iyiymiş. Türk dizileri çok uzun o kadar duramıyorum sıkılıyorum. Çok populerse izlerim ancak onun dışında ara ara bakarım :D