Güzel Aşklar Diyarı - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,828
Puanı
1,061
GU37DD6WQAAuRs-

Kanal D'nin yeni dizisi Güzel Aşklar Diyarı'nın fragmanı yayınlandı.

Medyapım ve Boyut Film'in yapımcılığını üstlendiği, ilk bölümlerini Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği, başrollerinde Halil Ergün, Özgü Kaya, Burak Berkay Akgül, Meltem Cumbul, Melis Birkan, Ege Kökenli ve Özgür Emre Yıldırım'ın yer aldığı dizi, Kapadokya'nın en köklü ailelerinden biri olan Alaca ailesinin hikayesini konu alıyor.

Güzel Aşklar Diyarı, yakında Kanal D'de!

Çok yüksek bir reytingle açılış yapacak. Bu sezonun dizisi olacaktır. Televizyon dünyasını az çok bilenler için bunu tahmin etmek zor olmasa gerek...

Tutmaz diyenler şaka mı Total'in ilgisini çekebilecek her türlü şey konulmuş havada karada tutacak. :A

ustteki vidyo hemen hemen total de tutan diziler familyasin dan .

takip ettigim oyuncular olmadigindan listeme almadim bu diziyi.

dizi de bol bol kapadokya peri bacalari ve yakin yerler olacak gorunuse gore . gorsel olarak cok guzel planlar cekilecegin den suphem yok .
ikoniklesmis muhtesem dogal plato .

izleyecek olanlara iyi seyirler diliyorum .

• Beğendim
Reactions: Aserat
Tutmaz diyenler şaka mı Total'in ilgisini çekebilecek her türlü şey konulmuş havada karada tutacak. :A
Ne zaman başlayacağına bağlı hem Bahar hem Bir Gece Masalı hem bu dizi yüksek reytingler alamaz bir akşamda. O eskidendi :)

Bu tutarsa reyting pastasında ya Bahar'i yiyecekler ya da Bir Gece Masalı'nı. Merakla bekliyorum sonuçları.

Ne zaman başlayacağına bağlı hem Bahar hem Bir Gece Masalı hem bu dizi yüksek reytingler alamaz bir akşamda. O eskidendi :)

Bu tutarsa reyting pastasında ya Bahar'i yiyecekler ya da Bir Gece Masalı'nı. Merakla bekliyorum sonuçları.
Bu dizinin salı olacağı kesin değil ki. Bir Gece Masalı'nın karşısına benzer tarzda iş koymazlar ayrıca.

Baharı bilmem ama Bir Gece Masalı dizisinin erken final olması imkansız denecek bir şey artık. Dizinin YouTube sayfası bile Bir günde 1 Milyon Aboneyi geçti. Üstelik dizinin tekrarları bile iyi oranlar almışken

Baharı bilmem ama Bir Gece Masalı dizisinin erken final olması imkansız denecek bir şey artık. Dizinin YouTube sayfası bile Bir günde 1 Milyon Aboneyi geçti. Üstelik dizinin tekrarları bile iyi oranlar almışken
Hocam bunlar 2-3. Bölümün reytingleri ile belli olan şeyler.

Dizilerin reytingi ile sosyal medya reytingleri bir değil. Sosyal medya kullanıcıları ile reyting cihazına sahip olan kitle farklı

Hocam bunlar 2-3. Bölümün reytingleri ile belli olan şeyler.

Dizilerin reytingi ile sosyal medya reytingleri bir değil. Sosyal medya kullanıcıları ile reyting cihazına sahip olan kitle farklı
Bekleyip göreceğiz ama Mesela Safir'de ilk başladığında 4 reytingin altında başlamıştı. O yüzden fazla sürmedi. ama Bir Gece Masalı neredeyse 5 reytingi yaklaştı. Beklenti yüksek haftaya oranlarını dahada artırabilir. yani Hudutsuzun aldığı reytingi aldı diyeyim ben sana

Bekleyip göreceğiz ama Mesela Safir'de ilk başladığında 4 reytingin altında başlamıştı. O yüzden fazla sürmedi. ama Bir Gece Masalı neredeyse 5 reytingi yaklaştı. Beklenti yüksek haftaya oranlarını dahada artırabilir. yani Hudutsuzun aldığı reytingi aldı diyeyim ben sana
Hudutsuz ilk bölümde 2.61 almıştı, sezon içerisinde 6.97'ye çıktı.

Ama geçen sezon ile bu sezon TV oranları bir olmayacak. Oranlarda artış gözükecek. Geçen sezon Kızıl Goncalar/Bahar/İnci Taneleri yeni dizilerden, Kızılcık/Yalı/Gönül Dağı 10+'ları gören diziler idi.

Sezonda 10+ gören 6 dizi sayısı bence çok az. Geçen sezon izleyici TV'den uzaktı. Ama bu sezon toparlanacak gibi, Bir Gece Masalı Eylül'ün ilk dizisi, ilk Salı akşamında böyle güzel açılış yaptıysa demek ki izleyiciler TV'ye dönüyor.

Bu sezon çok farklı olacak Ahmet'cim görecez.

• Aynen
Reactions: ahmetbey
Hudutsuz ilk bölümde 2.61 almıştı, sezon içerisinde 6.97'ye çıktı.

Ama geçen sezon ile bu sezon TV oranları bir olmayacak. Oranlarda artış gözükecek. Geçen sezon Kızıl Goncalar/Bahar/İnci Taneleri yeni dizilerden, Kızılcık/Yalı/Gönül Dağı 10+'ları gören diziler idi.

Sezonda 10+ gören 6 dizi sayısı bence çok az. Geçen sezon izleyici TV'den uzaktı. Ama bu sezon toparlanacak gibi, Bir Gece Masalı Eylül'ün ilk dizisi, ilk Salı akşamında böyle güzel açılış yaptıysa demek ki izleyiciler TV'ye dönüyor.

Bu sezon çok farklı olacak Ahmet'cim görecez.
Kuruluş Osman geçtiğimiz sezon en yüksek kaç reytingi gördü