Cem Yılmaz'dan Yeni Film: GORA 4 GORA

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,168
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GOCW0XxXwAE-P-y

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan yeni bir film daha geliyor.

G.O.R.A, A.R.O.G ile Arif V 216 filmlerinin devamı niteliğinde çekilecek olan 'GORA 4 GORA' filmini ünlü komedyen "Üzgünüm, daha fazla bekleyemem" notuyla sosyal medya hesabından duyurdu.

Netflix Türkiye'de izleyici ile buluşacağı açıklanan filmle ilgili detaylar ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Arif V 216 ile çok güzel sonuçlar aldıktan sonra yeniden GORA yapmak ne bileyim.... Yeni filmlerin tutmayınca eskiye mi sardın Cem Yılmaz ?

Bu ülkede rahat 2 GORA filmi, 10 Recep İvedik filmi daha görürüz. Yeni şeyler yoksa gösterilerden devam et ya da emekli ol...

Son 10 yıldır yaptığı filmler eski tadı vermiyor, en son Arif v 216 bende büyük hayal kırıklığı olmuştu. Keşke bunun yerine Erşan Kuneri'nin ikinci sezonu gelseydi :(

Aynen Karakomik filmlere heyecanla gittim sinemaya bı izledim izlemez olaydım başkalarını da götürdüğüm için rezil olmuştum kimse beğenmedi
Olsun canım sanki yazarı yapımcısı sen misin ne rezil olacan ? Cem Yılmaz'ın geri kafalılığı zaten Karakomik filmlerin sistemini beğenmemiştim iyiki gitmedim :)

Cem yılmaz gora arog yaparak gorayı bitirmiştin zaten. şimdi tekrar gora nasıl olur bence olmaz arif v 216.2 yapsa daha çok izlenir mesela