Geçmişe Geri Dönmek mi? Geleceğe Sıçramak mı?

Tek bir hakkınız olsa hangisini tercih edersiniz?

• Geçmişe Giderdim

• Geleceğe Giderdim

• Yerimde Beklerdim

• Ben İkisinede Gitmek İsterdim

• Konu İlgimi Çekmiyor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
1712978992722.png

Dizilerde,filmlerde,tartışma programlarında,bilimsel konularda,derslerde. konusu hep geçer ve geçecekdir.

Geçmişe gidip hatalarımızı düzeltmek mi yoksa geleceğe gidip ne olacağımızı bilmek mi?

Tek bir hakkınız olsa hangisini tercih edersiniz?

Neden bu hakkınızı kullanmak isterdiniz?

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,812
Puanı
560
Geçmişe gitmek isterdim, hatalarımı düzeltmekten çok daha duygusal yaklaşıyorum konuya ve babamı bu kadar genç yaşta kaybedeceğimi bilseydim eğer şimdi geçmişe gittiğimde onunla daha da dolu zaman geçirmek isterdim daha çok sarılmak ve doyasıya öpmek koklamak ..

Güzel bir konu seçimi @The_Erinch geçmişe gitmenin hayali ile doldum sayende teşekkürler :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,518
Puanı
1,060
Geçmişe gitmek isterdim hem hatalarımı düzeltmek ister hemde babamın her anının fotoğrafını çekmek isterdim son gecesinde yanında bol bol otururdum bol bol foto çekerdim çünkü farkettim ki çok az fotosunu çekmişim...
@The_Erinch abicim konu çok hoşuma gitti duygusal konu olmuş emeğine sağlık 🙏

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Geçmişe gitmek isterdim, hatalarımı düzeltmekten çok daha duygusal yaklaşıyorum konuya ve babamı bu kadar genç yaşta kaybedeceğimi bilseydim eğer şimdi geçmişe gittiğimde onunla daha da dolu zaman geçirmek isterdim daha çok sarılmak ve doyasıya öpmek koklamak ..

Güzel bir konu seçimi @The_Erinch geçmişe gitmenin hayali ile doldum sayende teşekkürler :bhr:

Geçmişe gitmek isterdim hem hatalarımı düzeltmek ister hemde babamın her anının fotoğrafını çekmek isterdim son gecesinde yanında bol bol otururdum bol bol foto çekerdim çünkü farkettim ki çok az fotosunu çekmişim...
@The_Erinch abicim konu çok hoşuma gitti duygusal konu olmuş emeğine sağlık 🙏
İkiniz adına hassas oldu... İstemeden üzülmesinize neden olduysam bağışlayın lütfen 🙏

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Geçmişi seviyorum ama geleceğe giderdim meraktan, eğer kötüyse geri dönme şansı var mı? :A @The_Erinch
Geçmiş, geçmişde kalmış.. Yaşanan ve olana çağre bulmaktansa geleceğime bakardım zaten geçmişden yaşadıklarımız geleceğe yön verecek... Geleceğe giderdim... Herşeyi arkada bırakalım, önümüze bakalım...

• Beğendim
  • Aynen
Reactions: mrt-06 and Angelica

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Geçmiş, geçmişde kalmış.. Yaşanan ve olana çağre bulmaktansa geleceğime bakardım zaten geçmişden yaşadıklarımız geleceğe yön verecek... Geleceğe giderdim... Herşeyi arkada bırakalım, önümüze bakalım...
Evet çok takıntılı olmamak lazım. "Geçmişe takılı kalan geleceği bulamaz" güzel sözdür. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,809
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bazen zor olsa da geçmişi geride bırakmak lazım, geleceğin getireceklerini er ya da geç göreceğiz eğer ölmez sağ kalırsak. Yapılacak en iyi şey şimdiki zamanın tadını çıkarmanın bir yolunu bulmak...

Ama şimdiki zamana geri dönme şansı varsa geleceğe gidip işe yarayacak birkaç tüyo öğrenirdim tabii. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,375
Puanı
561
Kesinlikle geçmiş. Mesela kılıçla kalkanla dövüşülen yıllara yada daha eski çölde yaşayan bedevilerin çok popüler olduğu zamanlara yada çok daha eskisi avcılıkla hayatta kalan insanlara yada demir çağı Cengizhan devri Büyük İskender devri felan ama kesinlikle bu devir değil. İki yüzlü şov peşinde koşanların kral gerçek hakiki yaşayanların geride kaldığı bu devir asla olamaz. Geleceği çok merak ediyorum insanlık nereye gidecek felan ama şu zamanları o kadar kötü insanları gördükten sonra bir yere gideceğini zannetmem. O yüzden ben bu devrin insanı değilim geleceğin hiç değil. Ucuz insan ilişkileri çok yoruyor. Delirmemek için her gün alkole sarılmak da saçma geliyor. Ama bir gün bir sihirli değnek bulursam da kafamda kıracam. Neyse çok uzun oldu.

Özet geçeyim okumayı sevmeyenler için ben bu devrin insanı değilim.