ATV'den Yeni Sezon Bombası! Burak Deniz'li Şehrazad'ın Çekimleri Başladı! ATV

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,484
Puanı
1,060
1712095392021.png

ATV'den yeni sezon bombası!

Bu sezon yaptığı dizilerle tam bir hayal kırıklığı yaşayan kanal yeni sezon için iddialı projeler seçmeye devam ediyor. Bu projelerden bir tanesi de: "Şehrazad"

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı ve çekimlerine dün başlanan dizinin başrolleri ise yakışıklı oyuncu Burak Deniz ve Su Burcu Yazgı Coşkun oldu.

"Şehrazad" Eylül'de ATV'de!

1712095053185.png

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,754
Puanı
410
Yeni sezon rezili diyelim biz buna, çok yaş farklı partnerlik gördük. Ama görsel anlamda bu kadar belli olanı ilk defa görüyorum. Daha olgun bir bayan, daha genç bir adam bulunamadı mı ?

Zortlu Fistan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
176
Puanı
55
Henüz yaz diziler hakkinda bir haber bile çikmamisken, yeni sezon için hazirlanan bir dizinin nisan'in ilk haftasinda çekimleri baslamasi ve bukadar duyurulmasi tuaf geldi bana. Bu yaz dizi olmicakmi?

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,518
Puanı
1,060
Henüz yaz diziler hakkinda bir haber bile çikmamisken, yeni sezon için hazirlanan bir dizinin nisan'in ilk haftasinda çekimleri baslamasi ve bukadar duyurulmasi tuaf geldi bana. Bu yaz dizi olmicakmi?
Sezona stoklu başlamak istedikleri içindir 3 bölüm çekip ara vereceklerdir Bambaşka biri de öyle olmuştu

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,484
Puanı
1,060
Ecünnüden ilk paylaşım gelmiş.

GKOS1ATX0AELniW.jpg

Abartma emre 😃
Head Shot.
Mission Completed.
Tebrik ederim. Diyecek bir şey bırakmamışsın.
Yeni sezon rezili diyelim biz buna, çok yaş farklı partnerlik gördük. Ama görsel anlamda bu kadar belli olanı ilk defa görüyorum. Daha olgun bir bayan, daha genç bir adam bulunamadı mı ?
dizi tutarsa partnerliğe laf eden tv-dizi hesapları shiplik yapar. ne yaş farkı olan castlar gördük.
Yeni sezonda Kardeşlerim yerine Cumartesi'ye koyarlar kesin :)

• Beğendim
Reactions: Angelica