'Ömer'e Yeni Oyuncu! | Star TV

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,484
Puanı
1,060
1711745749570.png

Star TV'nin sevilen dizisi "Ömer" kadrosuna yeni oyuncu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın paylaştığı yapımın kadrosuna son olarak Sipahi'de rol alan Zeynep Oymak dahil oldu.

"Ömer" yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Star'da

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
420
Puanı
104
Bu bilgiyi nerede gördün? 🫣

Sezon sonu bitmesini zaten bekliyorduk ama bu kadar erken olmasına üzüldüm...

ÖmGam'a yazık oldu....

Selahattin Paşalı & Gökçe Bahadır kimyasına, uyumuna yazık oldu....
merhabalar safnac ve @Hobbit

youtube da one cikan yorumlardan ikisin de belirtilmis.
instagram dan ogrenmisler....

malesef. boylesine guclu kadro,,mukemmel basrol ikilinin uyumu,,,
omgam dolayli daha fazlasini hak ediyordu bence de...

gokce nin her isin de partlerleriyle cok iyi bir uyum vibe'i var. dogustan gelen bir aura olsa gerek.

ufak tefek de mert firat,
aramizda kalsin da caner cindoruk
kayip sehir de ilker kaleli

vs.

onceki islerin den bu kimya nuansini tacrube edindigim den, omer dahasi sonrasindaki yeni isin de kimle partner olacak heyecanla bekleyecegim.

selahattin'in bu izledigim ilk dizi isiydi acik kanalda....... oyunculugunu cok basarili buldum. kimya olarakta bir birlerini iyi asiste ettiler. bir sonraki isini mutlaka izleyecegim bir performans sundu omer dizisinde.

bakalim omer, konusulan gibi 54de mi bitecek yoksa farkli mi......

birakmis olsam da,

dilerim ;
en azindan ,bastan beri hic birakmayan kimi izleyicileri icin - mutlu son yaparlar.

• Aynen
Reactions: SafNac and Hobbit
Reaksiyon puanı
138
Puanı
44
Bu bilgiyi nerede gördün? 🫣

Sezon sonu bitmesini zaten bekliyorduk ama bu kadar erken olmasına üzüldüm...

ÖmGam'a yazık oldu....

Selahattin Paşalı & Gökçe Bahadır kimyasına, uyumuna yazık oldu....
birsen yazmış. sakla beni için 26 bölümde final yazmış. ogm-star işbirliği bozulması yakındır.

• Okudum
Reactions: SafNac

SafNac

Favori Üye
Reaksiyon puanı
334
Puanı
74
birsen yazmış. sakla beni için 26 bölümde final yazmış. ogm-star işbirliği bozulması yakındır.
Sakla Beni başladığından beri iyi reytingler almıyor.

Ömer ise ilk defa sadece bir grupta 2.90'a düştü diye sezon sonunu beklemeden final kararı almak düpedüz seyirciye saygısızlık.

Üstelik 3'lü reytinglere düşen Yalı Çapkını'na 3. sezon onayı verdiler. Tamam Ömer'in hikayesi 2 sezonluk evet ama Haziran ortasına kadar devam etmeyi hak ediyordu. 54. bölüm yerine 60. bölüme kadar sürebilirdi.

Star Tv gerçekten hayal kırıklığı yarattı...

• Aynen
Reactions: Dante and Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310

Ömer ise ilk defa sadece bir grupta 2.90'a düştü diye sezon sonunu beklemeden final kararı almak düpedüz seyirciye saygısızlık.

Üstelik 3'lü reytinglere düşen Yalı Çapkını'na 3. sezon onayı verdiler. Tamam Ömer'in hikayesi 2 sezonluk evet ama Haziran ortasına kadar devam etmeyi hak ediyordu. 54. bölüm yerine 60. bölüme kadar sürebilirdi.

Sakla Beni'nin reytingleri amenna ortada, bitmesi sonuç olarak doğal. Ancak adil olmak lazım ise Ömer dediğin gibi ilk kez 3'ün altını gördü. Aynı yapımın bir başka dizisi 3'ün bir tık üzerinde reytinglere düştü. Ona 3. sezon hemen çıkarken, Ömer'in bir haftada üstünün çizilmesi adil olmadı gibi. Dizinin baştan beri Fragman ve PR anlamında sıkıntıları vardı da oralara tekrar girmek istemiyorum. @Dante ile çok tartıştığımız vardır bu meseleyi.

Yinede her iki taraf içinde hayırlı olsun. Ne diyelim.

• Beğendim
  • Aynen
Reactions: Dante and SafNac

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
253
Puanı
75

Orjinal hikaye 2 sezon + sonradan çekilen 3. sezon ama sadece ilk sezonu uyarlayacakları daha ilk fragman sonrası belliydi.

• Okudum
Reactions: SafNac