'Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Kadrosuna Süpriz İsim | ATV

Alemdar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
410
IMG_0947.jpeg

atv'nin Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

KYN Yapımevi-Onur Kaynarca'nın yapımcılığını üstlendiği, Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği, dizide son olarak Ozan Akbaba ve Serenay Aktaş veda etmişti.

Dizinin kadrosuna gelecek hafta (20 Şubat Salı) yayınlanacak olan 58. bölümüyle, Kurtlar Vadisi Pusu, Merhamet, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Arka Sokaklar dizilerinde rol alan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ katılıyor.

'Ben Bu Cihana Sığmazam' süprizlerle dolu yeni bölümleriyle her salı atv'de !

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,243
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EDHO oyuncularının bir kısmı buraya bir kısmı da Hudutsuz Sevda'ya geliyor, değişik. Hepsi toplanıp Hudutsuz Sevda'ya gelse ne güzel olur ama. :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
410
Reyting Sonuçları'nda geçenlerde belirttiğim gibi diziyi takip etmiyorum ama Eylül ayından beri Yabani'nin ardından en çok izlenen dizi olarak Top 2'de olan bir dizi olduğu için, evet 4-5 reytingle ilerleyip 58 bölüme kadar gelmiş vazgeçilmez bir dizidir Ben Bu Cihana Sığmazam :A Yine kaybettiğim bir savaş olunca ben olmuş :F @Emre Ozansoy

Dipnot : Dizinin yeni sezonda devam etmesi planlanıyor.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,552
Puanı
280
Reyting Sonuçları'nda geçenlerde belirttiğim gibi diziyi takip etmiyorum ama Eylül ayından beri Yabani'nin ardından en çok izlenen dizi olarak Top 2'de olan bir dizi olduğu için, evet 4-5 reytingle ilerleyip 58 bölüme kadar gelmiş vazgeçilmez bir dizidir Ben Bu Cihana Sığmazam :A Yine kaybettiğim bir savaş olunca ben olmuş :F @Emre Ozansoy

Dipnot : Dizinin yeni sezonda devam etmesi planlanıyor.
evet eder ve gökhan horzum katıldı yeni senarist olarak diziye

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,278
Puanı
410
Bu reytingler nasıl maliyetini karşılıyor şaşırtıcı.
Sezonu çıkarmasını bırak ben nasıl yeni sezon kararını "düşündüklerini" çözemedim (b)

Ulan atv EDHO'nun ekmeğini mi yiyon, diziden elde ettiğin kar'ı buraya mı harcıyon @ömer karataş :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,429
Puanı
280
Pek sürpriz değil ya bence. Ozan sonrası gelecek deniyordu zaten. Sürpriz dediğimiz Farah Zeynep Abdullah'ın bu sene yaptığına denir. 🤗 Böyle şak diye bir anda kimsenin beklemediği anda girersin.