'Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi' Bu Akşam Yok! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F9SN6eRaAAABtrp

TRT 1'in sevilen dizisi 'Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak.

Yönetmen koltuğuna Sedat İnci'nin oturduğu, senaryosunu İsa Yıldız'ın kaleme aldığı; Uğur Güneş'in Selahaddin Eyyubi karakteri ile başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, yeni bölümüyle 18 Aralık Pazartesi 20.00'de TRT 1'de!

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,603
Puanı
310
Sosyal medya ile reyting sistemi oldukça farklı, ayrıca yeni rakipleri geliyor ve mevcut rakipleri de ellerindeki kozları oynuyor, düşmesi normal değil mi?
Yok tâbi ki öyle demek istemedim. Sosyal mecralar ile baktığımız da çok konuşulan düşük oran almış olabiliyor. Ki bundan olumsuz manada eleştiriyi en çok TRT dizilerinin aldığını düşünüyorum. Çoğu dizisine kimler bu diziyi izliyor şeklinde yorumlar okuyorum. Sadece sayıyı görünce şaşırdım. Bir anda toplanması da o kadar kullanıcının, açıkçası şaşkın kaldım. Beklemiyordum. Kudüs Fatihi reytingi düşük olan bir yapım değil. Demek ki merak ediliyor. 😳☺️

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,215
Puanı
1,061
Bu kadar merak ediliyor madem, neden her hafta ufak ufakta olsa reytingleri düşüyor?
Demek ki senaryo gidişatı izleyenleri tatmin edememiş. Ama yayınlanmayacağı bölüm akşamı belli olduğu için insanlar Google'da aratınca büyük ihtimalle forumdaki haber karşılarına çıktı ve o sayede çok insan konuyu ziyaret etti.

• Okudum
Reactions: Hobbit