'Bambaşka Biri' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F5vz-OfXkAAbr9z

FOX'un hayal kırıklığı yaratan dizisi 'Bambaşka Biri' final yapıyor.

Burak Deniz ve Hande Erçel'in başrolünü paylaştığı, Ethem Özışık'ın senaryosunu kaleme aldığı Tims&B Productions imzalı dizi bir değişiklik olmaz ise 16. bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor.

Bambaşka Biri, 12. bölümüyle pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Bu reytinglerin alınmasında belli bir haftadan sonra kanalın da büyük bir suçu var bana göre. Ancak doğru bir karar alındığını düşünüyorum yine de.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Her projede linç linç izlenmez tabii yazık oldu diziye
İlk kez herkesin birleştiği bir konuda, sencede artık oyuncu bazlı olarak Hande'nin, ya acaba sorun bende mi gerçekten sorusunu kendine sorma vakti gelmedi mi? Ki dizi esnasında oyunculuk dersi almasına rağmen. Şu bir gerçek yapamıyor. Kerem Bursin ve Can Yamanda dahil. İnsan olarak iyi biri olabilirler orası ayrı. O konuda bir şey demiyorum.

İlk kez herkesin birleştiği bir konuda, sencede artık oyuncu bazlı olarak Hande'nin, ya acaba sorun bende mi gerçekten sorusunu kendine sorma vakti gelmedi mi? Ki dizi esnasında oyunculuk dersi almasına rağmen. Şu bir gerçek yapamıyor. Kerem Bursin ve Can Yamanda dahil. İnsan olarak iyi biri olabilirler orası ayrı. O konuda bir şey demiyorum.
👏👏 👏🏻

Parlağı en kısa zamanda doğru düzgün projelerde doğru düzgün kişilerle görmek dileğiyle. :bhr:

• Beğendim

Hayır efendim gayette güzel yapıyordu bu dizide bir çok kişi Handeyi beğendi kendini geliştirmiş dedi Hande bu dizide çok iyiydi kusura bakma

• Beğendim