'Bir Derdim Var'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,326
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20231013_133941-png.123510

Kanal D'nin AyNA Yapım imzalı yeni dizisi 'Bir Derdim Var'ın yayın tarihi belli oldu.

Yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci'nin oturduğu, senaryosunu İtalyan yapımı 'Oltre La Soglia'dan Yekta Torun'un uyarladığı ve başrollerinde Birce Akalay ile Mert Fırat'ı bir araya getiren dizi perşembe akşamları yayınlanacak.

Bir Derdim Var, ilk bölümüyle 9 Kasım Perşembe 20.00’de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Dilek Taşı gün değiştirdiğinden beri belliydi ama son dakika pazartesi sürprizi gelir mi diye merak ediyordum. Perşembe hala önemli bir boşluk var umarım o günkü leşlikler arasına güneş gibi doğar. :Z

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,326
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslı Tuna'nın tarafındayız. :bhr: Dizinin iyi başlayacağını düşünüyorum ama sonrasında düşüşe geçecektir, senarist umut vermiyor çünkü. :A

Hudutsuz Sevda ile kitleleri farklı olduğundan onu da etkilemez, hatta bu dizinin Aldatmak ve Sakla Beni'yi etkilemesi Hudutsuz Sevda'nın işine gelir. Yıl sonuna doğru beklediğim 7+ reyting daha erken gelebilir. :Z

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Hudutsuz'a sağlam rakip gelmiş, diğer iki diziye geçmiş olsun :A

Sen bu diziye niye bu kadar düşmansın ya :F
Normalde düşman değildim. Ama burada biri var diziyi seven. Onun sevdiği bir şeyden iğrenmeye başladım tıpkı kendisinden iğrendiğim gibi. :A