Yasak Elma'da Şok Gelişme! - FOX

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
62389cb386b24512082eb488.jpg

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma'da şok gelişme.

FOX'un Medyapım imzalı, senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün kaleme aldığı, kadrosunda Eda Ece, Şevval Sam, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen gibi isimlerin bulunduğu, 6 sezondur devam eden Yasak Elma'da şok bir gelişme yaşandı. Dizide Handan karakterini canlandıran Şebnem Dönmez'in diziden ölerek ayrılacağı duyurulmuştu. Bugün yapılan çekimlerde Eda Ece ve Şebnem Dönmez'in beraber olduğu bir sahne görüntülendi. Şebnem Dönmez dizide kalmaya devam edecek.

FsT4dHyaEAEPA57

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Final kararı alındığı için böyle bir kararı bekliyordum. İyide olur.
Dünkü bölüme bugün baktım. Akrep mevzusundan sonra arı olayıda çok saçma bir karar olurdu. Handanın oraya gittiğini Ender biliyordu ve Handan’ın ölme durumunda Selim dahil herkes Julia’nın yaptığını anlardı.
Julia’nın fişini Emir’in kız arkadaşı çekecektir. Sonu onun elinden olacaktır.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Final kararı alındığı için böyle bir kararı bekliyordum. İyide olur.
Dünkü bölüme bugün baktım. Akrep mevzusundan sonra arı olayıda çok saçma bir karar olurdu. Handan’a oraya gittiğini Ender biliyordu ve Handan’ın ölme durumunda Selim dahil herkes Julia’nın yaptığını anlardı.
Julia’nın fişini Emir’in kız arkadaşı çekecektir. Sonu onun elinden olacaktır.
İnşallah o kız işini bitirir. Çok iyi olur. :bhr: Daha da artar reytingler, Julia'nın sonu çok yakınmış. :Z @Angelica

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Konuya final kararı iptal mi oldu yoksa diyerek girmiştim. :A

İyi olmuş, Handan diziye yakışan bir karakter, finale kadar kesinlikle devam etmeli ama Julia için aynısını söyleyemeyeceğim. 6 sezonluk dizinin en olmamış karakteri olabilir. Bu sezon diziye özen göstermediler maalesef, finale 9 bölüm kalmış ama heyecan yok senaryoda. Nerede entrika ve heyecan dozu yüksek Şahikalı sezonlar, nerede bu sezon...

• Aynen
  • Beğendim
Reactions: Vega and Mehmet Can

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Konuya final kararı iptal mi oldu yoksa diyerek girmiştim. :A

İyi olmuş, Handan diziye yakışan bir karakter, finale kadar kesinlikle devam etmeli ama Julia için aynısını söyleyemeyeceğim. 6 sezonluk dizinin en olmamış karakteri olabilir. Bu sezon diziye özen göstermediler maalesef, finale 9 bölüm kalmış ama heyecan yok senaryoda. Nerede entrika ve heyecan dozu yüksek Şahikalı sezonlar, nerede bu sezon...
Julia insan yesin bence
------

İnşallah o kız işini bitirir. Çok iyi olur. :bhr: Daha da artar reytingler, Julia'nın sonu çok yakınmış. :Z @Angelica
Julia ya Ben insan yedirtirdim @cokiyitvci

• İlginç
Reactions: phoebebuffay

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Aaa çok sevindim bu habere. Finalde de yer almalı kesinlikle.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
Çok iyi olmuş. Çok sevindim bu habere, Handan diziye çok yakışan bir karakter, finale kadar kesinlikle devam etmeliydi zaten :bhr: :Z

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Nehir Erdoığan kötüyü oynayamıyor.Eskiden beri izlediğim oyuncu.7.sezon onayı aldı diye duydumda Eda istememiş