Kadir Ezildi'nin Acı Günü!

offensive

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Fox'un sevilen programlarından En Hamarat Benim'in sunucusu Kadir Ezildi'nin anneannesi Gülhanım Kaplan, 74 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü isim geçtiğimiz ay yeni evine taşınmış, anneannesini de aynı apartmanda karşı daireye yerleştirmişti.

Fav10.net ailesi olarak merhumeye rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz...

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,299
Puanı
1,060
Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet, toprağı bol, ruhu şâd olsun.

• Üzücü
Reactions: offensive

offensive

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410

Kadir Ezildi instagram sayfasında paylaşım yaptı;

"Hayatımın anlamını yitirdim. Bacım, arkadaşım, annem, sırdaşım gitti. Gözümün ışığı söndü. Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana, ama sen durmadın. Asansörlü ev istedin, gezecem dedin, ölünü bile merdivenden indirdiler anamm... Yeni gelin gibi düzdüğüm evine doymadın. Ben şimdi kimin kapısını çalayım kime bacı diyeyim ananem, gözümün ışıgı... İçine mi doğdu da bana 'benden razımısın ana gurban ben size iyi baktım mı' diye sordun, bacı ben senden razıyım Rabb'im de razı olsun. Hayat devam edecek ama benim iki kolum da kırık, sen benim hep içimdesin, yeni evimi görmeden, eşyalarıma bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin. Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün. İçim taşıyo' ananem ama amelinden öyle eminim ki sen orası için hep çalıştın. Ben Dünya’da rahat ettirdim seni, Rabb'im de Ahirette ettirsin."

• Üzücü
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060

Kadir Ezildi instagram sayfasında paylaşım yaptı;

"Hayatımın anlamını yitirdim. Bacım, arkadaşım, annem, sırdaşım gitti. Gözümün ışığı söndü. Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana, ama sen durmadın. Asansörlü ev istedin, gezecem dedin, ölünü bile merdivenden indirdiler anamm... Yeni gelin gibi düzdüğüm evine doymadın. Ben şimdi kimin kapısını çalayım kime bacı diyeyim ananem, gözümün ışıgı... İçine mi doğdu da bana 'benden razımısın ana gurban ben size iyi baktım mı' diye sordun, bacı ben senden razıyım Rabb'im de razı olsun. Hayat devam edecek ama benim iki kolum da kırık, sen benim hep içimdesin, yeni evimi görmeden, eşyalarıma bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin. Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün. İçim taşıyo' ananem ama amelinden öyle eminim ki sen orası için hep çalıştın. Ben Dünya’da rahat ettirdim seni, Rabb'im de Ahirette ettirsin."
Ahh Kadir'im çok düşkündü ona, çok üzücü. :(

• Üzücü
Reactions: offensive