Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler - 7. Bölüm - Konuk: Zortlu Fistan

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
liuofqa.jpg

1- Bir zamanlar çok seviliyordu, geri döndü programım. Hoş geldin yedinci bölümüme. :bhr: Adın ve soy ismin nedir?
Zortlu Fistan: Merhaba, öncelikle soruların için teşekkür etmek isterim. Buralara yeni üye olduğum için tanımadığım bir format ile karşıma çıktın. Kerem arkadaşın sohbetini okuduktan sonra biraz daha uzun yazmak istedim. O yüzden sorularını tekrardan cevaplamak istiyorum. Adım Zeynep Dizdar, İsviçre'de yaşıyorum.
2- Buraya nasıl üye oldun? :D
Zortlu Fistan: Favoriforumum döneminden beri sürekli günde 10-15 kez girip haberleri, yorumları okurdum. Geçtiğimiz yılda üye olup kendi görüşlerimi de paylaşmak istedim.
3- En sevdiğin üç dizi?
Zortlu Fistan: Birçok dizi izlerim, özellikle eskiden izlemediğim dizileri izlemeyi çok severim. Şu an güncel olarak Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı, Yürek Çıkmazı, Çöp Adam, Camdaki Kız, İyilik ve Yalı Çapkını dizilerini takip ediyorum. Aralarında en çok begendiğim Yürek Çıkmazı, Camdaki Kız ve Çöp Adam.
4- Erken final yapan dizilerden birini döndürme hakkın olsaydı kimi döndürürdün geri? :D
Zortlu Fistan: Yıllar önce Uçurum dizisinin aniden yayından kalkmasına çok üzülmüştüm. Aynı üzüntüyü Firuze ve Gamsız Hayat dizileri içinde yaşamıştım. Fakat bu son zamanlarda ilgiyle takip ettiğim Gülümse Kaderine dizisinin erken final yapmasına üzülmüştüm.
5- Oynadığın bir bilgisayar oyunu var mı şu an?
Zortlu Fistan: İsviçre'de öğretmenlik yapıyorum, pek bilgisayarla oyun oynamaya zamanım yok.
6- Basketbolla ilgili misin? :D
Zortlu Fistan: Basketbola pek ilgim yoktur. Öğrencilerimle oynarım fakat öyle derinden takip ettiğim bir spor değil.
7- En sevmediğin üç kadın oyuncu?
Zortlu Fistan: Oyunculara göre dizi izleyen biri değilim. Daha çok hikayeye önem veririm. Kimi oyuncu bana itici, kimi soğuk gelir ama hikayenin hatrına izlemeye devam ederim. Bu aralar çok abartılan Su Burcu Yazgı Coşkun'u sevmediğimi söyleyebilirim. Neslihan Atagül’de, performansı çok iyi olmasına rağmen bir türlü ısınamadığım oyuncular arasında. Son olarak da İyilik dizisinde canlandırdığı karakterle beni delirten Neslihan, yani Hatice Şendil.
8- Sevdiğin biri ailenle görüşmeni asla istemese ne yapardın?
Zortlu Fistan: Sevdiğim kişi böyle bir şartla karşıma çıkmadı. Aile ve eş arasında kalmak kötü bir durum olduğunu düşünüyorum. Onu her türlü ikna etmeye çalışırdım.
9- En sevmediğin TV kanalı?
Zortlu Fistan: ATV ve TRT 1 kanallarını hiç izlemem. Dizilerini Youtube’dan izlerim. İki kanal arasında da en sevmediğim cidden ATV.
10- Hiç korku evine gittiğin oldu mu? :D
Zortlu Fistan: Korku evine henüz hiç gitmedim.
11- En sevdiğin üç yabancı film?
Zortlu Fistan: Yabancı filmlerden ziyade dizilerini izlemeyi tercih ederim. Fakat soruya yanıt vermek gerekirse, son zamanlarda Netflix’de izlediğim Yüzücüler ve 365 Gün var. Ayriyeten favori filmim olan Titanik var.
12- Sahte insanların oranı kaç sence ülkemizdeki?
Zortlu Fistan: Yüzde 85 diyorum.
13- Küçükken en sevdiğin oyun ne idi okulda?
Zortlu Fistan: Saklambaç idi.
14- Ne ile ısınıyorsunuz kışın? :D
Zortlu Fistan: Battaniye, sıcak su torbası.
15- Ekranda en abartılan Türk dizisi ne şu anda sence?
Zortlu Fistan: Birçok dizi ülkemizde abartılıyor. Şu an aklıma gelen Tozluyaka dizisi var.
16- Sakladığın küçüklük oyuncağın var mı yanında? :D
Zortlu Fistan: Küçüklük oyuncaklarımı yeğenlerime verdim, bana kalan bir şey yok.
17- Bir korku filminde oynasaydın hangisinde oynamak isterdin? :D
Zortlu Fistan: Korku filmim ilgi alanı değil.
18- Kullanıcı adını nereden buldun? :D
Zortlu Fistan: Saçma sapan bir şey uydurdum. :)
19- En sevdiğin üç yabancı şarkıcı?
Zortlu Fistan: Yabancı şarkıcılardan ziyade Türk şarkıcıları dinlemeyi tercih ediyorum. Ama soruna yanıt vermek gerekirse Rihanna, Lady Gaga ve David Guetta diyorum.
20- Pişmanlık duyduğun bir olay yaşadın mı hiç?
Zortlu Fistan: Genelde yaptığım tercih ve verdiğim kararlardan hiç pişmanlık duymam.
21- Son soruma geçiyorum. Ölümsüz olmak ister miydin?
Zortlu Fistan: Sevdiklerim ve kendimin ölümsüz olmasını tabii ki isterdim.

@Keith Long @Yakamoz-Asi @phoebebuffay @bazinga @Hazem @Zortlu Fistan @dosimosi @EmreCan @Zeyno @Cervantes @kerem @ozmoturk @denizz19 @batuhankaralar @S.G.A.T. @mesmeso @offensive @12.Adam @Felon @The_Erinch @evyapimibira @Turkuazz @BARON男爵 @Burak97 @mrt-06 @Zeyno @cookies

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
@Zortlu Fistan Demek senin adında Zeynep memnun oldum Zeynepcim Melek bende samimi cevaplar vermişsin seni tanıdığıma memnun oldum bu arada bende Çöp Adam ve Yürek Çıkmazı izliyorum :D @cokiyitvci emeğine sağlık :D

• Beğendim
Reactions: Zortlu Fistan

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Angelica

cokiyitvci