Netflix 1899 - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
MV5BMTU1N2I5OTgtNDE2MS00ZTdmLWJlODktNDMwMGVmNzY5NmUxXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

Aylar önce kaybolan bir gemi, Atlas Okyanusu'nda sürüklenirken bulunur ve içinde sadece tek bir yolcu vardır. Ama gerçekler hiç de göründüğü gibi değildir. 1899, Jantje Friese ve Baran bo Odar tarafından yaratılan çok dilli bir Alman epik dönem gizem-bilim kurgu televizyon dizisidir.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar uyarı alacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Evet, Dark heyecanı ile beklenen Netflix in son dönem iddalı dizisi...
2 günde bitirdim, ortalama 1 saatlik bölümler dahilinde...
5.bölüme kadar sürekli, kafanızda teoriler oluşuyor, sürekli beyin çalıştırıyorsunuz ki 5.bölümden sonra aşırı gizemin kapısı aralanıyor ve taşlar yerine oturuyor
Belli asıl oyuncular var.. Hepsininde bir hayat hikayesi var...
Dizide orjinalleri korunarak 6 yada 7 dil konuşuluyor.. Türkde olmasını isterdim birtane ama o yılda yoktuk sanırım.
Netflix klasiği Gay temamızda mevcut sahneleri ile birlikte Rtük gözüne toz kaçmış olabilir 🤣🤣🤣
Dizi ağır gizem ile gidiyor ama oluşturduğu gizem ilerleyen bölümlerde mantığa oturtuluyor..
Diziyi beğendim.
Dark olamaz ama iş görür.
Olumsuz yorumlara bakmayın... Kaliteli dizi.

10 üzerinden 7.5 verdim gitti.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Evet, Dark heyecanı ile beklenen Netflix in son dönem iddalı dizisi...
2 günde bitirdim, ortalama 1 saatlik bölümler dahilinde...
5.bölüme kadar sürekli, kafanızda teoriler oluşuyor, sürekli beyin çalıştırıyorsunuz ki 5.bölümden sonra aşırı gizemin kapısı aralanıyor ve taşlar yerine oturuyor
Belli asıl oyuncular var.. Hepsininde bir hayat hikayesi var...
Dizide orjinalleri korunarak 6 yada 7 dil konuşuluyor.. Türkde olmasını isterdim birtane ama o yılda yoktuk sanırım.
Netflix klasiği Gay temamızda mevcut sahneleri ile birlikte Rtük gözüne toz kaçmış olabilir 🤣🤣🤣
Dizi ağır gizem ile gidiyor ama oluşturduğu gizem ilerleyen bölümlerde mantığa oturtuluyor..
Diziyi beğendim.
Dark olamaz ama iş görür.
Olumsuz yorumlara bakmayın... Kaliteli dizi.

10 üzerinden 7.5 verdim gitti.
Son sahne merak uyandırdı mı :X

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dark'tan sonra merakla bekliyordum bu diziyi ama yapılan yorumlardan ve puanlardan beklentinin altında olduğunu görünce bir süre ertelemiştim izlemeyi ama yine de izlerim diyordum. Fakat iptal haberi gelmiş. O yüzden yarım kaldığı için ilk sezonu da izlemeye gerek kalmadı. Geçmiş olsun...

• Üzücü
Reactions: xemrexxx and Hazem

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,372
Puanı
1,060
Dark'tan sonra merakla bekliyordum bu diziyi ama yapılan yorumlardan ve puanlardan beklentinin altında olduğunu görünce bir süre ertelemiştim izlemeyi ama yine de izlerim diyordum. Fakat iptal haberi gelmiş. O yüzden yarım kaldığı için ilk sezonu da izlemeye gerek kalmadı. Geçmiş olsun...

Ben de gördüm şok oldum. İyi izlenmişti halbuki. Gerçi ben izledim beğenmemiştim.

• Beğendim
Reactions: MasacRE