'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20220609_214705.jpg

FOX'ua transfer olan İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yayın tarihi belli oldu!

Yapımını ID Pro'nun üstlendiği, başarılı oyuncu ve sunucu İbrahim Selim'in renkli sunumu ile ekrana gelen programın, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın konuk olduğu ilk bölümü cumartesi gecesi ekrana gelecek.

İbrahim Selim ile Bu Gece, ilk bölümüyle cumartesi gecesi FOX 'ta!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Programın adı İbrahim Selim'le BU GECE ama pt-1'de yayınlansın diye yorumlar geliyor ilginç. :A FOX cumartesi gününü dizi tekrarlarına ayırmış ama o akışa sadık kalırsa başlangıç saati çok geçe kalır sanırım güncelleyip öyle açıklayacaklar.

Bu arada sosyal medyada herkes kendi istediği oyuncular konuk gelsin istiyor ama programın yapımcısı ID İletişim olduğu için sadece ona bağlı isimler gelecek gibi görünüyor ki Serenay Sarıkaya bunun örneği. Menajer tekelli talk-show görmedik de demeyiz. :A

• Beğendim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
860
Yazın cumartesi geceleri herkes dışarıda kim oturup izleyecek bunu PT-2'de. PT-1'de yayınlansın kış ayı geldiğinde PT-2'de devam eder. Ama bazı insanlar işine geldiği gibi anlıyor :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
İnsanlar sabahtan geceye kadar evde oturup gece 10-11'den sonra dışarı çıkıyor galiba bu mantığa göre. :F Aksine yazın bu tarz işlerin daha geç yayınlanması normaldir ki insanlar o zamana kadar eve dönüp daha kolay izleyebilsin önüne gelen yorum yapmasın ya. :A

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Evet mesela bazıları da sırf mesaj sayısı daha yüksek görünsün diye fikrinin olmadığı konulara bile balıklama atlamasa. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
İnsanların kendini bilmesi ne güzel bak ben hiçbir şey demeden kendilerini yaftaladılar en uygun şekilde. :F

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
860
Bazıları sırf mesaj sayısı yüksek görünsün diye muhabbeti uzattıkça uzatıyor insanın kendi yaptığı şeyi söylemesi ne güzel aferin takdir ettim :A :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Mesaj sayımı yüksek tutma kaygım olsa koca günü sadece 10 mesaj yazıp geçirmem herhalde. :F Birkaç tane konu açıp gerisine karışmıyorum ama bu kadar basit bağlantıyı kuramayanlar var Allah kolaylık versin diyorum. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Saati 22.30'muş.
Cumartesi boş keşke PT-1'de olsaydı.
Saat niye vermemişler ne saçmalık.
Programın adı İbrahim Selim'le BU GECE ama pt-1'de yayınlansın diye yorumlar geliyor ilginç. :A FOX cumartesi gününü dizi tekrarlarına ayırmış ama o akışa sadık kalırsa başlangıç saati çok geçe kalır sanırım güncelleyip öyle açıklayacaklar.

Bu arada sosyal medyada herkes kendi istediği oyuncular konuk gelsin istiyor ama programın yapımcısı ID İletişim olduğu için sadece ona bağlı isimler gelecek gibi görünüyor ki Serenay Sarıkaya bunun örneği. Menajer tekelli talk-show görmedik de demeyiz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Orta Sayfa olmasa (hazır Afara da sezon finali yapıyorken) Cuma 23.30 daha iyi olabilirdi önünde izlenen bir proje olmadan iyi gider mi bilemedim.