'Kardeşlerim' Sezon Finali Yapıyor! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
640px-Karde%C5%9Flerim2.jpg

ATV'nin sevilen dizisi 'Kardeşlerim' sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, başrollerini; Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak , Ahu Yağtu ve Evrim Doğan'ın paylaştığı dizi, cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 56. bölümüyle ikinci sezonunu noktalayacak.

Kardeşlerim, sezon finali bölümüyle cumartesi 20.00'de ATV'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,340
Puanı
860
Ee bunlara miras kalmamış mıydı o ona ne oldu hala kümeste mi yaşıyorlar :A :A

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Cok güzel bir sezon geçirdi dizi. Yeni sezonda basarilar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Aybükeye ne oldu acaba saçma bulsamda sahneyi merak ediyorum yinede babaanne öldü mü ki evi bırakmış bunlara ya

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk sezona göre reytingleri düşüktü ve gelecek sezon daha da düşeceğini düşünmüyorum, kanallar cumartesi gününe iddialı bir yapım hazırlasa Kırgın Çiçekler gibi sezon sonunu görmeden bitebilir.:A

Ayrıca o kadar bölüm olmasına rağmen Akif'in Hatice ve Veli'yi öldürdüğü, Melisa'nın da Kadir'e çarptığı hala daha çıkmadı ortaya. Senarist bunları ortaya çıkarmak yerine Orhan-Şengül-Gönül yazıyor, bir garip. :T:

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
İlk sezona göre reytingleri düşüktü ve gelecek sezon daha da düşeceğini düşünmüyorum, kanallar cumartesi gününe iddialı bir yapım hazırlasa Kırgın Çiçekler gibi sezon sonunu görmeden bitebilir.:A

Ayrıca o kadar bölüm olmasına rağmen Akif'in Hatice ve Veli'yi öldürdüğü, Melisa'nın da Kadir'e çarptığı hala daha çıkmadı ortaya. Senarist bunları ortaya çıkarmak yerine Orhan-Şengül-Gönül yazıyor, bir garip. :T:
Gerçekten onca bölüm olmasına rağmen hala o konuların çıkmaması garip. Bu sezon finalinde o konuların çıkıp Akif'in diziden ayrılması gerekiyordu. Adamın yaptıkları yanına kar kaldı. Senarist toparlayacak gibi de görünmüyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gerçekten onca bölüm olmasına rağmen hala o konuların çıkmaması garip. Bu sezon finalinde o konuların çıkıp Akif'in diziden ayrılması gerekiyordu. Adamın yaptıkları yanına kar kaldı. Senarist toparlayacak gibi de görünmüyor.
Büyük ihtimalle final bölümüne saklıyorlar her şeyi, başka bir açıklaması olamaz bunun yoksa. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Genelde de hızlı bir şekilde çıkarıp keyifsiz bir olay yapıyorlar. Aslında bir sürü konu da bulunabilir. Senaristleri anlayamıyorum.
Kaderimin Oyunu'nda çoğu şeyi açığa çıkarmıştı birkaç bölüm içerisinde senarist ama burada uzattıkça uzatıyor. Gençlik dizisi olduğundan her bir öğrenciye ilgi çekici hikayeler yazılabilir aslında ama onu da beceremiyor işe yarar karakterleri çıkartıyorlar. :A

• Beğendim

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Kaderimin Oyunu'nda çoğu şeyi açığa çıkarmıştı birkaç bölüm içerisinde senarist ama burada uzattıkça uzatıyor. Gençlik dizisi olduğundan her bir öğrenciye ilgi çekici hikayeler yazılabilir aslında ama onu da beceremiyor karakteri çıkartıyorlar. :A
Aynen Kaderimin Oyununda konu geçen hafta bitti. Son iki bölüm öylesine devam ediyor gibi. İlk defa finali bölümlere yayan bir dizi izliyorum. (Normalde 10 bölümde final oldukları için)