Kaçış - Tanıtım Fragmanları | Disney+

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
20220421_101328-jpg.116874

14 Haziran'da hizmete girmeye hazırlanan Disney+'nın ilk Türk dizisi Kaçış'ın ilk teaser'ı yayınlandı.

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film'in, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği, başrollerini Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın ve Levent Ülgen'in paylaştığı yapım, savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin araştırma yapmak üzere gittikleri bir Ezidi köyünde kaçırılmalarıyla başlayan olayları konu alıyor.

Kaçış, yakında Disney+'ta!

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Her şeyiyle çok basit duruyor bu dizi, umarım yanılırım ama pek başarılı bir şey çıkmayacak gibi ortaya.

• Olmamış
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fox tv de yayınlanabilecek alelade bir dizimi e pes yani
------

Gayet güzel görünüyor bence daha izlemeden olumsuz olmayın bence
Ya gözünü seveyim sal bizi artık. Herkes seninle aynı şekilde düşünmek zorunda değil, aynı şekilde sen de herkesle aynı şekilde düşünmek zorunda değilsin. Katılmadığın her mesajı alıntılayıp, kendi fikrini dikte etmen çok rahatsız edici. Her seferinde de söylüyoruz bu yaptığının yanlış olduğunu, benim mesajlarımı alıntılamazsan çok sevineceğim bundan sonra.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Ya gözünü seveyim sal bizi artık. Herkes seninle aynı şekilde düşünmek zorunda değil, aynı şekilde sen de herkesle aynı şekilde düşünmek zorunda değilsin. Katılmadığın her mesajı alıntılayıp, kendi fikrini dikte etmen çok rahatsız edici. Her seferinde de söylüyoruz bu yaptığının yanlış olduğunu, benim mesajlarımı alıntılamazsan çok sevineceğim bundan sonra.

Yahu şakamısınız ben benimle aynı düşününmü diyorıum şunu deyip durmayın yorumunuza katılmadım eleştirdim hepsi bu kaç yaşına gelmiş kadınım oturup çocuk gibi ya ne olur benimle aynı düşüncede olun diyemi yorum yapayım saçmalamayın her size katılmadığımda bana bunu demeyin ya komik oluyorsunuz ya

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bana kalırsa bu dizi yayınlanmadan tarihin tozlu raflarına kaldırılsa hepimiz adına daha faydalı olur. :A Engin'in yabancı fanlarını ihya edecek başka işler de çıkar nasılsa. :A
Çıkar ama çıkacak dizi yine love story soap-opera tadında olacağindan bu dizi fanlarını heycanlandırır. Gönül ister Homeland ama işte köpüklü aksiyon operası olacaği kesin:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061

Bu dizi benim hiç ilgimi çekmedi, Fox TV'de yayınlanabilecek alelade bir işe benziyor. Umarım yanılırım tabii.
Her şeyiyle çok basit duruyor bu dizi, umarım yanılırım ama pek başarılı bir şey çıkmayacak gibi ortaya.
Fox tv de yayınlanabilecek alelade bir dizimi e pes yani
------

Gayet güzel görünüyor bence daha izlemeden olumsuz olmayın bence
Bence gayet kaliteli görünüyor. İzlenir.
Ne gragmandı ama:eek: Ne buu???
Çok detay vermişler böyle olmaz
Bu anca teaser olur ama bir tane diyalog bile yok :A Bari biraz merak uyandırsaydı.
İzlemeye tenezzül bile etmedim.

• Beğendim
Reactions: Forumdash