YS Periler Diyarı 369.Bölüm 18.Sezon İlk Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Periler Diyarı

369.Bölüm

Betüşü kaçıran Tuna herkesin sihir güçlerini almış periler heyeti Başkanının Periliçenin bile

Ama tek çare vardır O da Avakado Perisi Venüs

Peri okulundan öğretmen ve Periler kimsesizler yurdunda çalışıyor faniler için orası Sevgi yuvası

Hazırlanın Tuna’yı bulmamız gerekiyor

Betüş’ü boşandırmadan her şeyi yapar

Galiba biliyorum aşk gezegeni Venüs’e götürdü orda Aşıklar şatosu var

Tam oraya gitmeden durdurmak gerekir yoksa dokunamayız orası Venüs kralına ait bir yer

Tuna dur buraya kadar bitti

Her şeyi bozduk Avniyi bile geri getirdik Suzanıda

Bitti işte

Venüs bu iş burda bitmedi Yankı sendemi

Ben size yapacağımı bilirim

Zaman 1 yı 9 ay ileri aksın ve toprak ilk okul yaşına gelsin herkes böyle zannetsin

Ah kızım neden engelledin

Fenerbahçe Beşiktaş maçı seyredilir maç Vodafonedadır

Taci ya beni eski haline çevirirsin yada boşanırız

Maç 1-1 biter

Çilek büyük hata yapar Avni Peri olduğunu öğrenir

Rüya mı gerçek mi olduğundan şüpheleniyor

Suzan kopyalama Efekti yaptın yoksa der

Taci başka evdedir

Dudu inadından vazgeçmez

Eğer beni Taciden boşarsanız bende sizi ayırırım Betüş ve Eda

Ve evreni Periliçeye ve Perihana dar ederim

Flashback

Düğüne gelmemek için eski sevgilisini unutmamış ölmek üzeredir komadadır ama eşine ve kendine dudu tarafından iksir verilir eşi vampir olacak onun kızda zehiri içtiğinde ölecek ve bir öpücük bekleyecek vampir olan eski

Seruma koyar Karya devletinin inancı üstüne

Yatak koyarlar onlar çoğalmaya inandıkları İçin

Buraya kadar bunlar ne karya devletinde

İnancında ölüler aynı kalsın diye çürümesin diye mumyalar bir

Ardından Hastanedeki herkes bir anda bayılır

Çünkü yangın çıkmıştır

Kız onunla aynı yeraltı evinde aynı yatakta sarılarak ve ikiside öpüşürken uykuya geçer

Şimşek çakar o sırada yeraltı evlerinde hareketlilik olur

Tekin bir kızın yanında aynı yastıkta sonsuz uykudayken uyanır ve kızı dudağından öper

Bir anda gözler kırmızı olur

Ucu açık bir diziyi eleştirinizle bitirdiniz

Küfürlü parodi yapanları bile bulup siz yeni nesil çocuklara kötülük yaptılar şimdi 2003 te çocuk olan nesilden intikam almak

Yarımburgaz bizim olacak

Avakado Perisi beni sevmediniz diye benim oynadığım diziyi ucu açık bitirttiniz ama ben bir şey yapmayacağım kader Perisi cezasını verir

İkisi yan yana yattığını gören hastahaneden kaçan iki sevgili birisi uyanır öldüklerini zanneder ve fark etmeden öper kız arkadaşını

Ve ikisi bir anda titrerek ikiside uyanır

Gözleri kırmızıdır Daha yeni başlıyoruz

Vampirler Exxendeki ucu açık biten dizinin intikamı alınacak kim eleştirdiyse herkes vampir olarak bedel ödeyecek ve bir tek onlar değil 2003 te çocuk kim varsa herkese bedel ödeteceğiz Avakado Perisinin kardeşi Emre Ozansoy Avakado Perisinin sevgilisi Özgür

Avakado Perisinin kuzeni serhatt

Slhmtl ise Avakado Perisinin sevgilisinin kardeşi

Aykut Avakado Perisinin kuzeni

Tolstoyevski Avakado Perisinin sihirli işçisi

Atacan Avakado Perisinin çırağı

Yeni Virüsünüz hayırlı olsun bu virüsten sorumlu Türkiye cumhuriyetinin gençleridir

Çocuklara kötülük yaptınız bedeli ağır olacak
369.Bölümün sonu
@dosimosi @Emre Ozansoy @serhatt @Özgür @Emre Ozansoy @Forumdash @serhatt @12.Adam @HeisenBerg @xemrexxx
------

@Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben eski kadroyla başladım kur uçunca yeni kadroya döndüm sebep ingiltere
------

@Forumdash
Desene ekonomi en çok seni etkiledi. Ben bilmiyordum yapımın bu kadar zora düştüğünü. Bana deseydin ay yapım olarak sana destek olurduk. Yada @xemrexxx timurcuğuyla senin için akşam yemeğine çıkardi.

O zaman oyuncularınla TL üzerinden anlaş sponsorluklarını dolar üzerinden imzala :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Desene ekonomi en çok seni etkiledi. Ben bilmiyordum yapımın bu kadar zora düştüğünü. Bana deseydin ay yapım olarak sana destek olurduk. Yada @xemrexxx timurcuğuyla senin için akşam yemeğine çıkardi.

O zaman oyuncularınla TL üzerinden anlaş sponsorluklarını dolar üzerinden imzala :A
başlangıçta ingiltere vardı başkent londra en pahalı yer betüş ingilterede oturuyor londrada ingilterede okul anlaşması betüşün kızı eda peri için

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
başlangıçta ingiltere vardı başkent londra en pahalı yer betüş ingilterede oturuyor londrada ingilterede okul anlaşması betüşün kızı eda peri için
Anlıyorum reis ama diziyi araplara satmaktan başka çaren yok. Ya da Dİsney+, netflixe filan satmalısın. Yoksa batarsın. Exxene çok kolay satarsın dicem ama dizinin orjinali orda. Netflixi dene bence Cem Yılmazın dizisi yine boş çıkacak gibi...

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Anlıyorum reis ama diziyi araplara satmaktan başka çaren yok. Ya da Dİsney+, netflixe filan satmalısın. Yoksa batarsın. Exxene çok kolay satarsın dicem ama dizinin orjinali orda. Netflixi dene bence Cem Yılmazın dizisi yine boş çıkacak gibi...
hemen eski kadroyu yılbaşı bölümünde yeni kadroya çevirdim

• Beğendim
Reactions: Forumdash