'Adı Sevgi'de Sürpriz Gelişme! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
o33oofv.jpg

ATV'nin sevilen dizisi 'Adı Sevgi'de sürpriz gelişme!

Yapımcılığını Koliba Film'in, senaristliğini Filiz Alpgezmen'in üstlendiği, başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş,Asya Kasap ve Mert Doğan'ın yer aldığı dizinin bir değişiklik olmazsa yaz sezonunda yayın hayatına devam edeceği öğrenildi.

Öte yandan yönetmen koltuğuna oturan Sadullah Çelen'in diziye sağlık sorunlarından dolayı veda ettiği, yerine ise Celil Murat Sarı'nın geldiği ortaya çıktı.

Adı Sevgi, yeni bölümleriyle her pazar 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,344
Puanı
860
Konuya girmeden önce saati değişti sandım :A yakında final haberi gelir :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tahmin ettiğim gibi yaz sezonunda devam edecek yeni sezona kalması mucize olur ama yaz boyu çerezlik izlenir. Yönetmenden rahatsızdım değişmesi isabet olsada gelen ismide ilk defa duydum. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tahmin ettiğim gibi yaz sezonunda devam edecek yeni sezona kalması mucize olur ama yaz boyu çerezlik izlenir. Yönetmenden rahatsızdım değişmesi isabet olsada gelen ismide ilk defa duydum. :A
Dizinin ikinci yönetmeniymiş, şimdi ilk yönetmen oldu. :D IMDb'de Leyla İle Mecun, Benim Adım Melek, Tozkoparan gibi dizilerde adı geçiyor.

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Total'deki 3 reytinge aldanıyorlar herhalde ama sezon içinde bile izlenmeyen dram dizisinin yazın mucize yaratabilmesi imkansız. :A Yazın başlayan dramlar bile kışın yükseliyor. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Bu Koliba nereden ATV'nin torpillisi olmdu acaba, çok saçma bir karar.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
2. bölümüyle Total'de neredeyse 6 reyting almıştı, yeni bir Kanatsız Kuşlar geliyor sanmıştım ama havası çabuk söndü :)