'Annemizi Saklarken' Final Yapıyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Star TV'nin izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi 'Annemizi Saklarken' final yapıyor!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın, yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği, başrollerini Kutsi ile Hande Doğandemir'in paylaştığı ve senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı dizi çarşamba günü yayınlanacak 8. bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor.

Annemizi Saklarken, final bölümüyle çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Beklenen haber. Yeni yıl boşluğunda yükselmişti ama iş yapmayacağı en baştan belliydi. Gerçi iyi tarafından bakalım Hande Doğandemir bu sefer en azından 4 bölümün iki katını gördü. :A

images

Star TV'nin izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi 'Annemizi Saklarken' final yapıyor!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın, yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği, başrollerini Kutsi ile Hande Doğandemir'in paylaştığı ve senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı dizi çarşamba günü yayınlanacak 8. bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor.

Annemizi Saklarken, final bölümüyle çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Hiç izlemesem de, bu dizinin kanal için tutmasını istiyordum. Aslında kadro da iyiydi, amma senaryo ve hikayenin zayıf olduğu fragmanlardan belliydi.
Geçmiş olsun.

Hiç izlemesem de, bu dizinin kanal için tutmasını istiyordum. Aslında kadro da iyiydi, amma senaryo ve hikayenin zayıf olduğu fragmanlardan belliydi.
Geçmiş olsun.
Bende Özgür Foster ve Erdem Kaynarca için tutmasını istemiştim ama hiç izlemedim. :A Yazın 8 bölümü de bir arada izlerim, merak ettiğim bir işti her şeye rağmen.

• Beğendim
Reactions: Ahmed
Oha bu ne acele? 😱 Menajer, Akrep, Ada Masalı sürüne sürüne devam ettiler haftalarca. 13'ü görseydi bari sanki alternatifi çok da.

Keşke bu kadar erken bitmeseydi ne de güzel izliyordum. Starın bilmediğim bir sürü projesi mi var acaba🤔

Bari 13'ü tamamlasaydı diyecektim de son bölüm reytingleri çok düşük geldi, normal sonuç.

@Angelica dizinin kitlesi oturdu artık demenin üzerinden bir hafta geçmedi. :A

Beklenen karardı ama ben 13'ü görür en azından diyordum, tüm ekibin yolu açık olsun. Güzel bir kadro kurulmuştu, kendilerini daha uzun ömürlü işlerde görürüz umarım.

• Güldürdün
Reactions: Angelica
@Angelica dizinin kitlesi oturdu artık demenin üzerinden bir hafta geçmedi. :A

Beklenen karardı ama ben 13'ü görür en azından diyordum, tüm ekibin yolu açık olsun. Güzel bir kadro kurulmuştu, kendilerini daha uzun ömürlü işlerde görürüz umarım.

Sus sus kötü oldu ama sonra bakacaz ne olacak demiştim ben :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt
  • Güldürdün
Reactions: Aserat