Özge Yağız 'Baba'da! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
539

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Baba' kadrosuna sürpriz bir isim!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar'ın kaleme aldığı; başrolünü Tolga Sarıtaş ile Haluk Bilginer'in paylaştığı diziye Kadir'in kardeşi Büşra rolüyle Özge Yağız dahil oldu.

Çekimleri devam eden dizide Kadir Saruhanlı karakterine hayat verecek olan Tolga Sarıtaş'a ise Beril Pozam eşlik edecek.

Baba, çok yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061
İyi bari başrole koymamışlar zira o ışık yokken sürekli parlatılma çabası sıkmıştı. :A Beril Pozam'ı sadece Olağan Şüpheliler'de izlemiştim ama iyi bir oyuncu o yüzden başrole yetenekli birinin gelmesi olumlu bir adım. Fanlar da habere isyan etmiş ama Tolga Sarıtaş da abartılacak denli yetenekli bir oyuncu olmadığı için sorun göremedim. :A

• Beğendim
Reactions: Klaus

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
Keşke Özge Tolganın partneri olsaymış bence daha iyi olurmuş Beril iyi oyuncu da uyumlu olurlarmı bilemedim ya

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,096
Puanı
1,060
Şu uğursuzu Ay Yapım hangi akla hizmet aldı acaba, ayrıca Beril Pozam da başrol olabilecek yetenekte biri değil saçma olmuş.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bu dizinin neresinde olursa olsun ıı, 6. bölüme go go. Hayır Ay Yapım hangi akılla bunu dizisine sokar anlamıyorum. :A Ayrıca Beril Pozam'ı da gayet seviyorum, AVM Sakini'yle başlayıp çok iyi yerlere geldi. :A Gerçi Nazmiye ve Ayşem'i çok iyi canlandırmıştı, kapılıp başrol olduğu iyi olmuş. :Z
------

Keşke Özge Tolganın partneri olsaymış bence daha iyi olurmuş Beril iyi oyuncu da uyumlu olurlarmı bilemedim ya
Beril'le uyum bakımından da daha iyi olurlar. ✍🏻 :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
Bu dizinin neresinde olursa olsun ıı, 6. bölüme go go. Hayır Ay Yapım hangi akılla bunu dizisine sokar anlamıyorum. :A Ayrıca Beril Pozam'ı da gayet seviyorum, AVM Sakini'yle başlayıp çok iyi yerlere geldi. :A Gerçi Nazmiye ve Ayşem'i çok iyi canlandırmıştı, kapılıp başrol olduğu iyi olmuş. :Z
------

Bende Özge ile uyumlu buldum :D

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
------

Demek ki bir ışık görmüş Ay Yapım. :A Hazal Subaşı'yı da Çukur'a almışlardı zamanında.

Kapılıp başrol olduğu değil de "parlatılıp" demek daha doğru. :A Ada Masalı'nda baya bir ön plandaydı.:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Demek ki bir ışık görmüş Ay Yapım. :A Hazal Subaşı'yı da Çukur'a almışlardı zamanında.

Kapılıp başrol olduğu değil de "parlatılıp" demek daha doğru. :A Ada Masalı'nda baya bir ön plandaydı.:A
Bu kızda ışık olsa son dizisi ilk 100'e giremeden bitmezdi. :A

Yo gayet de kapılmış oldu her şekilde, Beril neden herkese bu kadar itici geliyor bilmiyorum ama ben çok seviyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,174
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Karakter için ilk Hafsanur Sancaktutan'ın adı geçtiği için ve sonrasında kadroda yer almadığı için ben karakteri Özge Özacar veya Damlasu İkizoğlu'nun canlandıracağını düşünmüştüm. Özge Yağız şaşırttı. :A

Hafsanur ile görüşülürken belli miydi acaba Beril'in başrol olduğu? Belki Hafsanur bundan dolayı kabul etmemiştir yada olmamıştır.

Bu arada Özge Yağız, ATV'nin yeni dizisi Okul Yolunda'dan gelen öğretmen Elif karakterini kabul etmeyip bu diziyi kabul etmiş. :A