'Gibi' ve 'Leyla ile Mecnun' Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | Exxen

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Collage_20211215_123243.jpg

Exxen'in sevilen komedi dizileri geri dönüyor.

Başrollerini Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç'ın paylaştığı absürd komedi 'Gibi' ile başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant ve Deniz Işın'ın paylaştığı fenomen dizi 'Leyla ile Mecnun'un 2. sezonları 31 Aralık'tan itibaren her cuma izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yılbaşının keyfi bu yıl Exxen'de yaşanacak!

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Gibi'nin yeni sezonu sonunda geliyor. Umarım en az 1. sezondaki kadar birbirinden komik ve absürt bölümler bizi bekliyodur da beklediğimize değer. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,893
Puanı
360
Dijital platformların yılbaşı planı tv den güzel. Gerçi exxen aboneliğimi iptal ettim ama yılbaşı coşkusunu hatırlamasına sevindim.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Düşündüğümden daha erken oldu... 4. sezonu düşününce hafiften bir gerilmiyor değilim ama ekip tepkileri dikkate almıştır diye umut edip yine çılgın bir beklentiyle L&M beklemeye koyulmuş bulunmaktayım... Burak Aksak umarım şovunu yapmışsındır... Süreler de umarım 60 - 70 dk arasına çıkarılmıştır...

• Harika
Reactions: 12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Düşündüğümden daha erken oldu... 4. sezonu düşününce hafiften bir gerilmiyor değilim ama ekip tepkileri dikkate almıştır diye umut edip yine çılgın bir beklentiyle L&M beklemeye koyulmuş bulunmaktayım... Burak Aksak umarım şovunu yapmışsındır... Süreler de umarım 60 - 70 dk arasına çıkarılmıştır...
Başka izleyiciler kısa dizi izleyelim diye kırk takla atıyor sen uzamasını istiyorsun ilginç. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu nasıl sezon anlayışı ya şaka gibi. Kasım'da biten dizinin yeni sezonu Aralık'ta olur mu hiç, dalga mı geçiyorsunuz? Bu arada 2. sezon olduğuna katılmıyorum, bence 5. sezon. :A

Gibi'yi özlemiştik, dönmesi güzel gelişme. :Z

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Başka izleyiciler kısa dizi izleyelim diye kırk takla atıyor sen uzamasını istiyorsun ilginç. :A

Leyla ile Mecnun'a 40 - 50 dakikaların yaramadığını gördük 4. sezonda... :A O yüzden bölüm sayısı 10 olacaksa süresi 60 - 70 dakika bandına çıkarılması gerekiyor... :A
Kütük yoldaşım şunu demeye getiriyor,yeni sezon max 10 bölüm olacaksa bölüm süreleri 1 saati aşabilir fakat 10 u geçerse bölüm süresinin düşürülmesi gerektiğini açıklamış... :A
@Aserat sen diziyi takip ediyor musun?

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kütük yoldaşım şunu demeye getiriyor,yeni sezon max 10 bölüm olacaksa bölüm süreleri 1 saati aşabilir fakat 10 u geçerse bölüm süresinin düşürülmesi gerektiğini açıklamış... :A
@Aserat sen diziyi takip ediyor musun?
Hayır bölüm sayısı 10'dan çok olsa bile yine bölüm süreleri 1 saati aşabilir... L&M gibi bir dizi için 1 saat altında herhangi bir süre tatmin edici bir süre değildir... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
İkisini de bekliyorum. Bu kadar erken geleceğini düşünmemiştim. İyi oldu Özellikle Gibi son dönemde izlediğim en iyi komedi işi. Umarım ilk sezonki tadında devam eder