Aytaç Şaşmaz'ın Yeni Projesi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
s-e18e6d9c5c0209f0ea1ec2cce7ca124ed1911564.jpg

Aytaç Şaşmaz'ın yeni projesi belli oldu!

Söz, Hekimoğlu ve Baht Oyunu gibi dizilerde yer alan yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz; Dağ ve Börü serilerinin senaristi, yönetmeni ve yapımcısı Alper Çağlar'ın 'İlk Göktürk' adlı yeni filmi ile anlaştı.

Tuğba Sunguroğlu, Murat Serezli'nin de yer alacağı filmde Şaşmaz, İstemi karakterine hayat verecek.

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
İlk gördüğümde Alper Çağlar'ın böyle bir isimle çalışmasına şaşırmıştım ama karakterin tasarımını görünce role uygun olacağını anladım. Şu Börü bir an önce başlasa da adam artık bu üçlemeye odaklansa.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bu arada kendisi karakterin tasarımına oldukça benziyormuş (zaten yönetmen de bunu vurgulamış) isabetli seçim. :A

FGgRQHSWYAY2i_p.jpg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş'ın haberinden Alper Çağlar'ın dedikleri:
“Performans potansiyeli, iyi niyet, yaş, etnik fenotip ve projenin görülmemiş uzun çekim süresi hesaba katıldığında bu karar beni aylarca meşgul etti. Ses tonundan, bakışlarıyla sessiz oyunculuğa kadar, benim kadar baskın bir yönetmenin tavsiyelerini anında uygulayacak sağduyuya ve sabra sahip 2019’dan beri aradığım bu filmin “false nine” forveti Aytaç Şamaz olacak. Aytaç’ın rolünün önüne geçmeyecek alçakgönüllü karakteri ve karşılacağımız zorlukları anlattığımda gözüpek bir güleryüzlülük ile motive olması güzel bir dostluğun başlangıcı olacağını söylüyor. Yörükleri kayırıyorum diyenleriniz olacak; doğrudur. Bu casting sürecinde bir sonraki açıklama Bumin olacak…”