Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FEkLbWAXsAY5Q9z

'Benim Hayatım' final yapıyor!

Yapımcılığını BVB Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak'ın oturduğu, başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak'ın paylaştığı dizi bu akşam yayınlanan 6. bölümü ile birlikte ekran macerasını sonlandırıyor.

Bir baba kızın dramı ile büyük ve güçlü bir ailenin içinde dönen entrikaları konu alan dizi geçtiğimiz haftalarda perşembe gününe geçmişti.

dtwg32u.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
:eek: Yani finali şaşırtmadı ama yeni bölüm denirken final olarak lanse edilmesi ilginç. Bölüm final diye çekilip son anda mı duyuruldu yoksa yeni bölüm olarak mı kaldırılıyor merak ettim. Neyse ne olursa olsun hiç başlamaması gereken ve 6 bölüm boşa yer kaplayan, kimsenin de hatırlamayacağı bir iş oldu iyi çöplükler. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,976
Puanı
1,060
Yok artık, bu kadarı da saygısızlık her ne olursa olsun. Son dakikaya kadar yeni bölüm diye lanse edip final yaptırmak... Oyuncular bile şoktadır eminim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sana bugün birkaç güne final haberi gelir yazarken aslında içimden yayından kalkarsa şaşırma demek geçmişti, bu daha sürpriz olmuş... @Alos

Reytingleri epey kötüydü, sürpriz bir karar olmadı. Star TV daha iddialı ve sağlam işlerle dönüş yapmalı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Sana bugün birkaç güne final haberi gelir yazarken aslında içimden yayından kalkarsa şaşırma demek geçmişti, bu daha sürpriz olmuş... @Alos

Reytingleri epey kötüydü, sürpriz bir karar olmadı. Star TV daha iddialı ve sağlam işlerle dönüş yapmalı.
Baya sürpriz oldu...

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Mesela Annemizi saklarkenle :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yahu Star final yap da bari son 15 dk da olsa bir son sığdırıp yaptır bütün hafta yeni bölüm diye fragman yapıp final diye yayınlıyorsun dip reytinglerde zaten yayınladığın diziler var. Bunla ilgili final kararını daha önce vermek veya bir bölüm daha koymak senin için zor değildi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Şu an, bu saatde konuda 108 ziyaretçi var. :eek:

2011-2012 döneminde tamamen büyük kanal olan Star, tam 10 sezon sonra yanlış stratejiler ile yeniden ikinci kanal oldu. Bir ara haftanı 4-5 günü 1ci oluyordu, özellikle 2015-2018 arası.
Şu an ise 3 alan tek dizisi Kaderimin Oyunu, o da zaten daha 1 bölüm yayınlandı. Serap Paköz dışında 1 reyting alan programı da yok.

Şu an Kanal 7, Beyaz TV kıvamında bir kanal oldu.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Haluk Levent ile Yeniden Yayından kaldırılmış.

Star tv resmi sitesinde Arşiv programlara eklenmiş.
Screenshot_20211210-101307_Samsung Internet.jpg

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizileri listede diplerde olsa bile ite kaka devam ettiren kanala birden ne oldu merak ediyorum? Tutmayacağı başından belli olan projeydi, ama böyle bir şeyi hak etmiyordu.

Ayrıca, bu dizi ile Annemizi Saklarken'e harcadığı parayı keşke daha iddialı işler için kullansaydı. Çünkü Kaderimin Oyunu dışında elinde bir şey kalmadı ve durumu berbat.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Listeye zar zor giren bir dizi için olması gerekenden çok daha geç ama neden son anda bunu hala çözebilmiş değilim, baştan final olacağı bellidir bence.

Ayrıca koskoca kanal ümidi iddiasız dizilerle arayacak hale geldi ya. Kaderimin Oyunu ile iyi kötü bir şeyler yapsalar bari.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bence kanal şuan kredisini tüketmek üzere o yüzden masraflardan kısmaya başladı. Benim Hayatım, Sana Söz, Ada Masalı ve Haluk Levent'in programı izlenmiyor denilebilecek kadar düşük reytingler alıyorlar. Bunların yeni bölümleri için para harcanacağına film yada eldeki yeni projelerinin bol bol tekrarlarını yayınlayabilecekleri boş günler yaratmak istemişlerdir. Ki baktığımızda Kaderimin Oyunu ve Annemizi Saklarken'in tekrarları bu yapımların yerine yayınlansa daha yüksek reytingler alır bence. Bu iki dizi kanala rahat nefes aldıracak gibi.

• Beğendim
Reactions: STAR