'Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Sürpriz Bir Değişiklik Daha! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kxphdn6.jpg

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda sürpriz bir değişiklik daha!

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği, başrollerini; Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ve Caner Topçu'nun paylaştığı dizide sürpriz bir değişiklik daha yaşandı.

Dizinin yönetmeni Doğan Ümit Karaca ve görüntü yönetmeni Münir Gürsoy ile yollar ayrıldı. Karaca ile Gürsoy'un yerine ise Berat Özdoğan (yönetmen) ve Ersan Çapan (görüntü yönetmeni) geldi.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,350
Puanı
860
Bu da işe yaramazsa gününü değiştirirler :A Bence uzatmanın bi anlamı yok bitirin gitsin :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
Es Film kadrolu yönetmenini işinden etmiş pes.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölümleri izlerken yönetmenin zayıflığı belli oluyor oysa Mavera'da çok başarılı bulmuştum ama burada olmamış o kadar enteresan bir hikayeyi hem senaristler hem de yönetmen bitirdi.
İlk bölümden sonra izlemedim ama izleyenlerin çoğu cidden yönetmeni beğenmemiş. Umarım bu değişiklik dizi için iyi olur. Baya bir emek verilen ve hazırlık süreci uzun olan işlerden.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
İlk bölümden sonra izlemedim ama izleyenlerin çoğu cidden yönetmeni beğenmemiş. Umarım bu değişiklik dizi için iyi olur. Baya bir emek verilen ve hazırlık süreci uzun olan işlerden.
En son 2 yıl hazırlanan Baş Belası 1 küsurlu reytinglerle final yaptı, 1 yıldır hazırlanan Uzak Şehrin Masalı da perşembe 23.00'te 2 grupta 0 aldı 1 grup ilk 100'de bile yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En son 2 yıl hazırlanan Baş Belası 1 küsurlu reytinglerle final yaptı, 1 yıldır hazırlanan Uzak Şehrin Masalı da perşembe 23.00'te 2 grupta 0 aldı 1 grup ilk 100'de bile yok. :A
Baş Belası yaz dizisi olarak değil, sezon dizisi olarak başka oyuncular ile çekilse tutabilirdi. Uzak Şehrin Masalı da kanal yüzünden kaybetti. :A

Ha bu dizi 2-3 reyting bile alsa TRT sezon sonuna kadar devam ettirir. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,350
Puanı
860
Baş Belası yaz dizisi olarak değil, sezon dizisi olarak başka oyuncular ile çekilse tutabilirdi. Uzak Şehrin Masalı da kanal yüzünden kaybetti. :A

Kanal yüzünden mi :F pazar akşamı yayınlandığı zaman ki reytinglerini bilmesek inanacaz :A :F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060

Hadi Baş Belası'nda durum dediğin gibi olabilirdi de UŞM, 3. bölümüyle daha AB'de 1 reytinge düştü. :A

Bu imkansıza yakın bir şey diye düşünüyorum. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tahir olmasaydı dizide belki izlerdim :A Tahir oldugu için izlemiyorum. Tahir yine yerinde durmuyor:A:A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan