31 Ocak 2012 Salı Reyting Sonuçları

Bu Salı Gecesi Ne İzlediniz ?

• Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Kanal D)

Oy: 5 25.0%
  • Keşanlı Ali Destanı - Tekrar (Kanal D)

Oy: 1 5.0%
  • Pis Yedili (Show)

Oy: 8 40.0%
  • Seksenler (TRT 1)

Oy: 8 40.0%
  • Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (ATV)

• Kim Milyoner Olmak İster (ATV)

Oy: 4 20.0%
  • Firar (Star)

• Akasya Durağı (Star)

Oy: 2 10.0%
  • Babam İçin - Tekrar (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • Babam Büfe (Fox)

• Diğer (Lütfen Belirtin)

Oy: 0 0.0%
  • TV İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
reyting.gif

Reytinglerde bu Salı neler oldu ?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki bu hafta kaç reyting aldı ?
İkincilik yarışında kazanan Pis Yedili mi ? Yoksa Seksenler mi oldu ?
Firar, Akasya Durağı ve diğer yapımlar ne kadar izlendi ?
Hepsi ve daha fazlası sonuçlar belli olduktan hemen sonra burada olacak...

Sonuçlar belli oldu.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, alışıldığı gibi yine iki grupta da zirvenin sahibi. Dizinin reytinglerinde geçen haftaya göre artış var.

Kim Milyoner Olmak İster, totalde 4. A/B'de ise 2.olarak yine büyük bir başarıya imza attı.

Pis Yedili, geçen haftaki oranlarını korusa da A/B'de ilk 10'un dışında kaldı. Totalde de 5.sıraya geriledi.

TRT 1'in yeni dizisi Seksenler, ikinci bölümüyle de büyük başarı elde etti. Dizi, A/B'de 5.olarak TRT'nin en çok izlenen işlerinden biri olma özelliğini sürdürdü.

Final yapmaya hazırlanan Akasya Durağı totalde 7.sıraya kadar yükseldi. Dizi, A/B'de de 15.olarak fena gitmedi.

Firar, totalde iyi gitmesine rağmen A/B'de 6 sharede kalarak 32.oldu.

Alemin Kıralı'nın gece tekrarı aldığı yüksek oranlarla dikkat çekti...

Son düzenleme:

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Seksenler TT Salladı Pis Yedili A/B Grubunda Geçecektir ama ben pis yedili izledim ö.b.g.z düsüs yasar insallah vasata düser :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
her zamanki gibi öbgzk izledim nedenini kendimde bilmiyorum:)

reyting sonuçlarında ise salı günü kimsenin hangi dizi birinci olacak diye bir beklentisi yok zaten birinci belli.... ikincilik için geriye kalan proğramlar çekişip durur...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
pis yediliyi izledim süperdi :D orço yine muhteşemdi

beratefe

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
12
seksenler gerçekten çok hoş bir dizi .azıcık baktım . ama öbgzk ye rakip olamaz.pis yedili ile kapışabilecek güçte bir dizi . öbgzk heyecanlıydı 17 ratingi gecebilir

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
her zaman ki gibi " öyle bir geçer zaman ki" yi izledim ve her zaman ki gibi süperdi. heleki bu bölümü baya baya iyiydi, ins reytingleri totelde 18 abd ise 20 yi bulur. çünkü öbgzk bu reytingleri hakediyo :eagerness:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
her zaman ki gibi " öyle bir geçer zaman ki" yi izledim ve her zaman ki gibi süperdi. heleki bu bölümü baya baya iyiydi, ins reytingleri totelde 18 abd ise 20 yi bulur. çünkü öbgzk bu reytingleri hakediyo :eagerness:

helal olsun yakup izleyipte bıkmayan biri olarak seni tebrik ediyorum bende izledim yalan yok... ama herzamanki gibi bir bölümdü işte filmin finalinde aylin hamile olduğunu öğrendi ebeveynleri dehşete düşüp birbirlerine bakıyordu heyecanlı dediğin yer bu olsa gerek:)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

he alır 14 ten 18 cıkcak yok artık bence dusecek

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

aga bunların heycanlı dedikleri şey aylinin hamile olmasıymış hey Allah ım ya ne insanlar var :D

takas bu kıyağımı unutma bak izlemediğin filmin en önemli sahnesiyle ilgili sana tiyo verdim en azından eleştirmek için bir fikrin olur sende arasıra polatın heycanlı sahnelerinden bir tiyo verirsin bende eleştirmek için fikir edinirim bu zamanda yardımlaşmak lazım her filme yetişemiyoruz:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
helal olsun yakup izleyipte bıkmayan biri olarak seni tebrik ediyorum bende izledim yalan yok... ama herzamanki gibi bir bölümdü işte filmin finalinde aylin hamile olduğunu öğrendi ebeveynleri dehşete düşüp birbirlerine bakıyordu heyecanlı dediğin yer bu olsa gerek:)

hayır sadece aylinin bebeğini öğrendiği sahneyi kastedtmiyorum, bu bölümde herkezin olayları gelişmeye başladı , olaylar bir süre askıdaydı şimdi bu bölümle çözülmeye başlıycak. evet bıkmAdım :eagerness: bazıları kurtlar ; vadisi dizi bozması yı izliyorlarda, öbgzk nie izlenmesin ki ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
destere sende bi düzelme görüyorum inşallah bozulmazsın yine :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

aga bunların heycanlı dedikleri şey aylinin hamile olmasıymış hey Allah ım ya ne insanlar var :D

senin gibi , cüce polatın bir vurulmasıyla gerile gerile kvp mukemmel diyen insanlar varsa , bizim gibilerin de olması çok dohal! tabi bunları senin anlayacağını beklemiyorum.