Yılbaşı akşamında ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? (Yılbaşı Özel) | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Yalancı Sevgilim (TV'de İlk) | FOX

• Ata Demirer Gazinosu (TV'de İlk) | FOX

• Seksenler (Yılbaşı Özel) | TRT 1

• Kullanılan toplam oy
    20

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
31 Aralık 2020 Reyting Sonuçları.jpg

2021'in son reytingleri belli oldu.
Tüm gruplarda 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' zirvede!
'Şarkılar Bizi Söyler', 'İbo Show' ve 'Güldür Güldür Show' da yılın son gününü üst sıralarda tamamladı.
reyting-sonuclari-010122-IC0r.jpg

BU AKŞAM TV'DE NELER VAR?
O Ses Türkiye / TV8 (20.00)
Konuklar:
İlayda Alişan, Merve Dizdar, Murat Yıldırım, Gökçe Bahadır, Feyyaz Şerifoğlu, Damla Sönmez, Ozan Akbaba, Hazar Ergüçlü, Perihan Savaş, Sabri Sarıoğlu, Sarp Akkaya, Yasemin Sakallıoğlu, Cem Davran, Eser-Berfu Yenenler, Hande Baladın, Simge Aköz ve 'O Ses Almanya'daki performansıyla dikkat çeken Zeynep Avcı

Şarkılar Bizi Söyler / Kanal D (20.00)
Konuklar:
Hande Yener, Uğur Aslan, Cengiz Kurtoğlu, Kibariye, Coşkun Sabah, Resul Dindar, Harem, Elmira Dans Grubu, Özgür Can Çoban, Ömer Faruk Bostan, Rumeli Orhan & Kemal, Ankaralı Coşkun

İbo Show / Star TV (20.00)
Konuklar:
Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Ümit Besen, İrem Derici, Ceylan, Mahmut Tuncer, İdo Tatlıses, Şafak Sezer, Oryantal Didem

Güldür Güldür Show / Show TV (20.00)
Konuklar:
Emel Sayın, Buray, Ümit Karan, Olcay Şahan, Kobra Murat

Mahsun Kırmızıgül Yılbaşı Konseri / Show TV (23.30)
16 yıl sonra sahnelere dönmeye hazırlanan ünlü şarkıcı, hem sevilen hem de yeni albümündeki parçaları söyleyerek dinleyicilerine müzik ziyafeti yaşatacak.

Kim Milyoner Olmak İster? / ATV (20.00)
Konuklar:
Ferman Akgül, Serkan Kaya

Yalancı Sevgilim (TV Filmi) / FOX (20.00)
Konu: Sami Akyanak (Salih Güney) yetmişleri devirmiş eski bir Yeşilçam oyuncusudur. Uzun süredir kendisine iş teklifleri gelmemesinden dolayı unutulduğunu düşünmeye başlar ve içine kapanarak, adeta kendisini eve hapseder. Bu durum karşısında mahallemizin cici kızı Belgin (Arbil Tabur) bir gün Sami beyin kapısını çalar ve evleneceği haberini verir fakat damat tarafına varlıklı bir ailenin kızı olduğu yalanını söylediğini, kimsesi olmadığından dolayı istemeye geldiklerinde varlıklı dedesini onun oynamasını rica eder. Önceleri Sami bey, bu teklife şiddetle karşı çıkar ama kızı gibi sevdiği Belgin’in ısrarlarına daha fazla dayanamaz. Artık Belgin’in oyunu başlamıştır. Sıra Sami beyin tanımadığı bir damat adayı ve bir köşk bulmaya gelmiştir.

Mahalledeki antikacıya dedesinin köstekli saatini tamire getiren Ferit de (Gökhan Keser) bu oyuna dahil olur. Belgin ve Ferit rollerine çalışırken aralarında ki yakınlaşma zamanla aşka dönüşür. Belgin, Ferit’in gerçekten zengin olduğunu öğrenmesiyle birlikte çiftimizin arasında başlayan soğukluk Sami beyin ve mahallelinin hazırladığı yeni bir oyunla düzeltilmeye çalışılır.

Ata Demirer Gazinosu / FOX (22.00)
Ata Demirer’in Gazinosu’nda, Demirer hem stand-up yapıyor hem ‘tek kişilik gazino’ oluyor! Başarılı komedyen, Türk Sanat Müziği’nden operaya, halk müziğinden popa ve arabeske kadar geniş bir repertuara sahip. Demirer’e sahnede Taşkın Sabah yönetiminde bir orkestra ve zaman zaman dansçılar eşlik ediyor. Seyircinin hasretle beklediği mizah dolu hikayeler de şarkı aralarında sahnede yerini alıyor. Ata Demirer kendine has üslubuyla bir yandan şakalarıyla seyirciye kahkahalar attırıyor, bir yandan de müzik ziyafeti yaşatıyor.

Seksenler / TRT 1 (20.00)
Çınaraltı Mahallesini 1992 senesinden, 1993'e yılına geçiyor olmanın heyecanı sarmıştır. Mahalleli yeni yılı, ailece evlerinde yiyecekleri güzel bir yemekle, televizyon karşısında karşılamayı beklerken Butik Ali dillere desten bir yılbaşı gecesi organize etmeye başlamaktadır.

Mahalledeki pasajın en üst katındaki salonu kiralayan Butik Ali, kuyumcu Aret'in de desteği ile insanların ailece eğlenebilecekleri, müzikli bir yılbaşı eğlencesi tertip eder. Amacı tüm İstanbul sosyetesini bu nostalji gecesine getirmektir. Bununla beraber, yeni yıla coşkulu bir şekilde girmektedir.

DİJİTAL PLATFORMLAR
Netflix - Cem Yılmaz'ın son gösterisi Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus,
BluTV - Yılmaz Erdoğan'ın gösterisi Münaşaka,
Exxen - Gibi, Leyla ile Mecnun (2. Sezon), Konuşanlar (Yılbaşı Özel), Arabeskin Aşık Kadınları (Belgesel)
Gain - Mirgün Cabas ile Orda Rahat mısın? (Beren Saat - 19.00), Doğu Demirkol - Yılbaşı Özel Stand-Up (20.00), Ahmet Mümtaz Taylan - Yılbaşı Hesabı - Hoş Geldin 2033 (20.33), Gain Sahne (Kaan Tangöze, Can Bonomo, Burak Kut, Baba Zula, Gülinler, Lara Di Lara, Mehmet Erdem, Melike Şahin, Aga B, Barabar ve Nova Norda - 21.00), Dayı Şov - Yılbaşı Dayısı (Fatih Ürek, Gülşen, Gazapizm - 22.00) & 10 Bin Adım (2. Sezon İlk 2 Bölüm - 00.30)

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
O Ses Türkiye Yılbaşı Özel izleyeceğim. Daha sonra Exxen'den Gibi 'yi , Gain'den 10 Bin Adım'ı izleyeceğim.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Bile isteye TV başına oturup şunu izleyeceğim diyemem. Büyük ihtimal arka planda bir şey açık olur. O yüzden en iyisi TV izlemeyeceğim yönünde oy kullanmak.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bile isteye TV başına oturup şunu izleyeceğim diyemem. Büyük ihtimal arka planda bir şey açık olur. O yüzden en iyisi TV izlemeyeceğim yönünde oy kullanmak.
Exxendeki Sihirli anneme bakarsın diyeceğim @Yakamoz-Asi ardından Arka sokaklar İzleyeceğim Teve 2 de

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
O Ses Türkiye son yılların en düşük reytingini alır. Jüriler ve genel hava beni memnun etmedi hiç.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
TV izleye emiştim ama şimdi ev sakinleşti. O Ses'i açtım. Geriden zaten, Avrupa yayını :A
Merve Dizdar şarkı söylüyor şuan.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,989
Puanı
310
#OSesTürkiyeYılbaşı
Total | (1) | 7,20
AB | (1) | 9,08
ABC1 | (1) | 9,17

#ŞarkılarBiziSöyler
Total | (4) | 6,38
AB | (2) | 6,99
ABC1 | (2) | 6,78

#İboShow
Total | (3) | 6,53
AB | (6) | 3,97
ABC1 | (5) | 5,54

#GüldürGüldürShow
Total | (8) | 4,81
AB | (5) | 4,84
ABC1 | (7) | 5,10

#Seksenler
Total | (13) | 3,27
AB | (11) | 3,15
ABC1 | (11) | 3,43

#MahsunKırmızıgülShowTv
Total (17) | 2,51
AB (16) | 2,18
ABC (15) | 2,63

#AtaDemirerGazinosuFox
Total (22) | 2,27
AB (7) | 3,79
ABC (9) | 3,57

#KimMilyonerOlmakİster
Total (23) | 2,14
AB (21) | 1,79
ABC (19) | 2,23

#Emanet
Total | (16) | 2,51
AB | (33) | 1,27
ABC1 | (34) | 1,56

#EsraErol 6,55 | 3,66 | 4,85
#MügeAnlı 5,99 | 3,73 | 5,65
#Didem 2,40 | 0,80 | 1,85
#GelinimMutfakta 1,65 | 0,52 | 0,95
#SerapPaköz 1,60 | 0,59 | 1,43
#Zuhal 1,56 | 1,25 | 1,88
#Zahide 1,50 | 0,98 | 1,27
#Seda 1,48 | 0,49 | 0,88
#Kadir 1,41 | 1,36 | 1,57
#Fulya 1,35 | 1,00 | 1,11

Kaynak: Deniz TURAL Twitter

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Geçen yıl herkes evdeydi diye reytingler de yüksekti. Bu yıl düşüşler baya var.

O Ses Türkiye-nin düşük gideceğini yukarıda da yazmıştım. Ama özellikle Totalde çok çökmüş, bu kadarını beklemiyordum.
Gerçekten çok sıkıcıydı. Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş olmamış, Murat Boz-un da Hadise olmayınca eski enerjisi yok. Tek Beyaz idare ediyordu. Sahneye çıkanların arasında da iyi isimler azdı. Gelecek sezonda O Ses olmayacak zaten, yılbaşına özel 1 bölüm için mutlaka Hadise-Seda-Beyaz-Murat yapmaları lazım.

İbo Şov geçen yıl 11 reyting falan almıştı, çok iyi hatırlıyorum. O da düşük gitmiş bu yıl. Özellikle AB-de.

Tüm gruplarda dengeli giden Şarkılar Bizi Söyler olmuş. Tebrikler

Güldür Güldür-den daha yüksek reyting beklerdim. Geçen yıl AB-de 8 falan almışdı.

Amma en büyük şok tabii ki, Mahsun Kırmızıgül. 5M TL ödenmişti galiba, öyle hatırlıyorum. Amma 2 reyting almış 3 grupta da. Tüm para batmış. Ben de dün 5-10 dk açtım. Böyle sanat gecesi tarzı, büyük orkestra ile falandı ve çok kasvetli idi. Kanal herkes izleyecek, merak edecek sanmış amma hüsran olmuş. Böyle bir şov yılbaşı gecesi kimse izlemez. Herkes ekranda eğlenceli ve renkli şeyler arıyor.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Geçen yıl herkes evdeydi diye reytingler de yüksekti. Bu yıl düşüşler baya var.

O Ses Türkiye-nin düşük gideceğini yukarıda da yazmıştım. Ama özellikle Totalde çok çökmüş, bu kadarını beklemiyordum.
Gerçekten çok sıkıcıydı. Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş olmamış, Murat Boz-un da Hadise olmayınca eski enerjisi yok. Tek Beyaz idare ediyordu. Sahneye çıkanların arasında da iyi isimler azdı. Gelecek sezonda O Ses olmayacak zaten, yılbaşına özel 1 bölüm için mutlaka Hadise-Seda-Beyaz-Murat yapmaları lazım.

İbo Şov geçen yıl 11 reyting falan almıştı, çok iyi hatırlıyorum. O da düşük gitmiş bu yıl. Özellikle AB-de.

Tüm gruplarda dengeli giden Şarkılar Bizi Söyler olmuş. Tebrikler

Güldür Güldür-den daha yüksek reyting beklerdim. Geçen yıl AB-de 8 falan almışdı.

Amma en büyük şok tabii ki, Mahsun Kırmızıgül. 5M TL ödenmişti galiba, öyle hatırlıyorum. Amma 2 reyting almış 3 grupta da. Tüm para batmış. Ben de dün 5-10 dk açtım. Böyle sanat gecesi tarzı, büyük orkestra ile falandı ve çok kasvetli idi. Kanal herkes izleyecek, merak edecek sanmış amma hüsran olmuş. Böyle bir şov yılbaşı gecesi kimse izlemez. Herkes ekranda eğlenceli ve renkli şeyler arıyor.
Yorumlarına katılıyorum.😊 O ses de Hadise eksikliği fark ediliyor.

Geçen yılbaşının reyting sonuçları aşağıdakı gibi.(başka bir site geçen yıl yanlış paylaşımlarda bulunmuştu ve fazladan yazmıştı sanırım sen onu hatırladın.

31 Aralık 2020 Reytingleri