Aslıhan Gürbüz ve Bülent Seyran 'Kırmızı Oda'ya Konuk Oluyor! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EqAZFefXcAE32KN.jpg

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya sürpriz iki konuk!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne son olarak 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde yer alan başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz ve Bülent Seyran konuk oluyor.

EqAZH2KXMAIijLZ.jpg

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle Cuma 20.00'de TV8'de!

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Vay Merve'yi yeni bir dizide konuk da olsa görmek iyi gelecek.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hikayesi şöyleymiş:
Başlangıçta oldukça mutlu görünen Kumru (Aslıhan Gürbüz) ise eşi kızıyla birlikte bir restorandayken başka bir masada gördüğü adama bıçakla saldırmaya kalkıp orada fenalaşır.
Harika harika harika, muhteşem muhteşem muhteşem. :Z

Burcu Biricik'ten sonra yine harika konuk...
Vay Merve'yi yeni bir dizide konuk da olsa görmek iyi gelecek.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sonunda konuk da olsa bir işte göreceğiz. :bhr: Oyunculuğuna da kendisine de bayılırım, o harika oyunculuğunu görmeyi çok özlemişim. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hikayesi şöyleymiş:
Başlangıçta oldukça mutlu görünen Kumru (Aslıhan Gürbüz) ise eşi kızıyla birlikte bir restorandayken başka bir masada gördüğü adama bıçakla saldırmaya kalkıp orada fenalaşır.
Diziden diğer resimleri de konuya ekle istersen, alt tarafta dursun güzel olur. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
OHA OHA OHA OHA OHA AYNI BÖLÜMDE HEM BİNNUR KAYA, HEM BURCU BİRİCİK, HEM DE ASLIHAN GÜRBÜZ MÜ BENİM TÜRKÇE BAZEN YETMİYOR :eek: :eek: :eek: :oley: :oley: :oley:

Açıkçası bir süre daha ekranlara döneceğini düşünmemiştim ama sürpriz şekilde dönmesi ve Kırmızı Oda'yla dönmesi harika oldu çok çok büyük bir merakla bekliyorum. :Z Sonra bu diziyi niye Masumlar'dan daha çok seviyorsun diyorlar niye sevmeyeyim. :Z

Bu arada Bülent Seyran da konukmuş. @Emre Ozansoy
20201224_165247.jpg

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
OHA OHA OHA OHA OHA AYNI BÖLÜMDE HEM BİNNUR KAYA, HEM BURCU BİRİCİK, HEM DE ASLIHAN GÜRBÜZ MÜ BENİM TÜRKÇE BAZEN YETMİYOR :eek: :eek: :eek: :oley: :oley: :oley:

Açıkçası bir süre daha ekranlara döneceğini düşünmemiştim ama sürpriz şekilde dönmesi ve Kırmızı Oda'yla dönmesi harika oldu çok çok büyük bir merakla bekliyorum. :Z Sonra bu diziyi niye Masumlar'dan daha çok seviyorsun diyorlar niye sevmeyeyim. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 96983
Ne alaka yine Masumlar'a bağladın. :F

Bu dizi konuklarıyla gündemde. Masumlar Apartmanı her hafta konuk mu alıyor? Öyle bir teması bile yok. Git MA ile kıyasla illa bir şeyle kıyaslayacaksan ne de olsa ona da konuk geliyor sürekli. :A Sev tabi yine ama bu konunun gerçekten MA ile alakası yok, sevmiyorum deyip ağzından düşmüyor dizi. :A Gizli hayranlık bu. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: EmreCan and Klaus

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziden diğer resimleri de konuya ekle istersen, alt tarafta dursun güzel olur. :D
OHA OHA OHA OHA OHA AYNI BÖLÜMDE HEM BİNNUR KAYA, HEM BURCU BİRİCİK, HEM SEZİN AKBAŞOĞULLARI HEM DE ASLIHAN GÜRBÜZ MÜ BENİM TÜRKÇE BAZEN YETMİYOR :eek: :eek: :eek: :oley: :oley: :oley:

Ekli dosyayı görüntüle 96983
Ekledim, teşekkürler. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Bu arada Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özen 3. kez aynı dizide. :Z Tek bir tane ortak sahneleri olsun da anıları yad edelim. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Uzun zamandır ekranlarda yer almazken böyle bir dizi ile geri dönmesi şaşırttı. Diziyi izlemiyorum, ama sahnelerine mutlaka bakarım.

Keşke 'Menajerimi Ara'ya konuk olsaydı, daha az üzülürdüm. Ayrıca bu dizinin 'Menajerimi Ara'dan daha iyi konuklar alması şaşırtıcı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Uzun zamandır ekranlarda yer almazken böyle bir dizi ile geri dönmesi şaşırttı. Diziyi izlemiyorum, ama sahnelerine mutlaka bakarım.

Keşke 'Menajerimi Ara'ya konuk olsaydı, daha az üzülürdüm. Ayrıca bu dizinin 'Menajerimi Ara'dan daha iyi konuklar alması şaşırtıcı. :A
Niye şaşırtıcı olsun olay zaten danışmanların etkileyici hikayeleri üzerine kurulu. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Ne alaka yine Masumlar'a bağladın. :F

Bu dizi konuklarıyla gündemde. Masumlar Apartmanı her hafta konuk mu alıyor? Öyle bir teması bile yok. Git MA ile kıyasla illa bir şeyle kıyaslayacaksan ne de olsa ona da konuk geliyor sürekli. :A Sev tabi yine ama bu konunun gerçekten MA ile alakası yok, sevmiyorum deyip ağzından düşmüyor dizi. :A Gizli hayranlık bu. :A
Konuk bakımından değil ikisi de aynı kaynaktan çıktığı için benzer kefeye konulan diziler olduğu için kıyaslama yaptım. Sosyal medyada çoğu kişi Masumlar Apartmanı KO'dan daha iyi falan diyor ama yani ikisinde de kadrolar iyi olsa da çok iyi oyuncuların konuk olarak gelişi nedeniyle bu dizi çok daha ilgi çekici anlamında. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Konuk bakımından değil ikisi de aynı kaynaktan çıktığı için benzer kefeye konulan diziler olduğu için kıyaslama yaptım. Sosyal medyada çoğu kişi Masumlar Apartmanı KO'dan daha iyi falan diyor ama yani ikisinde de kadrolar iyi olsa da çok iyi oyuncuların konuk olarak gelişi nedeniyle bu dizi çok daha ilgi çekici anlamında. :A
Zaten MA daha iyi :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zaten öyle. :A Aksi düşünülemez. :A

Neyse yine çatladın ve ben de yine hop diye çarptım gerçeği. :A