Seni Çok Bekledim - Tanıtım Fragmanları | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
124579612_1031151374027303_736231919442625499_n-jpg.94988

Star TV'nin yeni dizisi 'Seni Çok Bekledim'in tanıtım fragmanları yayınlandı!

Yapımcılığını Skala Medya ve DNZ Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ'un oturduğu; başrollerini Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı ve kadrosunda Yıldız Kültür, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen gibi isimlerin yer aldığı dizi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

'Seni Çok Bekledim' yakında Star TV'de başlıyor!

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
İlk tanıtım her zaman olduğu gibi diziyle ilgili bir spoiler vermiyor da bu tanıtıma bakarak izlemeyeceğim sanırım. Tanıtım çok güzel olmuş bu arada.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,212
Puanı
310
124579612_1031151374027303_736231919442625499_n-jpg.94988

Star TV'nin yeni dizisi 'Seni Çok Bekledim'in tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Skala Medya ve DNZ Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ'un oturduğu; başrollerini Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı ve kadrosunda Yıldız Kültür, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen gibi isimlerin yer aldığı dizi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

'Seni Çok Bekledim' yakında Star TV'de başlıyor!
Konu önceden açılmıştı zaten serhat açmıştı hatta oraya mesaj olarak linki paylaşabilirdin konu açmaya gerek bile yoktu bence 😊

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk tanıtım her zaman olduğu gibi diziyle ilgili bir spoiler vermiyor da bu tanıtıma bakarak izlemeyeceğim sanırım. Tanıtım çok güzel olmuş bu arada.
Fanları geçiştirmek için verilmiş bir fragman, daha fazla beklemek istemediler. Bence de güzel bir tanıtım olmuş, en azından atmosferi güzel.
İremle Özcan güzel duruyor bakalım diğer tanıtımlar nasıl olacak
Bende yakıştırdım, Twitter'da pek olumlu yorum göremedim ama iyi duruyorlar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konu önceden açılmıştı zaten serhat açmıştı hatta oraya mesaj olarak linki paylaşabilirdin konu açmaya gerek bile yoktu bence 😊
Ne alaka? Yıllardan beri yapılan bir şey bu. Fragmanın ne zaman yayınlanacağı ile açılan duyuru konusu farklı, fragman konusu farklı.
Çok Güzel görünüyorlar...Farklı bir ilk teaser olmuş.. Yeni fragmanlarını bekliyorum...(Zaten izleyeceğim...)
Bence de, etkileyici ve farklı.

• Beğendim
Reactions: STAR

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,284
Puanı
1,060
Fanları geçiştirmek için verilmiş bir fragman, daha fazla beklemek istemediler. Bence de güzel bir tanıtım olmuş, en azından atmosferi güzel.

Bende yakıştırdım, Twitter'da pek olumlu yorum göremedim ama iyi duruyorlar.

Başta yoktu olumlu yorum ama sonrada beğenenler olmaya başladı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fena değil, merakla beklediğim bir dizi. Özcan Deniz'in izleyeceğim ilk işi olacak. Ama sonra ki tanıtımların daha iyi ve etkileyici hazırlanması gerekir.

• Beğendim
Reactions: STAR
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Özcan Deniz kabul et artık yaşlandın, daha büyük partnerler bulmalısın kendine :D

Tanıtım da olmamış. Dizimizde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu oynuyor tanıtımı olmuş. Ama daha önce de dediğim gibi bu diziyi hangi güne koyarsan koy en kötü kendini izlettirecek kadar reyting alır bence. Özcan Deniz'in kemik bir kitlesi var, İrem Helvacıoğlu da Sen Anlat Karadeniz ile akıllarda kaldı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün Akrep reklama girdiği gibi izlemiştim fragmanı. Tanıtım pek bir şey vaat etmiyor ama görüntüler, atmosfer ve İrem çok iyi görünüyor. Onun dışında boş bir fragman olmuş. Bu kadar beklemeye değmedi. Özcan Deniz ise bildiğimiz gibi. :A Kendini geliştirdi de en azından az eleştiriliyor artık. Ama ben de kendinden o kadar küçük isimlerle partner olmasını anlamıyorum. Yani yaşıtı bir sürü kadın oyuncu var.