M TV Fav10 Üyeleri Gizli Adada - 1. Sezon 7. Bölüm

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
fav10000.jpg

7. BÖLÜM

Han, Slhttnmtl ve YıldırıM'ın yanına gelir.

Slhttnmtl: Sen de kimsin?

Han: Benim hikaye çok uzun. Siz iyi misiniz?

YıldırıM içinden: Bunun gözleri neden kıpkırmızı?

YıldırıM birden Slhttnmtl'i bir kenara çeker.

YıldırıM: Güvenmemeliyiz hemen böyle herkese tamam mı?

Doğan: Domuz konuştu mu? Allah'ım biz nasıl bir yere düştük böyle? Koru bizi Allah'ım.

Hayret bi şey: Evet Allah'ım koru bizi.

Yanlarına Aslı gelir. Doğan ona sarılır gözleri dolar çok.

Doğan: Aşkım seni çok özlemiştim. Buraya nasıl geldin sen ama?

Aslı: Ben de anlamadım. Korkuyorum aşkım.

Doğan öper onu. Çok özlemişti onu!

Haluk792: Yeter artık! Tamam söyleyeceğim bu ada buradan birini öldürmemi istiyor! Nereye düştük biz böyle?

Gerekli24 şoke olur!

Gerekli24: Beni mi öldürecektin yani?

Haluk792: Öyle olsaydı şu an benimle konuşuyor olur muydun sence? Çok açım ben. Midem bulanıyor sürekli açlıktan çaktırmıyorum kimseye ama durum böyle.

Gerekli24: Etrafa bakarız buluruz yiyecek bir şeyler elbet. Sakın öldürme kimseyi! Katil mi olacaksın? Ada bunu istiyor kanma bu oyuna!

Gerekli24 önden yürüyordu Haluk792 birden yerdeki koca taşı eline alır! Gerekli24'e çaktırmaz bunu.

seyfullXh geçmişini Dosi'ye anlatır.

Dosi ağlayarak: Çok kötü oldum. Benim de böyle hüzünlü bir hikayem var aslında.

seyfullXh gözleri dolu bir halde: Anlat dinlerim ablam.

seyfullXh'in babası, oğlunun ellerini sımsıkı tutuyordu.

Ömer Karataş, Emre Ozansoy, Angelica ve STARAN denizden gelen sese doğru giderler.

Ömer Karataş hemen en derine dalar. Anında çıkar!

Ömer Karataş suratı bembeyaz bir şekilde: Tarık bu! Kötülerden birisi yani! Öldürülmüş bu!

Angelica: Patron öldürdü o zaman?

STARAN: Ya da başka birisi?

Emre Ozansoy: Patronun yerine götür bizi hemen ablam.

Angelica: Çok tehlikeli olur.

Emre Ozansoy: İçeri girme korkuyorsan. Ben o adamı bir güzel döveceğim!

STARAN: Ya seni o an vurursa? Silahı vardır öyle kişilerin!

Emre Ozansoy: Ben silahlı özel güvenlik görevlisiyim. Bir şekilde o silahı onun elinden alırım!

Gökhan: Tarık ölü bulunmuş!

Sinan: Nerede efendim? Bunu kim yaptı sizce?

Osman: Niye sürekli için bulanıyor senin?

Nehir: Bilmiyorum aşkım acaba bir saat önce yediğimiz yemek mi dokundu acaba bana?

Osman: Şey olamazsın değil mi? Anla işte.

Nehir: Hamile mi? Sanmıyorum ya. Bak bilemedim şimdi sen öyle deyince birden? Test yaptırayım hemen.

Gökhan: Kamera koydum ya çoğu yere. Deniz kan içerisindeydi. Ceset de yükseğe çıkmıştı. Yakınlaştırdım ve birden şok oldum. Oydu! Bu da cezasız kalmayacak hemen beş dakikaya herkesi orta alana topla Sinan!

EmreCan'in annesi: Gitmem ada istemediği sürece. Ama isterse ada birden, sonra ne olur bilemem yavrum.

EmreCan: Ama bana sordu ada özel olarak. Ben de annem geri gelsin lütfen ada dedim. Umarım seni benden ayırmaz.

EmreCan'ın annesi uykusunda kalp krizi geçirerek birden ölmüştü. O gün EmreCan şok olmuştu! Çok ağlamıştı. O günden sonra EmreCan hiçbir zaman tam gülmemişti, mutlu olmamıştı. Arkadaşları ona destek olmuştu ama yine de içi hep hüzünlüydü onun.

Alos, Aylin'in ayaklarına kapanır.

Alos ağlayarak: Halen öfkelisin sen bana. Çok özür dilerim affet artık beni lütfen.

Aylin gözleri dolu bir halde: Seni affedersem bir daha sana hiç görünmeyecekmişim.

Alos ağlayarak: O günden sonra hep gözüktün bana sen. Doğru düzgün uyuyamadım ben hiç. Çok kötü haldeyim yani. Dışım gülüyor ama içim. Affetmeyeceksen eğer şu an, öldür beni o zaman!

8. BÖLÜM 16 KASIM PAZARTESİ, 9. BÖLÜM İSE 19 KASIM PERŞEMBE FAV10'DA!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 95045

7. BÖLÜM

Han, Slhttnmtl ve YıldırıM'ın yanına gelir.

Slhttnmtl: Sen de kimsin?

Han: Benim hikaye çok uzun. Siz iyi misiniz?

YıldırıM içinden: Bunun gözleri neden kıpkırmızı?

YıldırıM birden Slhttnmtl'i bir kenara çeker.

YıldırıM: Güvenmemeliyiz hemen böyle herkese tamam mı?

Doğan: Domuz konuştu mu? Allah'ım biz nasıl bir yere düştük böyle? Koru bizi Allah'ım.

Hayret bi şey: Evet Allah'ım koru bizi.

Yanlarına Aslı gelir. Doğan ona sarılır gözleri dolar çok.

Doğan: Aşkım seni çok özlemiştim. Buraya nasıl geldin sen ama?

Aslı: Ben de anlamadım. Korkuyorum aşkım.

Doğan öper onu. Çok özlemişti onu!

Haluk792: Yeter artık! Tamam söyleyeceğim bu ada buradan birini öldürmemi istiyor! Nereye düştük biz böyle?

Gerekli24 şoke olur!

Gerekli24: Beni mi öldürecektin yani?

Haluk792: Öyle olsaydı şu an benimle konuşuyor olur muydun sence? Çok açım ben. Midem bulanıyor sürekli açlıktan çaktırmıyorum kimseye ama durum böyle.

Gerekli24: Etrafa bakarız buluruz yiyecek bir şeyler elbet. Sakın öldürme kimseyi! Katil mi olacaksın? Ada bunu istiyor kanma bu oyuna!

Gerekli24 önden yürüyordu Haluk792 birden yerdeki koca taşı eline alır! Gerekli24'e çaktırmaz bunu.

seyfullXh geçmişini Dosi'ye anlatır.

Dosi ağlayarak: Çok kötü oldum. Benim de böyle hüzünlü bir hikayem var aslında.

seyfullXh gözleri dolu bir halde: Anlat dinlerim ablam.

seyfullXh'in babası, oğlunun ellerini sımsıkı tutuyordu.

Ömer Karataş, Emre Ozansoy, Angelica ve STARAN denizden gelen sese doğru giderler.

Ömer Karataş hemen en derine dalar. Anında çıkar!

Ömer Karataş suratı bembeyaz bir şekilde: Tarık bu! Kötülerden birisi yani! Öldürülmüş bu!

Angelica: Patron öldürdü o zaman?

STARAN: Ya da başka birisi?

Emre Ozansoy: Patronun yerine götür bizi hemen ablam.

Angelica: Çok tehlikeli olur.

Emre Ozansoy: İçeri girme korkuyorsan. Ben o adamı bir güzel döveceğim!

STARAN: Ya seni o an vurursa? Silahı vardır öyle kişilerin!

Emre Ozansoy: Ben silahlı özel güvenlik görevlisiyim. Bir şekilde o silahı onun elinden alırım!

Gökhan: Tarık ölü bulunmuş!

Sinan: Nerede efendim? Bunu kim yaptı sizce?

Osman: Niye sürekli için bulanıyor senin?

Nehir: Bilmiyorum aşkım acaba bir saat önce yediğimiz yemek mi dokundu acaba bana?

Osman: Şey olamazsın değil mi? Anla işte.

Nehir: Hamile mi? Sanmıyorum ya. Bak bilemedim şimdi sen öyle deyince birden? Test yaptırayım hemen.

Gökhan: Kamera koydum ya çoğu yere. Deniz kan içerisindeydi. Ceset de yükseğe çıkmıştı. Yakınlaştırdım ve birden şok oldum. Oydu! Bu da cezasız kalmayacak hemen beş dakikaya herkesi orta alana topla Sinan!

EmreCan'in annesi: Gitmem ada istemediği sürece. Ama isterse ada birden, sonra ne olur bilemem yavrum.

EmreCan: Ama bana sordu ada özel olarak. Ben de annem geri gelsin lütfen ada dedim. Umarım seni benden ayırmaz.

EmreCan'ın annesi uykusunda kalp krizi geçirerek birden ölmüştü. O gün EmreCan şok olmuştu! Çok ağlamıştı. O günden sonra EmreCan hiçbir zaman tam gülmemişti, mutlu olmamıştı. Arkadaşları ona destek olmuştu ama yine de içi hep hüzünlüydü onun.

Alos, Aylin'in ayaklarına kapanır.

Alos ağlayarak: Halen öfkelisin sen bana. Çok özür dilerim affet artık beni lütfen.

Aylin gözleri dolu bir halde: Seni affedersem bir daha sana hiç görünmeyecekmişim.

Alos ağlayarak: O günden sonra hep gözüktün bana sen. Doğru düzgün uyuyamadım ben hiç. Çok kötü haldeyim yani. Dışım gülüyor ama içim. Affetmeyeceksen eğer şu an, öldür beni o zaman!

8. BÖLÜM 16 KASIM PAZARTESİ, 9. BÖLÜM İSE 19 KASIM PERŞEMBE FAV10'DA!
Valla önceki bölümde güzel di ama benim hikaye gittikçe acılaşıyor bakalım sonumuz ne olacak geçmişim acılı bı şekilde geçmiş anlaşılan ilerleyen bölümlerde hepimizi neler bekliyor domuz konuşsa gerçek hayatta millet kafayı yer heralde @haluk792 bu bölümde güzel eline ve kalemine sağlık 👍 tebrikler hep böyle ilerlemen dileğiyle 😅😅😅

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Valla önceki bölümde güzel di ama benim hikaye gittikçe acılaşıyor bakalım sonumuz ne olacak geçmişim acılı bı şekilde geçmiş anlaşılan ilerleyen bölümlerde hepimizi neler bekliyor domuz konuşsa gerçek hayatta millet kafayı yer heralde @haluk792 bu bölümde güzel eline ve kalemine sağlık 👍 tebrikler hep böyle ilerlemen dileğiyle 😅😅😅
Arkadaşlar böyle yorum istiyorum. :bhr: @Angelica @Doğan

Hikaye drama mı yönelecek sence? Gizem ve sır devam edecek mi sence?
cinayet var sonra emrecan annesini kaybediyor üzüldüm..hamılelek var ortada..diğer üyelerde dram içinde
Böyle uzun yorum yapıver işte. Nehir hamile mi sence?

• Beğendim
Reactions: Doğan and Angelica

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,024
Puanı
610
Güzel bir bölüm olmuş eline sağlık @haluk792 ..
Artık konu yerine oturdu. Angelica bizi kötü adamın yanına götürdüğünde başımıza bir şey gelmez umarım. Seyfullah gene üzülüyor ama Ben Emrecana bu bölüm üzüldüm.. Sen de kimseyi öldürme adada sanki Gerekli24 ü öldürecekmiş gibi duruyon...

• Üzücü
Reactions: EmreCan

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Öyle biri mi vardı hiç fark etmedim okurkene 😅😅
İlk iki bölüme göz atar mısın tekrar hızlıca, anlarsın o zaman. 😇
Güzel bir bölüm olmuş eline sağlık @haluk792 ..
Artık konu yerine oturdu. Angelica bizi kötü adamın yanına götürdüğünde başımıza bir şey gelmez umarım. Seyfullah gene üzülüyor ama Ben Emrecana bu bölüm üzüldüm.. Sen de kimseyi öldürme adada sanki Gerekli24 ü öldürecekmiş gibi duruyon...
Sence kötü şeyler mi olacak?