Konu Açmada 1000'ler Kulübündeyim,❤ 30.000'ler Kulübüyle Forumdaki 4. Yılım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi hanım foruma kayıt olduğunuz 10 Mart 2015 tarihinden bu yana geçen 1490 gün, bir başka deyişle 35760 saat veya 2145600 dakika veya 128736000 saniyede yazdığınız 30.098 mesaj, topladığınız 18.179 reaksiyon puanı ve kazandığınız 1.060 ödül puanı için sizi kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim.

Gelelim hediyelerinize. Fav10 Top10 listelerinde Hayko Cepkin ile Can Bonomo'yu çok sevmediğinizi ama son şarkılarını beğendiğinizi söylemiştiniz. O yüzden bu isimlerden birer şarkı size hediyem olsun. Bunları da beğeneceğinizi umuyorum.

Ayrıca iki adet de sevdiğim yabancı şarkıyı size takdim eder ve nice sağlıklı, mutlu yıllar bizlerle birlikte olmanızı temenni ederim.

şarkıları yeni dinleyebildim. Hepside slow, tam benlik :A
öncelikle bir konuyu düzelteyim, Hayko ve Can için sevemiyorum ama şarkılarıni beğeniyorum demedim. Sevmediğim tarzlar ve pek dinlemiyorum demiştim. Hayko'yi hiç dinlememiştim. Son parçasindan sonra bakındım biraz ve baya hoşuma giden şarkıları oldu. Can ise, Eurovisionda çok sevememişim, oyüzden dinlemedim sonrasında kendini pek, ama bu yolladığın şarkı çok güzelmiş. En sevdiğim Can Bonomo şarkısi oldu diyebilirim. Bundan sonra önyargıları bırakıp dinleme sansı veririm yeni şarkılarına :D
Tekrardan teşekkürler :bhr:

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şarkıları yeni dinleyebildim. Hepside slow, tam benlik :A
öncelikle bir konuyu düzelteyim, Hayko ve Can için sevemiyorum ama şarkılarıni beğeniyorum demedim. Sevmediğim tarzlar ve pek dinlemiyorum demiştim. Hayko'yi hiç dinlememiştim. Son parçasindan sonra bakındım biraz ve baya hoşuma giden şarkıları oldu. Can ise, Eurovisionda çok sevememişim, oyüzden dinlemedim sonrasında kendini pek, ama bu yolladığın şarkı çok güzelmiş. En sevdiğim Can Bonomo şarkısi oldu diyebilirim. Bundan sonra önyargıları bırakıp dinleme sansı veririm yeni şarkılarına :D
Tekrardan teşekkürler :bhr:
Ne demek :D Ben de zaten sevmediğin isimler derken dinlememişsindir ya da daha önce dinleyip o şarkılarını beğenmemişsindir diye düşünmüştüm. Yanlış anlaşılma yok bence yani :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nice güzel yıllar dilerim Zeynep, hep birlikte nice yıllara, nice mesajlara, nice sohbetlere... :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerini takdim ediyorum.
66802

66803

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok görmemişim :A
Şarkı harika :bhr:
Ceylan bu aralar yeni klip çıkarmıştı. Sesi çok güzel :D
Hediyelerimden ilki şarkı olur, ikincisi Kanal D olur, üçüncüsü de sürpriz olur. Klasikleşti ben de. :A

Çok başarılı, dinledim son şarkısını da. Bu sana yolladığım gençle yaptığı şarkıları da çok başarılı. :X

• Harika

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@MasacRE nin bir kutlama konusunda size bir dip not bırakmıştım :A "(dip not: yakında forumdaki 4. yılım ve bir çoğunuzun borcu var bana. Bol hediyeler isterim :A)" Konudada belirttiğim gibii 1 ayda iki kutlama konusu olup sizler yorulmayın diye açmamıştım :A Ona gıre fazla fazla hediye verin :A
@Maskeli Fedai (iade-i ziyaret borcun var:A)
@Forumdash @eskici siz ikinizin baya borcu var :A

Herkesi bekliyorum :A
Ayarlarım bir ara :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ayarlarım bir ara :A
aa sen nerelerdeydin be :A Hoşgeldin ama elin boşgeldin :A
Tamam o bir ara baya uzun bir ara olur gibi :T:
Bak 4. yıl kutlama konumu açmadım, 30 binle bir yapıp sizi iki kere hediyelerle yormayayım diye :A en az 3 hediye kabul ediyorum bu konuda :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
aa sen nerelerdeydin be :A Hoşgeldin ama elin boşgeldin :A
Tamam o bir ara baya uzun bir ara olur gibi :T:
Bak 4. yıl kutlama konumu açmadım, 30 binle bir yapıp sizi iki kere hediyelerle yormayayım diye :A en az 3 hediye kabul ediyorum bu konuda :A
Boş gelmedim merak etme fazla uzatmadan hallederim :A

• Güldürdün