3. Tur - En Özlenilen Dizi 3. Grup

Hangi 2 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Oylamış olanları aklımda kaldığı kadar sildim etikette, kaçırdıklarım varsa kusura kalmayın.
Bu grupta mutlak oy kullanılmalı. Kritik bir grup :D
1-8 tüm gruplara oy kullanırsanuz sevinirim. Eşitlik durumu söz konusu ve bu yüzden 1 oy 1 oydur:D

@MasacRE @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @Emre Ozansoy @Çiğdem @sokak sanati @destere @Polat Şaşmaz @Fks14 @Harunnn60 @Yakamoz-Asi @BesaleT @pompy @Arslan Bey @cookies @XanTier @yatutarsa @HeisenBerg @haluk792 @-KADİR- @Hachiko @BuraK @Since2011 @GunesinOglu @papuleoo @MayısKralı @YıldırıM @kerem @Titanium @Mr.At @tolgab @yigit_00 @Tzira @dizimedya @Jonsnow @Canol @adventurous @anniegrant @offensive @Emin Özaltun @armandos @emrecnn @RevaN @Gizmen @-potterhead- @ömer karataş @xdragxx @EnveR @enes
ve herkes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben izlemediklerime oy vermiyorum Fenerbahçe hakem yüzünden yenildi telefona beddua ettim
Tatil olursa 14 Şubatta güzel bir süprizim olacak

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ben izlemediklerime oy vermiyorum Fenerbahçe hakem yüzünden yenildi telefona beddua ettim
Tatil olursa 14 Şubatta güzel bir süprizim olacak
Ama hangisi daha iyidir diye düşunüyorsab ona oy verebilirsin pompy. Sonuçta bu dizilerin çoğu biz daha küçükken yayınlandi. Jeneriklerinden güzel olanlara oy ver. es geçme