3. Türkiye Gençlik Ödülleri'nde Adaylar Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,074
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

3. Türkiye Gençlik Ödülleri'nde Adaylar Belli Oldu!

12347699_950800465007115_2614827734216386217_n.jpg

Bu yıl 3. kez düzenlenecek olan Türkiye Gençlik Ödülleri'nin adayları belli oldu.

TV, sinema, müzik başta olmak üzere birçok kategorinin en iyi isimlerine dağıtılan ödüllerde Demet Özdemir (No: 309) ve Uraz Kaygılaroğlu (Baba Candır) gibi isimlerin başrol olmasına rağmen yardımcı dalda yer alması büyük tepki topladı. Tüm adaylarına şuradan ulaşabileceğiniz oylama, 15 Nisan'da sona erecek.

TV ve sinema adayları:

TV

EN İYİ DİZİ
  • Aşk Laftan Anlamaz (Show TV)
  • Baba Candır (TRT 1)
  • Cesur ve Güzel (Star TV)
  • Diriliş: Ertuğrul (TRT 1)
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (ATV)
  • İçerde (Show TV)
  • Kara Sevda (Star TV)
  • Kırgın Çiçekler (ATV)
  • Poyraz Karayel (Kanal D)
  • Seksenler (TRT 1)

EN İYİ ERKEK OYUNCU
  • Burak Deniz
  • Burak Özçivit
  • Çağatay Ulusoy
  • Engin Altan Düzyatan
  • İlker Kaleli
  • Kaan Urgancıoğlu
  • Kerem Bürsin
  • Kıvanç Tatlıtuğ
  • Serkan Çayoğlu
  • Tolga Sarıtaş

EN İYİ KADIN OYUNCU
  • Burçin Terzioğlu
  • Deniz Çakır
  • Didem Balçın
  • Elçin Sangu
  • Esra Bilgiç
  • Hande Erçel
  • Meryem Uzerli
  • Neslihan Atagül
  • Özge Gürel
  • Serenay Sarıkaya

EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU
  • Arif Diren
  • Berk Atan
  • Celil Nalçakan
  • Cengiz Coşkun
  • Ceyhun Fersoy
  • Nurettin Sönmez
  • Onur Büyüktopçu
  • Rıza Kocaoğlu
  • Salih Bademci
  • Uraz Kaygılaroğlu

EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU
  • Berna Koraltürk
  • Burcu Özberk
  • Demet Özdemir
  • Funda Eryiğit
  • Gökçe Akyıldız
  • Hare Sürel
  • Hazal Filiz Küçükköse
  • Miray Daner
  • Müjde Uzman
  • Sevcan Yaşar

EN İYİ SENARİST
  • Deniz Dargı
  • Ece Yörenç
  • Eda Tezcan
  • Ertan Kurtulan
  • Ethem Özışık
  • Gupse Özay
  • Makbule Kosif
  • Mehmet Bozdağ
  • Meriç Acemi
  • Toprak Karaoğlu

EN İYİ YÖNETMEN
  • Eda Teksöz
  • Ezel Akay
  • Hilal Saral
  • Metin Günay
  • Müge Uğurlar
  • Onur Tan
  • Osman Taşçı
  • Sadullah Celen
  • Serkan Birinci
  • Uluç Bayraktar

SİNEMA

EN İYİ FİLM
  • Benim Adım Feridun
  • Bir Baba Hindu
  • Çalgı Çengi İkimiz
  • Dağ 2
  • Delibal
  • Dönerse Senindir
  • Görümce
  • İkimizin Yerine
  • Kardeşim Benim
  • Kolpaçino 3. Devre

EN İYİ ERKEK OYUNCU
  • Ahmet Kural
  • Ata Demirer
  • Burak Özçivit
  • Çağatay Ulusoy
  • Murat Cemcir
  • Ozan Güven
  • Rasim Öztekin
  • Sermiyan Midyat
  • Şafak Sezer
  • Şahan Gökbakar

EN İYİ KADIN OYUNCU
  • Ahu Türkpençe
  • Aslı Tandoğan
  • Begüm Birgören
  • Ezgi Mola
  • Fahriye Evcen
  • Farah Zeynep Abdullah
  • Gupse Özay
  • Meryem Uzerli
  • Serenay Sarıkaya
  • Yasemin Allen
Orijinal formatta oku

O kadar rezillik var ki hangisine değinsem bilemiyorum bu yüzden birkaç tanesiyle yetineceğim.

Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Özdemir'in ne işi var yardımcı dalda? Hadi Baba Candır ismi nedeniyle bu tür bir kafa karışıklığı yaratabiliyor ama No: 309 ile hiçbir şey bilmiyorlar mı ki buraya alıyorlar anlamış değilim.

Özellikle Aşk Laftan Anlamaz, Diriliş ve Seksenler bayağı şişirilmiş, ama Hayat Şarkısı ve Vatanım Sensin'in yerinde yeller esiyor. VS'ye göstermelik bir yardımcı kadın oyuncu adaylığı vermişler ama Burcu Biricik'in olmaması saçmalıktan başka bir şey değil. Keza Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak için de aynı şey geçerli.

Geçen sene film yapmayan Begüm Birgören ve Aslı Tandoğan'ı sinema dalında aday etmek güzel kafaymış güle güle kullanın. :)

Aday listelerinde Ethem Özışık'ın resmi doğru değil, buradan bile anlaşılabilir olayın saçmalığı.

Neyse sonuç olarak ciddiye almamak lazım ama değişiklik olsun diye açtık konusunu. Nasıl olsa bu tür ödüllerde en iyiler değil en çok fanı olanlar kazanıyor.

Şöyle bir baktım bende saçmalık olmuş.
Kaan neden başrole konmuş. Yardımcı oyuncu o. Saçmalanmış listede.
No 309'un başrolü kim bence onu açıklasınlar bize sonra ödül verirler..

burda tubişe laf soktun sanki :) tubişi yedirmeyiz kimseye aday olmamışsa mutlaka bildiği bişey vardır :)
Serenay ve meryem hem sinemada hem tv dr adaylar isimizi şansa birakamazdik galibiyet sart yani :A
Ayrica son 1 yilda 4 filmde oynayan ve partneri kivanç adayken aday olamayan biri var sanki iste gerçek bizin gücü budur @mrt-06 :A @Çiğdem- @destere @Bully @dosimosi
iyi yapmıs laf sokmakla ayoll sanane tubadan benden baska herkesin avukatın oluyorsun mşşllah ayoll :A :A :A

Vasat bir tablo.
Aşk laftan Anlamaz nedir allah aşkına ya. Ve o isimler falan. Ya artık ekran güzel ve yakışıklı olduğu söylenen yeteneksiz kişilerle (oyuncu demiyorum) kaynıyor. Artık pratik yol koy zengin kız fakir oğlan ya da fakir kız zengin oğlanı modunda herkes. Ve her o gençlik dizisinde artık bir resim kabiliyeti olan biri mutlaka var. Modacı bilmem ne. Örneğin; Kiraz Mevsimi, Kiralık Aşk, Çilek Kokusu, Aşk Laftan Anlamaz, İçimdeki Fırtınave daha aklıma gelmeyen ne varsa. Türk TV ölmüş artık.
Sinemada gençlik film ya da vıcık vıcık aşk tv de de aynı sıkılıyor artık insanlar hep aynı şeyi görmeyi.
Bir de yeteneksiz çocukları üstsüz soyuyorlar türk halkı kezbanları da bir daha ne zaman çıkarır üstünü diye izliyorlar.
Ah ah nerede o yakışıklı olmadıkları halde kendilerini izleten Şener Şen Adile Naşit Kemal Sunal gibi oyuncular.

iyi yapmıs laf sokmakla ayoll sanane tubadan benden baska herkesin avukatın oluyorsun mşşllah ayoll :A :A :A
sana güvenim sonsuz senin avukata ihtiyacınmı var oklavanla yapıştırdınmı düşmanların belini kırarsın :) ben garibanlara hakkını savunamayacak durumda olan zavallılara avukatlık yapayım diyorum :)
sanada iyilik yaramıyor hep kötü yönden algılıyorsun hogatha :)

sana güvenim sonsuz senin avukata ihtiyacınmı var oklavanla yapıştırdınmı düşmanların belini kırarsın :) ben garibanlara hakkını savunamayacak durumda olan zavallılara avukatlık yapayım diyorum :)
sanada iyilik yaramıyor hep kötü yönden algılıyorsun hogatha :)
Hhahaha bana güvenin için tşşkelr cnm ama bumu gariban beee :A :A :A

Hhahaha bana güvenin için tşşkelr cnm ama bumu gariban beee :A :A :A
Tuba çok gariban öyle görüntüsündeki neşe seni aldatmasın kadının iç dünyası karman çorman:) psikolojik desteğe ihtiyacı var her türlü desteği vermek için elimden geleni yapayım diyorum :)