3 Ocak 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Masterchef çok güzeldi ayrıca dizilerden daha çok hak ediyordu o reytingi keşke finali daha geç olsaydı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
MasterChef ne yapmış öyle ya. Adamlar tüm sezonun yükünü bırakmış resmen. Bu kitlenin haftaya Survivor'a kayacağı belli gibi.

Tüm diziler finalden etkilenmiş ama Hercai, Arıza ve ÇGH yokken Kefaret ve özellikle Menajerimi Ara'nın 5 reytingden aşağı almaması gerekiyordu. MA elindeki en büyük kozu da oynadı ama yanlış zamana denk getirdi. Haftaya bol dramatik bir bölümle geleceklerdir yüksek ihtimal. Pazar gününde işler çok kızışmaya başladı.

Menajerimi Ara'nın diğerlerinden tek farkı kanalı. Star'ın hem daha sıkıntılı dizisi var hem de elinde yeni dizisi yok. Dizi 2 reytingin altına düşmediği sürece devam edecektir.
Kefaret 5 üstü almış zaten. Hatta 6ya yakın 2 grupta :A
Bu dizide gizem ve heyecan hakim. Son bölümlere bakmadım ama dizi iyi ilerliyor. Aslında biraz kafa yormasına rağmen bu denli izlenmesine şaşırdım. Genelde bu tarz diziler az reyting alırdı.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Kefaret 5 üstü almış zaten. Hatta 6ya yakın 2 grupta :A
Bu dizide gizem ve heyecan hakim. Son bölümlere bakmadım ama dizi iyi ilerliyor. Aslında biraz kafa yormasına rağmen bu denli izlenmesine şaşırdım. Genelde bu tarz diziler az reyting alırdı.
Çok güzel bir devrik cümle kurmuşum. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Hercai'nin tekrar bölümü umut vermemiş. ATV bence yanlış karar verdi yerinden ederek.

Kefaret düşmeye devam etmiş. Ben bu diziyi Vurgun'a benzetiyorum iyi başladı ama her hafta düşüyor.

Masterchef finali ile geçen sezonki aynı reytingleri alarak gayet başarılı.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
-Master Chef beklendiği gibi zirvede,hiç bir bölümünü izlemedim ama bu sezon çok beğenildi ki acun o ses ten vazgeçti.
-Kefaret MSten etkilenmiş gibi görünüyor ama yinede Arıza ve Hercai yokken kendi reytingini korur diye bekledim,özellikle ABde çok düşmüş.
-Menajerimi Ara güzel bir reyting almış ABde düşüş yaşamasına rağmen Kefareti geçmiş,bence dizi haziranı görür,yapması gereken tek şey AB ve ABC1de 4 altından düşmemesi.

Arıza,Hercai,ÇGHB2 ve Survivor 4 kemik kitlesi olan yapımcılar geri dönüyor,heyecanlı bir gün olacak.