3-9 Eylül 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

Arslan Bey

Emekli
25 Temmuz 2011
29,415
7,645
1,060
Aydın
Listeye girmişim ama eski ben olsa, zirvede ya da zirveye yakın tanımalardı. Eskiden çok konu açardım, mesaj yazmaktan çok. :)

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,785
15,952
1,060
Listeye giren herkese tebrikler. :D
Bu konuda bile karşıma çıktın :A:A
Iyi :Z

Herzaman çoşuyorum :F Hafta sonu açılan konunun hasılatıydı bu :A azda girsem çokta girsem ilk 5e kapak atmışım 8 aydır :A Hafta içi yine yoktum piyasada. Hatta en çok Cumartesi günü konu açmıştım @Arslan Bey de profilime damlayıp yorum yapmıştı:A. Futbola gitmeseydim dahada konu açardım ogün :F

@xemrexxx nin bir zamanki hali gibi hafta sonuna gelip iz bırakıp gidiyorum :F

Artık sahalara dönmüşsündür sende yeniden? :D O halinle bile @Aserat ı geçmişsin :A

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
28,968
3,045
910

Herzaman çoşuyorum :F Hafta sonu açılan konunun hasılatıydı bu :A azda girsem çokta girsem ilk 5e kapak atmışım 8 aydır :A Hafta içi yine yoktum piyasada. Hatta en çok Cumartesi günü konu açmıştım @Arslan Bey de profilime danlayıp yorum yapmıştı:A. Futbola gitmeseydim dahada konu açardım ogün :F

Artık sahalara dönmüşsündür sende yeniden? :D O halinle bile @Aserat ı geçmişsin :A
Şuanlık döndüm :A Her an çekilebilirim :A

Yakamoz-Asi

Emekli
8 Ocak 2013
47,190
20,082
1,061

Herzaman çoşuyorum :F Hafta sonu açılan konunun hasılatıydı bu :A azda girsem çokta girsem ilk 5e kapak atmışım 8 aydır :A Hafta içi yine yoktum piyasada. Hatta en çok Cumartesi günü konu açmıştım @Arslan Bey de profilime damlayıp yorum yapmıştı:A. Futbola gitmeseydim dahada konu açardım ogün :F

Yorumsuz birakmadim konulari. :A :A