TVen İtiraf Ediyoruz 90.Bölüm - Konuk: Yiğitt

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1567782997185.png
İTİRAF EDİYORUZ 90.BÖLÜM
KONUK: YİĞİT
TVen İÇ YAPIMLAR //
İşaretler.png
1592568807945.png

İtiraflar yenilenen içeriğiyle geri döndü efendim. İtiraf desek de birçoğu aslında sizden gelen sorulardan oluşuyor, üstelik misafirlerden de sorular geldi. Yepyeni bir içerikle, konuğumuz forumun sevilen isimlerinden Yiğitt.. İşte itiraflar ve Yiğit'ten gelen cevaplar.

İTİRAF 1 | ''Her ne kadar şaka yapıyorum desen de bisex olduğunu düşünüyorum, bu forumda gaydan fazla bisex var bence :)'' (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Bununla ilgili birkaç soru gelmiş, toplu halde tek soru altından yanıtlayayım. Daha önce de çok kez söyledim, biseksüel değilim. Olsaydım neden gizleyeyim? Ki burası bir sanal ortam, öyle olsaydı da söylemekten çekinmezdim. Ha reel ortamda da söylemekten çekinmezdim. Dediğim gibi bisex değilim, olsaydım hayli hayli söylerdim.​

2 - 3 - 4. İTİRAFLAR GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA KALDIRILDI.

İTİRAF 5 | Ben neden Bully gibi forumda sevilmedim, neden admin olamadım diyor musunuz? Yiğit ve mrt-06 :-) (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Admin olsam ne olacak? Para mı alıyoruz? Ya da ek bir şey mi oluyor? Hayır. Yönetim olayı da bir heves, ayrı eğlencesi olsa da uğraşıyoruz. Sonuçta bir sorumluluk altına giriyorsun, hiçbir karşılık da beklemeden. Burası benim babamın yeri değil, tamamen gönüllü iş yapıyoruz. Ki co adminliğe kadar geldim. Neyse sorunun köküne bakarsan valla forumda çok sevildim, neden tam yerleşemedim çünkü sert dilliyim ve biraz da kavgacı bir yapım var. Kavgacı yapım da haksızlığa gelemeyen bir yapım olmasından kaynaklanıyor. En yakın arkadaşlarımla da kavga edip bir süre konuşmadım. Kimseye yaranma derdinde değildim. Ki Ozan'a en çok karşı çıkan isimlerden biriydim yönetimde de. Kısacası forumda kavga etmediğim çok az insan vardır, sivri dilliyimdir ama kötü niyetten değil. Bir haksızlık ya da hoşuma gitmeyen bir durum gördüğümde muhakkak atlamam lazım. Örneğin neden yönetimden ayrıldım? Harun ve Sherlock zamanında haksız yere yönetimden atıldı, Ozan'ın fevri bir hareketiydi bana göre. Yönetim işlevsiz hale geldikten sonra benim orada ne işim olacaktı? Neyse ki önce mrt-06, sonrasında da Bully olaya el attı da yönetimde en azından bir otorite oldu. Şu an forum ayaktaysa mrt-06 ve Bully'nin sayesindedir. Duygusal davranıp işine göre hareket edenler sayesinde değildir.​

İTİRAF 6 | Ziyaretçiyim eskiden Yiğitin konularını görür ve çok beğenirdim sürekli takip ederdim. Neden konu açmıyor artık? Yorumlarınıda beğeniyorum. Aserat ve Özgür arkadaşların yorumlarınıda beğeniyorum. Daha fazla yorum yapsın isterim, herkese iyi günler :) (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Öncelikle teşekkür ederim, aramıza üye olarak katılmanı da bekleriz. Vaktinde çok konu açtım, artık fazla vaktim de olmuyor. Olsa açarım yine, ara sıra açmaya da çalışıyorum. Konulara yorum yapmaya da çalışıyorum, üşenmesem daha fazla da yaparım. Aserat ve Özgür de güzel yorum yapan ve konu açan arkadaşlarımız. Aramıza bekleriz muhakkak. :X
İTİRAF 7 | "Forum çok sıktı", "Forumda değerimi bilmiyorlar", "Bu yönetimle burada kalmam"... Paşa paşa geldin reyiz :F Büyük laf etme büyük lokma yiyebilirsin. :) (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Ben hiçbir zaman böyle cümleler kurmadım, forumda değerim bilindi Allah'a şükür. Yönetici olmama rağmen hala benden yardım isteyen birçok isim var. Ki co-adminliğe kadar da geldim, değerim bilindi. Yönetimde kalmam diye bir şey de söylemedim. Ozan'ın yönetimi hiçe sayıp yöneticileri görmezden gelmesi üzerine Atacan'a gizli bir şekilde ayrılmak istediğimi söyledim. Onun dışında yönetimde çok güzel işlere de imza attık. Ha forum çok sıktı lafını da eski tadı yok şeklinde değiştireyim, bunu eski olan tüm üyeler de söyler. Ki yazdığım mesaj ve aktifliğime de bakılırsa eski tadı olmadığı için fazla takılmıyorum. Büyük laf etmek bence şu: ''Beni yönetimden atın, bir daha buraya gelmem'' deyip gitmektir.​

İTİRAF 8 | Şer ittifakı kurmuştunuz bir ara; sokak sanati, Çiğdem, mrt-06 ve sen.. Ne oldu grubunuz parçalandı sanırım, ortada kimse yok. Sokak sanati gitti, Çiğdem kayboldu, mrt'nin varlığı yokluğu bir, sen de gidip geliyorsun. Eeee kötülük yaparsan böyle olursunuz (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Ay ben bir kere gidip geldim, beni niye tam yolladın? :F Şer ittifakı dimdik ayakta, güzel işler başarıyoruz. Bully'i unutmuşsun bak bizim kadrodan. Alaca 5'li olarak güzel işler başardık. Hepimiz de yönetimde yer aldık, forumda büyük izler bırakan isimler olduk. Reel hayatımızda değişiklikler oluyor, buraya fazla vakit ayıramıyoruz. Sürekli de görüşme halindeyiz, önemli olan o. Forumun en güzel zamanlarında yer alıp ses getirdik zaten, bu saatte sonra çok da önemi kalmadı. :D

İTİRAF 9 | Dobra dobra konuşup yakının bile olsa herkesin yüzüne konuşmana bayılıyorum. Hep böyle devam et (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Öncelikle teşekkür ediyorum. Hep nasılsam hala öyleyim. Kimseye yaranma derdim yok, herkesle iyi olayım diye bir derdim yok. Kimde ne görürsem söylüyorum, hep de böyle kalmaya devam edeceğim. Olması gereken de bu bence, neden kavgacı olarak yansıyor anlamıyorum? Milletin arkasından sallayan, demedik lafı bırakmayanlar yüzlerine gülüp bana dediklerini o kişilere söylemeyenler iyi oluyor. Onlar utansın, biraz rol kapsınlar. :X

İTİRAF 10 | Uzun süredir değişmeyen yönetimde, değişiklik olduğu takdirden hangi ismi yada isimleri görmek istersin, neden? (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Eskiden çok alternatif olurdu, maalesef alternatif az. Şahsi olarak düşüncem daha önce de söylemiştim Serhat ve Dosi'yi görmek isterim. Araf yeniden yönetime dönmek ister mi? İsterse yönetime katkısı olacaktır kesinlikle. Atacan tekrardan yönetime dönebilir, emeği çok bildiğimiz üzere. Ahmed dönse güzel olur, yakıştırıyorum yönetime kendisini.​

İTİRAF 11 | Forumu sevmiyorum havalarındasın. Neden hep geri dönüyorsun peki? (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Ben zorunlu durumlar dışında forumdan bir kere gittim, doğal olarak da bir kere dönmüş oluyorum. :F Forumu sevmesem burada durmam, sadece eski tadı olmadığını söylüyorum ki bunu herkes söylüyor zaten. Ne zaman istersem gider gelirim. Ha şu da bir gerçek ki belki kısa süre sonra bir daha dönmemek üzere ayrıladabilirim. (Hadi inş diyenleri görüyorum, demeyin öyle. :A)​

İTİRAF 12 | Yönetime dönmeli diye düşünüyorum, ben foruma geldiğimden beri en büyük yardımcım Yiğit oldu. Yönetimden ayrılıncada ona sordum hep yardım etti. Yönetime dönmeyi düşünüyormu yada yönetimden bu konuda teklif aldı mı? (Seviliyorsun abi :bhr:) (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Öncelikle teşekkür ediyorum. Zaten yönetimden atılmadım (atılsaydım bir daha dönmeyi düşünmezdim), ayrılırken gelirsen kapımız açık denilerek ayrıldım. Yönetime dönmem üzerine herhangi bir teklif almadım ama dönmeyi düşünebilirim. Neden olmasın? Hem yönetime hem foruma çok emek verdim, bu konuda herkes hemfikirdir zaten. :)

İTİRAF 13 | Bir kadında aradığın özellikler nedir? Seni aşık edecek, peşinden koşturacak özellikler. :Z (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Esmer olması? Çok mu klasik cevap oldu bilmiyorum ama esmer olması derim. Tabi tek başına yeterli değil. Okuması çok önemli, oturup edebiyattan konuşabileceğim birisi olmalı. Öyle fazla da kriterim yok, karşımdaki insanın enerjisi tutsun o yeter. :D

İTİRAF 14 | Yiğit'im ilk geldiğim günden bugüne kadar çok sıcak davrandı, kendisini çok severim. Forumda daha sık görmek isterim aşkomu. (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Teşekkürler canım, olabildiğince burada olmaya çalışıyorum. Çok yoğun bir hayatım var, fırsat buldukça girmeye ve buraya vakit harcamaya çalışıyorum. Burayı güzel yapan da arkadaşlarım, güzel yürekli insanlar... :bhr:

AFİŞ 2.SEZON 22.jpg

GELİNİM FORUMDA | SALI 16.00 (Yeni Sezon)

İTİRAF 15 | Yazın bizlere önereceğin dizi/filmler var mı? :Z (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Yerli dizilerden Kayıp Şehir 26 bölümlük güzel bir iş, izlenebilir. Ben bu sıralar Leyla ile Mecnun izliyorum, onu tamamladıktan sonra da değişiklik olmazsa Kuzey Güney'i izleyeceğim. Medcezir de yine yazın güzel gidebilir. Yabancılardan Prison Break (Şu sıralar ikinci kez izliyorum.), Dexter, HIMYM, Breaking Bad ilk aklıma gelen dizilerden. Film olarak fazla da arşivim olduğunu söyleyemem ama son zamanlarda izleyip de etkilendiğim Bird Box, Bizi Hatırla, Like Father Like Son, Biz Böyleyiz, Big Fish, The Platform, Rüzgarı Dizginleyen Çocuk ilk aklıma gelenler oldu. :D

İTİRAF 16 | Şu an çok iyi anlaştığın insanların arkasından konuştuğunu itiraf ettin mi yoksa her zamanki gibi yalandan ilişkiler kurup "kankacılık" mı oynuyorsun. :) (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Kankacılık oynuyorum tabi ki de. :F İnsanların yüzüne söylemediğim şeylerin arkasından konuşmam. Herkesin yüzüne de söylemişimdir ne olup bittiğini, Allah'a şükür bu konuda netim. En son forumda sokak sanati'nin banlanmasıyla olaylar oldu, ben de en yüksek isimlere kadar tepkimi gösterdim. Şu an yakın olduğum tüm isimler de bilir, özelden de hepsine tepkimi sert bir şekilde gösterdim. Lafımı esirgeyeceğim bir şey yok, o konuda çok rahatım. İnsanların arkasından konuşup bu sıralar da peşinden ayrılmayanlar utansın bence, ben onlar adına utanıyorum maalesef... Tabi bu peşinden koşmanın ödülü de olacak, yeni yönetim belirlenince rütbe atlayacak atın fava bekleyin diyorum sadece. :D

İTİRAF 17 | Forumda güvendiğin kişiler var mı? Isimler? (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Tabi ki güvendiğim insanlar var, bir şey söylediğimde lafımın uçmayacağını bildiğim insanlar var. Ha bir de bazıları var, onlara ''Aaa'' desem biliyorum ki belli yerlere o dediklerim uçacak. Herkes gibi ben de karşımdaki insana göre konuşuyorum tabi.​

İTİRAF 18 | Aynaya bakarken "Off çok seksiyim" diyor musun :A (ANONİM)​
Yiğit'in Cevabı: Aslan burcuyum ben ya, demez miyim? :A Kendimi övmeyi, arkadaşlarımın da beni övmesini seviyorum. Buradan kastım boş övme değil, olan bir şeyi övmeli insan. Örneğin, derslerinde çok başarılısındır. Bunu öveceksin. Forumda da çok başarılı konular açılıyordur, övelim o arkadaşları... Övünce bir şey eksilmiyor, övmüyorsak da çekemiyoruz demektir. Kıskançlık yapmak yerine çıkıp ortaya söyleyelim... Neyse laf nereye geldi, soru açık uçlu olunca dağılıyor. :D
İTİRAF 19 => Biseksüel misin? (İtiraf 1'de cevaplandı)
İTİRAF 20 => Vücudunda rahatsız olduğun yerler var mı? Burası çok kısa, burası yamuk, burası çok büyük dediğin.. Yoksa kendini tamamen beğeniyor musun? (Cevapsız)
(UYARI: RAHATSIZ OLUNAN İTİRAFLAR ANINDA KALDIRILIR) // YENİ BÖLÜM 3 TEMMUZ CUMA

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öncelikle İtiraflar yeni formatıyla aramıza döndüğü için çok mutluyum. Evet kaosu, kini, nefreti olsa da forumun en çok sevilen içeriklerinden biri bence.

Yeni format da gayet güzel olmuş. Atacan’ım harika bir geri dönüş yapmış. Emeklerine sağlık. :bhr: @mrt-06

@Yiğitt de tüm içtenliğiyle cevaplamış. Bence çok güzel cevaplamış. :bhr:

Son olarak bir itirafta adım geçmiş. Yorumlarım beğeniliyormuş. :bhr: Teşekkür ediyorum o itirafı yapana. :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt and mrt-06