Fav10 | FIFA - Genel Sohbet ve Maç Konusu 🎮

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
images

FIFA oyununa dair her konunun konuşulabileceği, kariyer ve FUT kariyerlerinin paylaşılabileceği ve forum içi mini turnuvaların, dostluk maçlarının, sezonların yapılabileceği genel FIFA konusuna hoş geldiniz.

EA Sport oyunu olan FIFA'da forum içi dostluk maçları ya da mini turnuvalara dahil olmak isteyen herkes davetlidir...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Sherlock @xdragxx @bazinga @BesaleT @The_Erinch @Dosi ....

1.FAV 10 - FİFA Turnuvası fikstürleri belli oldu:

FAV10 - 1.FIFA TURNUVASI
1. HAFTA
Sherlockvsxdragxx
BazingavsTolstoyevski
2. HAFTA
xdragxxvsTolstoyevski
SherlockvsBazinga
3. HAFTA
Bazingavsxdragxx
TolstoyevskivsSherlock
4. HAFTA
xdragxxvsSherlock
TolstoyevskivsBazinga
5. HAFTA
Tolstoyevskivsxdragxx
BazingavsSherlock
6. HAFTA
xdragxxvsBazinga
SherlockvsTolstoyevski

4'lü lig mantığı üzerinden gidecek ve puan tabloları, gol gol her maç sonunda şu site üzerinden güncellenerek takip edilebilecek.

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Haxball kadar tat vermeyip kafayı yedirse de eğer lag olmazsa sene sonuna dek iş görür :A
Haxball aynı anda 7-8 kişi girildiği için forum gibi ortamlarda daha çok ilgi görür :A Gerçi Fifa'da da öyle bir online mod var adı neydi ya hani herkesin kendi yarattığı futbolcuyla diğer takımlara karşı maç yapıyorsun? :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Haxball aynı anda 7-8 kişi girildiği için forum gibi ortamlarda daha çok ilgi görür :A Gerçi Fifa'da da öyle bir online mod var adı neydi ya hani herkesin kendi yarattığı futbolcuyla diğer takımlara karşı maç yapıyorsun? :D
Pro lig sanırım, o tamamen halı saha mantığıyla oluyor herkes bir futbolcuyu seçiyor takımda ve haliyle aynı anda 22 kişi online maç yapabiliyor, yedekler yedekte bekliyor filan. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aranızda fifa mobile oynuyan var mı? Bu "Lag"denilen sorunla sık sık karşılaştım.
2017’de oynuyordum ama şarj batarya düşmanı olduğu için silmiştim. Mobilde daha çok oluyor bu tür lag problemleri doğal olarak ama net hızına göre de değişiyor, hatta telefona göre bile...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aynen pro lig :A Fifa 16'da bi takımım vardı da o çok sarmıyor ya :D
Bir ara Fav10 takımı kurup halı saha misali yapılabilir aslında, herkes bir futbolcuyu kontrol ediyor acemice ama zevkli olurdu fakat şimdilik bulaşmamak en iyisi. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
2017’de oynuyordum ama şarj batarya düşmanı olduğu için silmiştim. Mobilde daha çok oluyor bu tür lag problemleri doğal olarak ama net hızına göre de değişiyor, hatta telefona göre bile...
Kullandığım cihaz oyunu kaldırana kadar oynadım.100 gen üstü 120 kimya takım oluşturmuştum.Sonra bir ahbabımın telefonu ile devam etmeyi planlıyordum.Oyun güncellemesinden Sonra eski kadromu arşive kaldırıp sıfırdan kadro kurmam istendi bende uğraşamadım.Eski kadro ile mücadele edebilmek için ne yapılabilirdim?

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski sorum hakkında fikrini paylaşmadın?
Ben onu “ne yapabilirdim ki?” diye sitem ettin oyuna sanmıştım :eek: :A

Aynı hesaptan girdiğin sürece aynı kadronun gelmesi lazımdı aslında ama mobili gerçekten senelerdir denemediğim için sağlıklı bir beyanda bulunmam zor olur. Aynı hesaptan girilmesine rağmen kadroların aynı çıkmaması can sıkıcı bir durum.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Ben onu “ne yapabilirdim ki?” diye sitem ettin oyuna sanmıştım :eek: :A

Aynı hesaptan girdiğin sürece aynı kadronun gelmesi lazımdı aslında ama mobili gerçekten senelerdir denemediğim için sağlıklı bir beyanda bulunmam zor olur. Aynı hesaptan girilmesine rağmen kadroların aynı çıkmaması can sıkıcı bir durum.
Ne olduysa Güncellemeden Sonra oldu. (b)

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski