OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 15-21 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10Ligi.jpg

Fav10 Ligi, tüm hızıyla devam ediyor!

15-21 Haziran haftasına başlıyoruz. Ligde artık son düzlüğe doğru yaklaşıyoruz, buna rağmen zirve yarışında hala hiçbir şey netleşmiş değil, kupada finalistler belli oldu ve ligdeki puan durumu biraz daha şekillendi. Bakalım bu hafta bizleri neler bekliyor...

Ana konumuz olan 'OSM - Fav10 Ligi | Genel Yorum & Sohbet Konusu' hala duruyor, oradan oyunla alakalı sorularınızı/problemlerinizi veya oyunla alakalı konuşmak istediğiniz her şeyi dile getirmeye devam edebilirsiniz.

Bu haftaya ait transfer duyuruları, haberler, fikstür ve puan durumu paylaşımlarının tamamı başlığın altından yapılacaktır. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz; binlerce mesaj arasında karışmamış/kaybolmamış olacak.

İyi oyunlar...​

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Bismillahirrahmanirrahim.

Herşeyin istediğim/istediğimiz gibi gittiği kazasız belasız coronadan kurtuluşumuzun müjdelendiği bir hafta olsun İnşAllah.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu haftanın konusu açılmıştır. Her hafta başında yaptığım gibi güncel fikstür, puan durumu, kadro değeri gibi paylaşımlar yarın sabah/öğlen yapılacaktır. Mesajlarınızı bu konudan göndermeye devam edebilirsiniz...

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
Rotasyon yaptım ceza almasın diye yenildim Manchester City e

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Güzel bir hafta olsun.
Hem İsveç hem de Norwich için zorlu bir sürece girmekteyiz.
Bugün açılışı @Sherlock ile yapacağız. Daha ne kadro ne taktik. Hiç bir şey yapamadım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Benimki kaçmaktan ziyade sisteme ve düzene bir başkaldırı adeta. :A Mevzu yenilmek veya yenmek değil çok daha fazlası... :A
Hırs yapmayı bırakıp arkadaşlarla yapacağın goy goy bile ve eğlencesi bile yeterli deseydin kalmaya devam ederdin :S
Sana yakıştıramadım.😏
SABAR ekibini ve sizin arkadaşınız olan beni yarı yolda bıraktın. Ben sizin için sonradan dahil oldum 0 tecrübeme rağmen. Daha 1 hafta öncesine kadar antremana bile sokmuyordum futbolcuları. Nasıl ve neden yapılması gerektiğini bile bilmiyordum :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben de sıkılıyorum ama seninki kaçmak.
@xdragxx bak mesela yenilip duruyor ama kaçmıyor :A (xdragxx uzun zamandır sana laf atmamıştım, iyi geldi :A)
Ben rotasyon yaptım diye Manchester City ye yenildim cezalı duruma düşmesin diye sarı kart gördü ve kırmızı kart Southampton maçında iki adamım cezalı

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hırs yapmayı bırakıp arkadaşlarla yapacağın goy goy bile ve eğlencesi bile yeterli deseydin kalmaya devam ederdin :S
Sana yakıştıramadım.😏
SABAR ekibini ve sizin arkadaşınız olan beni yarı yolda bıraktın. Ben sizin için sonradan dahil oldum 0 tecrübeme rağmen. Daha 1 hafta öncesine kadar antremana bile sokmuyordum futbolcuları. Nasıl ve neden yapılması gerektiğini bile bilmiyordum :A
Ben böyle çok oyun bırakmışımdır... Mevzu kimseyle alakalı değil, tamamen benimle ilgili... :A Yani evet sizin için belki bırakmasam daha iyi olurdu ama tahammül sınırını geçtikten sonra artık yapacak bir şeyim yoktu... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ben böyle çok oyun bırakmışımdır... Mevzu kimseyle alakalı değil, tamamen benimle ilgili... :A Yani evet sizin için belki bırakmasam daha iyi olurdu ama tahammül sınırını geçtikten sonra artık yapacak bir şeyim yoktu... :A
Saygı duymaktan başka birşey gelmiyor elden :S
29788223-21c1-498a-807c-b305f7ab7959.jpg

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bi ara bende bırakıyordum az daha sonra oynayayım dedim :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...