B. Dortmund - B. Münih | Bundesliga 28. Hafta Maçı

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
675

Bundesliga'nın 28. haftasında lider Bayern Münih ile zirve yarışındaki rakibi Borussia Dortmund karşı karşıya geliyor. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Borussia Dortmund: Bürki, Piszczek, Hummels, Akanji, Achraf Hakimi, Dahoud, Delaney, Guerreiro, Hazard, Haaland, Brandt

Bayern Münih: Neuer, Pavard, Boateng, Alaba, Davies, Kimmich, Goretzka, Coman, Müller, Gnabry, Lewandowski.

Stadyum: Signal İduna Park
Saat: 19:30
Yayın: S Sport 2
Hakem: Tobias Stieler

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bakayım... Bir daha bakayım... Son bir kez daha bakıyorum emin olmak adına...

Evet, gerçekmiş... Utku beyciğim maç konusu açmış...
Futbolu o kadar özlemişim ki, güzel de bir maç olunca kimseye söylemeden kendim açtım konuyu :A Tanım 357436745 Haaland bilmem kaçıncı golünü yazdırıyor muyuz bugün? :A @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bakayım... Bir daha bakayım... Son bir kez daha bakıyorum emin olmak adına...

Evet, gerçekmiş... Utku beyciğim maç konusu açmış...
Ben sen açtın zannediyorum iki saattir... Nisa Reis bizi ne hâllere düşürdü böyle. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben Almanya ligini normalde seyretmem seyircisiz hiç çekilmez :A
Ben de seni @DarkLegenD sandım şimdi, dedim nasıl sevmiyor bu Almanya Ligini her hafta takip ederdi :A Neyse ben de normalde pek takip etmem Almanya'yı da, hem diğer ligler yok hem de iki büyük takım karşı karşıya gelince izlenir diye düşünüyorum :D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Dortmund 57, B. Münih 61 puanda. Münih yenerse şampiyon, Dortmund yenerse rekabet devam eder. :)

Dortmundluyuz bu maçta. :D

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TRT Spor bu maçı değil de, Werder Bremen ile Borussia Mönchengladbach maçını veriyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Futbolu o kadar özlemişim ki, güzel de bir maç olunca kimseye söylemeden kendim açtım konuyu :A Tanım 357436745 Haaland bilmem kaçıncı golünü yazdırıyor muyuz bugün? :A @DarkLegenD

Haklısınız Utku beyciğim, bu futbolsuzlukta her maç ilaç gibi gelir zaten. Siz de DFFS derneği üyesi olarak gerekeni yapmışsınız ve konuyu açmışsınız. Elinize sağlık. :A Takipçisi olacağız bu karşılaşmanın. :A

Klopp hocamın eski takımı kazanacaktır... Hazırlıklarını yap... @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Haklısınız Utku beyciğim, bu futbolsuzlukta her maç ilaç gibi gelir zaten. Siz de DFFS derneği üyesi olarak gerekeni yapmışsınız ve konuyu açmışsınız. Elinize sağlık. :A Takipçisi olacağız bu karşılaşmanın. :A

Klopp hocamın eski takımı kazanacaktır... Hazırlıklarını yap... @DarkLegenD
Bugün Haaland'ın gerçek yüzünü göreceğiz. :A Ya şov yapıp maçı kazandıracak ya da ortalıkta çöp bidonu gibi vasıfsız bir şekilde gezecektir. :A