"Babil" Sezon Finali Yaptı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,097
Puanı
1,060
Babil_star.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi ''Babil'' sezon finali yaptı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar'ın oturduğu, kadrosunda; Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı 'Babil'in Mayıs ayının sonunda çekimlerine başlanacağı ve sezonu tamamlayacağı söylenmişti. TurkeyCelebs sayfasının haberine göre dizinin yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptığı öğrenildi.

"Babil" 2. sezonuyla Eylül'de Star'da!

• İlginç
Reactions: Çiğdem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Çok iyi haber ama sezonun başlamasına göre ağustos ortası veya sonu gibi başlarlarsada totalde biraz daha fazla kitle yakalayabilirler

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061
Beklenen haber. Ama umarım Star geçen seneki aptallığını tekrar yapmaz ve yaz boyunca sık sık tekrarını yayınlar.

• Beğendim
Reactions: titreyenadam

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yol yakınken Puhu da başlasın artık. Orası iyice boş kaldı. 2017-2018 zamanı Puhu, Blu TV'den daha fazla konuşuluyordu şimdi durum tam tersi oldu. Yeni dizi yapmayacaksanız ne diye açtınız?

Ben 2.sezonda reytinglerinin iyi olacağını düşünmüyorum. Vatanım Sensin gibi AB de iyi giden Totalde kötü giden bir dizi olacak. Son bölümler de reytingleri hep öyleydi.

İlginç bir şekilde Halit Ergençin son 2 dizisi Totelde Daha az izleniyor hep AB kurtarıyor..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
10. bölümü gördü en azindan, umarim senaryoyu güzel bir sekilde toparlarlar yoksa yeni sezonda erken final yapabilme olasigi yüksek. :(

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Yol yakınken Puhu da başlasın artık. Orası iyice boş kaldı. 2017-2018 zamanı Puhu, Blu TV'den daha fazla konuşuluyordu şimdi durum tam tersi oldu. Yeni dizi yapmayacaksanız ne diye açtınız?

Ben 2.sezonda reytinglerinin iyi olacağını düşünmüyorum. Vatanım Sensin gibi AB de iyi giden Totalde kötü giden bir dizi olacak. Son bölümler de reytingleri hep öyleydi.

İlginç bir şekilde Halit Ergençin son 2 dizisi Totelde Daha az izleniyor hep AB kurtarıyor..
İlginç değil Halit Ergenç ab yüzü zaten..

• Beğendim
Reactions: Harunnn60