19 Mart 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
nWswsv.jpg

TOTAL'de "Bir Zamanlar Çukurova", AB'de "Mucize Doktor" zirvede!

TOTAL

1BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
2MUCIZE DOKTOR FOX
3FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
4MUCIZE DOKTOR (ÖZET)FOX
5BIR ZAMANLAR CUKUROVA (ÖZET)ATV
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7ESRA EROL'DAATV
8SHOW ANA HABERSHOW
9ATV ANA HABERATV
10ZUHAL TOPAL'LA SOFRADAFOX

AB

1MUCIZE DOKTOR FOX
2BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
3FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
4MUCIZE DOKTOR (ÖZET)FOX
5BIR ZAMANLAR CUKUROVA (ÖZET)ATV
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7SHOW ANA HABERSHOW
8ZUHAL TOPAL'LA SOFRADAFOX
9KOLONYA CUMHURIYETI (T.S.)STAR
10SEKSENLERTRT 1

Kaynak: Medyafaresi
TİAK'ın aldığı karar nedeniyle tablolarda reyting oranları paylaşılmamaktadır.
2PvoEN.png

• Harika
Reactions: Dosi

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Afili Aşk finali izliycrkmişiz sanırım :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Diğer seçeneği onu da kapsıyor. Diğer'i işaretleyip, konuda Netflix dizisinden bahsedeceksin :A @Sherlock

Sonuçta Netflix de TV üzerinden izleniliyor ve sadece Netflix seçeneği olursa onu seçersin, isteğe bağlı Netflix’in içindeki binlerce içerikten birini de belirtirsin konuda ama Netflix’in “diğer” kapsamı içine girmesine bu yüzden haksızlık olur sonuçta Yaban TV de “diğer” kapsamında :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
Sonuçta Netflix de TV üzerinden izleniliyor ve sadece Netflix seçeneği olursa onu seçersin, isteğe bağlı Netflix’in içindeki binlerce içerikten birini de belirtirsin konuda ama Netflix’in “diğer” kapsamı içine girmesine bu yüzden haksızlık olur sonuçta Yaban TV de “diğer” kapsamında :A
Reyting konusunu açanları pişman ettiriyoruz, kimi der niye bu dizinin/programın fotoğrafı yok, kimi der niye sadece erkeklerin fotoğrafı var (o kişide ben oluyorum :A zar zor kadın karakteri ayarlattırdım, dizide başrol olduğunu kanıtlamak zorunda bırakıldım :T: )
kimi de senin gibi bambaşka şeyler istiyor :A @Sherlock @MEnes @MasacRE @alperuz
ben alacağımı aldım, gerisi size ve onlara kalmış :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Adminimiz @Bully uygun görüyorsa "Dijital Platformlar" şeklinde eklenebilir belki, yalnızca Netflix'i baz almak da olmaz çünkü. :A Gerçi @Dosi hanımın dediği gibi "diğer" seçeneği mevcut. :A

Blu Tv ve Puhu Tv’yi de düşündüm ama Netflix kadar yaygın değiller diye vazgeçmiştim herhalde yine Netflix milliyetçiliğim tuttu :A

Bence @Bully de bu reddededededilemez modern telifini redddededeeemeyecektir modern bir admin olarak :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
MD bu akşam rating konusunda sıçrama bekliyorum, çünkü çok merak uyandıran bir bölüm.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiç bir diziyi izlemiyorum.
Uçankuşta son reytinglere bakmıştım. Bu hafta Çukurova geçer diyordum. Çünkü geçen hafta annem izledi baya ağlaya ağlaya. Bölüm çok heyecanlı faln dedi. Ama Taner reklam yaptı Coronadan dolayı. Yine kendini hatırlattı seyirciye. Totalde Artacaktır. Yine 1. Olur tüm gruplarda bence.:X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Adminimiz @Bully uygun görüyorsa "Dijital Platformlar" şeklinde eklenebilir belki, yalnızca Netflix'i baz almak da olmaz çünkü. :A Gerçi @Dosi hanımın dediği gibi "diğer" seçeneği mevcut. :A
Blu Tv ve Puhu Tv’yi de düşündüm ama Netflix kadar yaygın değiller diye vazgeçmiştim herhalde yine Netflix milliyetçiliğim tuttu :A

Bence @Bully de bu reddededededilemez modern telifini redddededeeemeyecektir modern bir admin olarak :A

Şimdi şöyle yaklaşayım olaya sevgili arkadaşlar. Bu konu hangi bölümde yer alıyor? Reyting Sonuçları & TV Haberleri.

Netflix veya diğer dijital platformlar reyting sistemimizde ölçülüyor mu, hayır. Sonuçta bu konularda napıyoruz, reyting sonuçlarını yorumluyoruz.. Bir de adı üstünde dijital, TV değil..

Bu sebeplerden ötürü "diğer" seçeneğimizi kullanmanız uygun olacaktır sayın Netflix milliyetçisi @Tolstoyevski bey :A

Netflix'i ben de çok seviyorum ayrıca modern bir admin olduğumu da düşünüyorum. :A But unfortunately there is nothing I can do about it..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
Sakalımız yok ki lafımız geçsin derler ya o hesap. Diğer seçeği onun için kullanılmalı demiştim ben de. Adminde aynı fikirde olduğuna göre dağılabiliriz :A @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şimdi şöyle yaklaşayım olaya sevgili arkadaşlar. Bu konu hangi bölümde yer alıyor? Reyting Sonuçları & TV Haberleri.

Netflix veya diğer dijital platformlar reyting sistemimizde ölçülüyor mu, hayır. Sonuçta bu konularda napıyoruz, reyting sonuçlarını yorumluyoruz.. Bir de adı üstünde dijital, TV değil..

Bu sebeplerden ötürü "diğer" seçeneğimizi kullanmanız uygun olacaktır sayın Netflix milliyetçisi @Tolstoyevski bey :A

Netflix'i ben de çok seviyorum ayrıca modern bir admin olduğumu da düşünüyorum. :A But unfortunately there is nothing I can do about it..

Tamam belki TV değil ama ankette yer alan soru "bu akşam ne izleyeceksiniz" olduğu için bence "Dijital Platformlar" olmasında çok da zarar olmaz gibiydi ama teklif var ısrar yok :A Umarım öyle bir gün gelir ki dijital platformlar tamamen hükmeder piyasaya, dizilerin çoğunluğu dijital olur o zaman görüşürüz :A

Bu arada en sevdiğin at türü neydi Arap atı mi İngiliz mi? :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully