Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!

Total'de 'Arka Sokaklar', AB ve ABC1'da 'Kırmızı Oda' zirvede!
Star TV'nin iddialı dizisi 'Seni Çok Bekledim' ilk bölümüyle Total'de 16. olarak kanalına büyük şok yaşattı.

TOTAL
total-kb2u.png

AB
ab-H8vV.png

ABC1
abc-09y9.png

5C73fH.jpg

(Seni Çok Bekledim reyting tahmin konusu için tıklayın.)
------

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
TV izlemeyeceğim.
Bu akşamki yarış bu sezon için cuma günlerinin dönüm noktası olacak. Ya dengeler büyük değişecek yada Star kendi ayağına sıkmış olacak.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Seni Çok Bekledim büyük patlamış. Bu dizinin ortası olmayacağı belliydi. Olumsuz yorum da çok gördüm, ilk bölüm olmasına rağmen temposu düşük, müzikleri uyku getiren ve çiftin arasındaki yaş farkının bariz belli olduğu ile alakalı.

Olan Akrep'e oldu. Hem maaliyeti daha düşük bir işti hem de daha iyi reytingler alıyordu.

Star TV'nin elinde yeni oyuncu ve konusuyla ne yapacağı tam belli olmayan Sefirin Kızı, kendi yayın günlerini kurtaran İbo Show ve Menajerimi Ara kaldı. Yönetim karışmıştır artık bu hafta 3 gün peş peşe gelen hüsran sonuçlardan, tanıtımsız yayına giren Sefirin Kızı'ndan ve TV'de Seni Çok Bekledim'in tanıtımları yüzünden diğer yapımların neredeyse hiç fragmanlarının dönmemesinden dolayı.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem and soo

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,317
Puanı
264
Seni Çok Bekledim resmen hüsran olmuş star için. Kanalın güvendiği son kalesiydi adeta. Sosyal medyada okuduğum kadarıyla izleyenler de pek iyi yorumlarda bulunmamış. Akrep'e yazık oldu. En azından günü idare edebiliyordu.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu ne ya Son Yaz AB grubu nasıl bu kadar düşüyor? Bu hafta AB grubunda bir şey var. Deneklerle mi oynandı?

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem