TVen İtiraf Ediyoruz 81.Bölüm

Hangisinin sesini daha çok beğeniyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    22

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
71166

Her hafta en az 13 itiraf ile "İtiraf Ediyoruz" sizlerle efendim...
İşte anonim ve isimli olarak hafta boyunca bizlere özel mesaj yoluyla ve Whatsapp ihbar hattımız üzerinden gönderilen bomba itiraflar.. Evet sayın seyirciler kemerlerinizi takın forumun reyting rekortmeni reality programı İtiraf Ediyoruz başlıyor!

İTİRAF1
İyi ki ben varım ben olmasam forum çöker. Maşallah bana :love1::love1:
(ANONİM)

İTİRAF2

Forumu tekrar böyle canlı güzel görmek çok güzel , Başta bu programın sunucusu Atacan , sonra Aserat , pompy diğer kanal sahipleri yaptıkları dizi/programlar tekrar üyelerin bir arada yoğun şekilde sohbet etmeleri , Bully bu yazda kısa süreliğine olsada dönmüş olması , umarım kalıcı olarakta gelir bir gün :bhr: @emreemreu tekrar yönetici olması , S.g.a.t 1 yıl sonra askerden döndü . Şuan herşey güzel gidiyor umarım en kötü günlerimiz böyle olur diliyorum :bhr:

Buradan bir duyuru yapayım birde :Z @Harunnn60 İle oyun izliyoruz ben hayatım boyunca hiç oyun oynayan izlemedim zaten en son 10 yıl önce oynuyordum :A TWD oyunu izliyoruz katılım çağrısı yapayım hep kavga gürültü amaçlı kullanılmasın itiraflar değil mi :A Özellikle şapkalı kız oyunu Clementine sadece bir oyun değil hayat zorluklarına dahil inanılmaz öğütler veren insanları eğiten bir oyun izlemenizi tavsiye ederim :Z (Çiğdem-)

İTİRAF3
Forumun ilk 7 senesine Ozan, sonraki 5 senesine de mrt-06 ve xemrexxx'in yardımlarıyla Çiğdem damgasını vurmuştur. Aksini iddia eden yoktur herhalde. :):) (ANONİM)

İTİRAF4

Kaldırıldı

İTİRAF5
xBUGRAx'in hareketleri, tavırları yeni gelin gibi, sanki bir hamur versek baklava börek açacak havası var :)))))) (ANONİM)

İTİRAF6

Deniz her MusicSurvivor öncesi aynı mesajları yazmaktan vazgeç artık. WhatsApp grubunda arkasından konuştuğun, forumda türlü hakaretler ettiğin insanlara sırf puan alabilmek için özür diler gibi mesajlar yazman seni şirin değil naylon adam yapar.:):):)
71167

(ANONİM)

İTİRAF7

@Sherlock 'un artık tek amacı, sevmediği kişileri şikayet etmek sanırım. Senin karşında kurtlar var. Seni var eden kurtlar. O yüzden olan sana olur. BOŞ BELEŞ mesajları şikayet edip kendi rengini tekrar karartmayalım istersen:F (ANONİM)

İTİRAF8

darklegend mi nedir, hareketleri çok yapmacık değil mi? sherlock ile birlikte yapmacıklık yarışındalar hatta :) birisi yazınca diğeri yazıyor birisi beğenmeyince öbürü daha çok beğenmiyor, kendilerini 10 yıllık ekşi sözlük yazarı sanıyorlar :F Allah akıl versin burası fav10 kendinizi şişirmenize gerek yok :) (ANONİM)
İTİRAFINIZ MI GELDİ?
ELEM KEDERLE Mİ DOLDUNUZ?
ALO WHATSAPP İHBAR HATTIMIZI BİLİYORSUN
HEMEN GÖNDER YAYINLANSIN...

İTİRAF9
Kaldırıldı

İTİRAF10
İsim vermeyeceğim o kendini biliyor, forumda bir üyemiz yüksek mevkideki bir üyemiz hepimize yalan söylüyor. İsmi konusunda, mesleği konusunda, hayatı konusunda. Ben kendisine gerçekleri açıklamasını istiyorum yoksa gerçekler bir şekilde açığa çıkıyor tıpkı daha önce yalan söyleyen başka bir arkadaşımızın aslında yaşının çok daha küçük olduğu ortaya çıktığı gibi... (ANONİM)

İTİRAF11

Musicsurvivor başladığına göre arkadaş kayırma, şarkıları dinlemeden puanlama sonra "ben adaletliyim" deyip konudan şov yapmalar başlar. nerden biliyorum çünkü ben de yıllarca hiçbir şarkıyı dinlemeden puanladım evet itiraf ediyorum dinlemeden puanladım! pişman mıyım? hayır.. çünkü zaten forumda arkadaşı çok olan, kulis yapan özelden oy isteyenler kazanıyor... örneğin: sokak sanati ve denizz19'un şampiyonlukları araştırılmalı! (ANONİM)
71168

DİZİ TVEN'DE İZLENİR...
- Yürüyen Ölüler Fav10
- Sevimli Küçük Yalancılar
- Entrika Konağı
- Oyun Of The Forum

İTİRAF12
Hani özelden seni forumda bitereceğim, seninle kimse konuşmayacak diye tehditler savurmuştun hatırlıyor musun "lale suratlı" :)))) kim kimi bitirdi, şimdi nerdesin? forum dışından hayalet gibi forumu izliyorsun ben ise buradayım... savaş açmaya çalıştığın kişi seni böyle forumdan kapı dışarı iter:) (ANONİM)

İTİRAF13

Forum benim hayat enerjim resmen, xBUGRAx'in reyting yorumları, mrt-06 ile Aserat'ın forum programları, Çiğdem'in yarışması, sokak sanati'nın atışması, xemrexxx'in eğlenceli mesajları, serhatt ve yiğitt'in mesajları... foruma her gün girip sizleri görünce çok mutlu oluyorum, umarım uzun yıllar bir arada oluruz... (ANONİM)

Ekli dosyalar

• 1567784968080.png
    1567784968080.png
    6.1 KB · Hit: 109
  • 1567784987125.png
    1567784987125.png
    6.1 KB · Hit: 125

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Whatsapp grubumuzdaki ezik senin kim olduğunu da bildiğimden sen daha naylon adamsın :F

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Anacım herkes baya dolmuş, herkes birbirinin kuyusunu kazıyo:F yışısın entrika?:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: alperuz

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Söyleyecek çok şey var ama bazılarını görmezden geldiğim için İtiraf 7'yi yapan arkadaşı kutluyorum, ağzına sağlık.

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,084
Puanı
1,061
@mrt-06 insan uyarır @Çiğdem damga vurmuş sayemizde bilsem yardım etmezdim. Ss

@Dosi ortak düşmanımız varmış ben anlamadım sence kim :F ayrıca belinin altına sahip çıkamayan itiraf sahibi get the hell out diyorum :A

@Sherlock layığını bulmuş en son @serhatt a Ka düşmüştü :A @DarkLegenD in sıbçvama tekniği çok kötü o da radara yakalanmış :A

@denizz19 la sokak şeysinin ortak hareket ettiğini anlamayan safozlar varimiş aramızda :eek:

Yalan söyleyen yüksek üyemiz @Yiğitt mi acaba yoksa Çiğdem gibi 40 yaşında umutsuz bir ev erkeği mi :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@mrt-06 insan uyarır @Çiğdem damga vurmuş sayemizde bilsem yardım etmezdim. Ss

@Dosi ortak düşmanımız varmış ben anlamadım sence kim :F ayrıca belinin altına sahip çıkamayan itiraf sahibi get the hell out diyorum :A

@Sherlock layığını bulmuş en son @serhatt a Ka düşmüştü :A @DarkLegenD in sıbçvama tekniği çok kötü o da radara yakalanmış :A

@denizz19 la sokak şeysinin ortak hareket ettiğini anlamayan safozlar varimiş aramızda :eek:

Yalan söyleyen yüksek üyemiz @Yiğitt mi acaba yoksa Çiğdem gibi 40 yaşında umutsuz bir ev erkeği mi :F
Çiğdem hakkında itiraf yok sanırım ama. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine aynı isimler üzerinden dönüyor itiraflar :A Aylar geçiyor ama kininiz, nefretiniz bitmiyor be nasıl bir şeysiniz :A

Ellerine sağlık canım :bhr: @mrt-06

• Harika
Reactions: Angelica and mrt-06