TVen Entrika Konağı 4.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
71283
ÖZET
sokak sanati duyduklarının şokuyla konağa doğru koşar, bağırarak: "Buğraaaaa nerdesin?! Öldüreceğim seni! Buğra!"
Buğra ise tam evden çıkacakken teyzesine yakalanır, toparlanmakta geç kalmıştır. Göz yaşları içinde sokak sanati'na bakar.
sokak sanati: Nasıl kocanı aldatırsın! Hem de beş para etmez Harun ile! (O an aklına tüm bu gerçekleri Masacre'ye anlattığı takdirde her şeyin biteceği gelir ve Buğra'ya döner)
Buğra: Bir anda oldu, Masacre'nin ilgisizliği... (Sözü kesilir)
sokak sanati telefonu gösterir. "Bu rezilliği birde fotoğraflamışsınız! Utanmaz!"
Buğra: Teyze!!!! (Sözü yine kesilir)
sokak sanati: Kocana her şeyi anlatacağım, bu hayatı, Masacre'yi hak etmiyorsun kızım, bu zengilinliği hak etmiyorsun.. Kocana her şeyi anlatacağım!
Buğra: (Dizlerine kapanır) Lütfen teyze! (Göz yaşları içindedir) Lütfen anlatma yalvarırım lütfen!
sokak sanati: Üzgünüm! (Ayağını ittirerek hızla konaktan çıkar)
71038

YENİ BÖLÜM.
4.BÖLÜM
sokak sanati, Masacre'nin şirketinin önüne kadar gelmiştir, arkadan da Buğra taksi ile yetişir.
Buğra:
Teyze dur, ne olursun dur!
sokak sanati: Peşimden mi geldin sen?!
Buğra: Söyleyince eline ne geçecek, sen benim teyzemsin benim arkamda durman gerek!
sokak sanati: Yaptığının arkasında duramam, bunun vebalini taşıyamam.. Ki zaten senin arkanda duran durmuş konuşturma beni, çekil önümden!
Buğra: (Kolundan tutar...) Ben hamileyim...
sokak sanati: Ne? Kimden?!
Buğra: Tabii ki Masacre'den, 2 aylık hamileyim! Şimdi gidip söylersen, bu çocuk babasız mı büyüsün he?!
İkili hararetle konuşurken Masacre de gelir, şirketin önünde ikisini gördüğüne şaşırır: Sizin ne işiniz var burada? (Buğra buz kesilir...)
------
xemrexxx'in üzerine kakasını yapması sonrası Çiğdem sinir krizi geçirir, ancak kısa sürede kendini toparlar xemrexxx'i yatırır ve kendisi de duş alır.
Çiğdem: Ahhh be teyzem, ben biraz gidip güzellik uykusuna yatcam sen de uyu tamam mı? Ay ben senin günlerdir ilaçlarını vermeyi unutuyorum. :F Neyse yarından itibaren düzenli içilecek o ilaçlar! Sokak sanati özellikle tembihledi. :A
xemrexxx uykuya dalmak üzereyken odaya serhatt girer, xemrexxx doğrularak var gücüyle konuşmaya çalışır, söyledikleri anlaşılır durumdadır.
serhatt: Ayyy sana dergi getirdim kızzzz!
71039

xemrexxx: Serrrr... bnnaaa!
serhatt: Öfff demi ya, buna ömür boyu bakılır, kız dergiyi önüne koyayım da işini gör, çalışıyor demi senin ki hahaha. :F
xemrexxx: Zeyyin…!
serhatt: Demi kız benim de favorim zeytin yağı şöyle zeytin yağını üzerine döküp karış karış her yerini...
xemrexxx: (Kısık sesle) Bana yardım et, lütfen!
serhatt: Ayyy sen konuşuyorsun! Aman Allah'ım...!
xemrexxx: Beni bu duruma getiren sokak sanati, bana ilaç veriyor.. Oğlumla ilişkisi var!
serhatt: Ay ayyy, teyze ne diyorsun sen?!
xemrexxx: Yardım et ne olursun!! (Konuşurken çok zorlanmaktadır)
serhatt: Dur şimdi sen bunları telefonun kamerasına bakarak bir daha söyle! (Telefonuyla kayda başlar)
-----
xemrexxx
: Herkesin bilmesi lazım.. (xemrexxx dayanamaz ve bağırmaya başlar) Herkes buraya gelsin! sokak sanati... (sözü kesilir)
serhatt: Ne yapıyorsun sen?
xemrexxx: Gerçekleri bilmeli, herkes.. Bir daha fırsatım olmayabilir, o ilaçlar beni öldürüyor!
serhatt: (xemrexxx yine bağırmaya başlayınca serhatt eline yastığı alarak xemrexxx'in kafasını kapatır) Kapa çeneni, kapat!!
xemrexxx: Evvvvüüüü!
serhatt: Sus dedim, konuşamazsın!
xemrexxx: (Debelenerek bağırmaya çalışır) İmmmömddd!!!!!
serhatt: Ahhhhh!
serhatt kendinden geçmiştir... Bir süre sonra xemrexxx kıpırdamaz serhat olayın şokuyla yastığı kaldırır, xemrexxx'e seslenir: "Teyze!"... Bir süre bekler ve eli titreyerek damarını tutar, nabzı atmamaktadır.
Serhat: Aman tanrım! Ölmüş...! (Hemen telefonla sokak sanati'nı arar, açmayınca mesaj atar.)
-----
Buğra: Canım sana bir haber vereceğim, ben hamileyim!
Masacre: (Şok olur) Aman Allah'ım ne diyorsun sen Buğra! (Sarılırlar, bir yandan da göz ucuyla sokak sanati'na bakar)
Buğra: Çok güzel bir çocuğumuz olacak, umarım her şeyi sana benzer! Yakışıklı, karizmatik, koca gönüllü... Ay Allah söyletti erkek olacak herhalde!
(Buğra gülerek Masacre'nin dudağına yapışır, dilini Masacre'nin ağzına sokarak çılgınlar gibi öpüşürler)
Masacre: Hayatım benimki uyanmadan kalanını evde devam edelim. :A (Kurtulmaya çalışır)
Buğra: Ne uyanacak aşkım anlamadım? :bhr:
Masacre: Ne kadar temizsin, çok safsın! Akşama söylerim...
Buğra: Tamam beyim. :bhr: Teyze sen konuşmadın, sevinmedin mi? (Korkarak sorar)
sokak sanati daha fazla dayanamaz gerçeği söylemeye karar verir, tam ağzını açacakken telefonuna bir mesaj gelir...

71036

"SERHAT: ÇABUK TELEFONU AÇ, XEMREXXX ÖLDÜ... BEN ÖLDÜRDÜM, SENİN PİSLİĞİNİ ÖRTMEK İÇİN...!"
sokak sanati mesaj karşısında nutku tutulur...
Buğra: Teyzecim iyi misin? :bhr:
sokak sanati: Ben... ben.. Sizin adınıza çok mutlu oldum! (Masacre şaşkınca bakar)
Masacre: (Utanarak) teşekkürler...
sokak sanati: Ben... Benim gitmem lazım! (Koşarak uzaklaşır)
Aptal serhatt sana katil ol mu dedim, sana sadece Buğra ve Çiğdem'in yanında durup ajanlık yap demiştim, aptal!!!! (iç sesiyle)
Devam edecek...
4.BÖLÜM SONU
YAZAN: mrt-06.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati planının içine ediyormuşum :F :F :F Çiğdem: Ahhh be teyzem, ben biraz gidip güzellik uykusuna yatcam sen de uyu tamam mı? Ay ben senin günlerdir ilaçlarını vermeyi unutuyorum. :F Neyse yarından itibaren düzenli içilecek o ilaçlar! Sokak sanati özellikle tembihledi. :A

@serhatt Saftır @xemrexxx öldü sanıp gitti bence ona bişi olmaz :F :F :F @mrt-06

@xBUGRAx Çocuk @MasacRE den mi yoksa @Harunnn60:F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@sokak sanati planının içine ediyormuşum :F :F :F Çiğdem: Ahhh be teyzem, ben biraz gidip güzellik uykusuna yatcam sen de uyu tamam mı? Ay ben senin günlerdir ilaçlarını vermeyi unutuyorum. :F Neyse yarından itibaren düzenli içilecek o ilaçlar! Sokak sanati özellikle tembihledi. :A

@serhatt Saftır @xemrexxx öldü sanıp gitti bence ona bişi olmaz :F :F :F @mrt-06

@xBUGRAx Çocuk @MasacRE den mi yoksa @Harunnn60:F :F :F
Buğra'nın çocuğu sokaktan geçen herhangi birinden bile olabilir. :F:F

Kadıncağızı bırakıp gittin bak başına neler geldi. :A @serhatt bakalım her şeyi mahvedecek mi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Niye benden yardım istemiyor kı gitmiş ajan @serhatt a anlatıyor :F :F :F

Ben yine öldüğünü düşünmüyorum sırf @xemrexxx olduğu için başka üye olsa öldü derdim :A :A :A
Anam sen de anlamadın kaç bölümdür yardım çığlığını kadıncağızın. :F

Ölürse de artık helvasını yeriz yapacak bir şey yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İlk üç bölüme göre biraz sakin olmuş gibi geldi ama yine de çok güzel olmuş ellerine sağlık :love1:@mrt-06

• Harika
Reactions: mrt-06