'Söz' Final Yapıyor! Son 5 Bölüm!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
DxEAPVkU0AEoDDz.jpg

Star TV'nin 3 sezondur ekrana gelen sevilen dizisi Söz'den sürpriz haber!

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, başrollerini Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Ece Çeşmioğlu, Genco Özak ve Melis Birkan'ın paylaştığı yapımın yeni bölüm fragmanındaki 'Son 5 Bölüm' yazısıyla dizinin final yapacağı belli oldu.

Bu gelişmeye göre yapım, 27 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 84. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Söz, son 5 bölümüyle Pazartesi 20.00'de Star'da!

D5GiWfgXoAUNsdI.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
İşte kalite, işte zirve, işte tok gözlülük ? bu sezon film tadında bölümler izlettirdi. Benki geçen sene 1 bölümüne bile bakmamışken, Aralık ayında izlediğimde çok çabuk hakim olup bir kaç aydır düzenli izliyorum. Dolu dolu bölümler izlettirdiler.
Helal olsun yapımcıyaki okadar izlenmesine rağmen sakız gibi uzatıp reyting derdine düşmemiş. Çukur gibi diziyi uzatma adına kalitesiz sahneler çekeceğine mükemmel sahnelerle veda etmiş olacak. Çukur geçtiğimiz haftalarda türk dizi tarihinin en alay konusu olan çatışma sahneleri ile hiç unutulmayacak. Bu da bir başarı :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha, hani devam ediyordu? :eek: Sürpriz bir karar olsa da çok doğru karar, tadında bitirilmesi iyi. Büyük ihtimal Star ve Tims yeni sezona 'pazartesi' dizisi hazırlayacak.

• Beğendim
Reactions: alperuz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yapımcıyı böyle bir karar verebildiği için tebrik etmek gerek. Bu reytinglerle rahatlıkla devam edebilirdi dizi ama tadında bırakma cesaretini gösterebilmişler. Dizinin üçüncü sezonu gerçekten çok iyiydi, bir çok film tadında bölüm izledik. Son 5 bölümün de efsane olacağına eminim.

• Beğendim
Reactions: Dosi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,066
Puanı
410
Beklenen karar iki grupta 4 küsür reytinge düştü. çok sevindim :oley: