'Kadın'ın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
67366

FOX TV'nin sevilen dizisi 'Kadın'ın sezon finali tarihi belli oldu!

Yapımcılığını MedYapım & MF Yapım'ın üstlendiği, kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Seray Kaya, Ahu Yağtu ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizi 64. bölümüyle 28 Mayıs Salı akşamı sezon finali yapacak.

''Kadın'' sezonun son 5 bölümüyle salı akşamları 20.00'de FOX TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Final diyenlere kapak oldu. Hande Altaylı senaryolarıyla uçurur yine reytingleri. :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İkinci sezonuyla iyice saçmalamıştı, acaba 3.sezonda daha ne saçmalıklar izleyeceğiz? Keşke tek sezonluk bir efsane olarak kalsaydı...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Evet o saçma senaryolarıyla herkes yine keriz gibi izler
Hay ağzına sağlık. Fragmanlardan bile kağnı hızıyla ilerlediği belli olan diziyi 2-3 saat izleyenler var ciddi ciddi. :A
Senaryo olarak diziden bende memnun değilim ama türk televozyonları neler gördü neler. Ufak Tefek Cinayetler saçmalığı ne çabuk unutuldu yada aynı gün ekranda 5-6 sezondur yayınlanan EDHO gibi bir dizi olduğunu da varsayarsak, türk dizi standartları doğrultusunda bu dizinin 3. sezonu görmesi gayet doğal ki başarıdan başarıya koşan bir dizi olarak da hakediyor zaten. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bize mi kapak diyorsun:A yoksa sadece bana mı:T: Gerçi yapsa dedik yapıcak dememiştik:F Ama yapsaydı iyiydi yani:X Dün izlemedim bile...Seneye de izlemem muhtemelen:(
Diziye anti olan herkese dedim, sana değil. :A Bakma aslında bende tadında bırakıp güzel bir finalle kapatmalarını isterdim ama türk dizileri işte şaşırtmıyor beni. :F Dünkü bölümü bende izlemedim, gelecek sezonda da hem Çukur'un hem de bu dizinin finalini izleyeceğim sadece. Hepsi vakit kaybı. :X

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diziye anti olan herkese dedim, sana değil. :A Bakma aslında bende tadında bırakıp güzel bir finalle kapatmalarını isterdim ama türk dizileri işte şaşırtmıyor beni. :F Dünkü bölümü bende izlemedim, gelecek sezonda da hem Çukur'un hem de bu dizinin finalini izleyeceğim sadece. Hepsi vakit kaybı. :X
Çukur'u o kadar sallıyorum ki artık onu bile izlemesen olur:A Yeni sezonda ancak özet yeter :F