‘Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’ın (The Protector) ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi, ikinci sezonuyla 26 Nisan’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

2.sezon kadrosuna Saygın Soysal, Boran Kuzum ve Engin Öztürk gibi başarılı isimleri ekleyen dizi, geçtiğimiz ay 3 ve 4.sezon onayı da almıştı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dizinin türünü ''Dini-Kurgu" olarak değiştirin de çelişki içinde izlemeyeyim. :A :A

Bu sezonu güzel aslında Rickten sonra dizi toparladı @MasacRE @dreamy a sor @Harunnn60 ile bana inanmıyorsan :A:A:A @DarkLegenD beyi karıştırmadım ona baksan fear diyor o bizdende kötü durumda :A:A:A
@MasacRE sormam bi dha bişey:T: @dreamy fan zaten @DarkLegenD kötülese de seviyor :A
Dizi güzel gidiyor. :A Bazı karakterlerimiz güzel olsa, bölümler en az 1 saat olsa ve sezon 23 bölüm sürse en iyi sezonumuzu çıkarabilirdik. :A Rick de olsa tadından yenmez, ki ben eksikliğini hissediyorum. :A