'Çukur'dan 3. Sezon Sürprizi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Show TV'nin sevilen dizisi 'Çukur'dan 3. sezon sürprizi!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin 67. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı sezon finali olacağı açıklandı. Bu müjdeyi ise dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli verdi.

''Çukur'' yeni bölümleriyle, sezonun son 10 bölümüyle her pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Beklenen bir şeydi zaten, reytingleri hala çok iyi dizinin. Açıklanmayan konular ve daha diziye dahil olacak yeni karakterler de var. Seneye de bu reytingleri en kötü ihtimalle bu ayarda gidecektir yani.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin 67. bölümüyle 25 Mayıs Pazartesi akşamı sezon finali olacağı açıklandı. Bu müjdeyi ise dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli verdi.

''Çukur'' yeni bölümleriyle, sezonun son 10 bölümüyle her pazartesi 20.00'de Show TV'de!
Alperen Duymaz diziden ayrılalı :F

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin 67. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı sezon finali olacağı açıklandı. Bu müjdeyi ise dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli verdi.

Yamaç bu müjdeyi nerede ve kime verdi? YouTube da kaydı var mı?(b)

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Anlayamadım çoğu oyuncusu tiyatro kökenli, her hafta zirvede olan ve sürekli 9-10 reyting alan bir dizinin yeni sezon onayı alması nasıl sürpriz oldu??? :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Senaryo ağır ilerleyince ve o kadar konu havada kalınca tahmin etmiştim. Haziran'da final yapmasını isterdim. Reytingleri stabil ama birşeyin de cıvkını çıkartmasınlar artık.