Turabi Çamkıran, MTV Yarişmasında!

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
64628

ABD'nin önde gelen müzik ve gençlik kanalı MTV'de 33 sezondur yayınlanan The Challenge yarişmasında Turabi Çamkıran da yarişacak. 2 sezon Survivor kazanarak Survivor tarihinde sükse yapan yarişmacı Survivor 2018'de büyük hezeyan yaşarak ancak 5.olarak elenmişti. Survivor benzeri macera ve aksiyon dolu yarişmada şansını denemeye başlayan yarişacı kendisini güçlü, hızlı , zeki kısaca "bir hayvan gibi" olarak tanımlıyor.

Yarın akşam ilk bölümü başlayacak olan yarişmada "kalpleri eriten mesajıyla" şimdiden favoriler arasında gösterilmeye başlandı.

Şişe çevirme etkinliği için "bir kızı öpemem, anam izleyecek" diye röportaj veriyor:A

Aksiyon ve maceranın yanı sıra seksapalite ve erotizm ile yoğrulan The Challenge:War of the Worlds 6 Şubat Çarşamba günü MTV'de başlıyor. (İzleyicisine NOT: Ortamlarda ilk bölüme dair parçalar bulabilirsiniz.)

İşte O Yarişmanın Fragmanı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Görünce çok şaşirdim:F İngilizcesi varmıydı napar eder aç suzun dedim:A Direkt dansı yapıldı ilk bölümde:F Takip edecem. Turabi severler kimdi @Maskeli Fedai hariç kimseyi tanımıyorum:F

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@forumhezeyan yaşaması için başarısızlığından dolayı elenmiş olması lazım. Ama Turabi oyunlarda oynatılmadığı için elendi. O kirli cümlelerini sana iade ediyorum.:A Ayrıca oynatılsa Ademe çok güzel tezgah kurmuştu halk yine arkasındaydı. Survivor tarihinin en büyük haksızlığı yapıldı adama.:(

Başarısına başarı katmaya devam edeceği için çok mutlu oldum. Başarılar diliyorum kendisine:bhr:

• Olmamış
Reactions: Forumdash

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@forumhezeyan yaşaması için başarısızlığından dolayı elenmiş olması lazım. Ama Turabi oyunlarda oynatılmadığı için elendi. O kirli cümlelerini sana iade ediyorum.:A Ayrıca oynatılsa Ademe çok güzel tezgah kurmuştu halk yine arkasındaydı. Survivor tarihinin en büyük haksızlığı yapıldı adama.:(

Başarısına başarı katmaya devam edeceği için çok mutlu oldum. Başarılar diliyorum kendisine:bhr:
Bu senin düşüncen bir fan olarak :A Evet 2 kez şampiyon olup 3'te 5.olmak bir hezeyanlıktır istatistik olarak:A

• Olmamış
Reactions: sokak sanati

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bu yarışmadan @MasacRE bahsetmişti, konudaki fragman yeniymiş. :A

Ütopya - Survivor - Fear Factor karışımı bir şey olmuş. Turabi durulmuş sanırım kaosların arasında göremedim :F

Ne zaman geçecek kuyruk acın :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ütopya - Survivor - Fear Factor karışımı bir şey olmuş. Turabi durulmuş sanırım kaosların arasında göremedim :F

Şuan yok da yapmaya calişiyor gibi :X

Kız ile oğlan tartişiyor. Sonra kız sinirlenip oğlana su firlatiyor. Turabi mutfaktan doğru "çükünü kesmeli" diyor :A Takılıyor şimdilik. Yarın gece izlicem:X
64638

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Nasıl yani? Turabi'ye haksızlık olmadı mı diyorsun? Anlamadım? Anlayamadım?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Nasıl yani? Turabi'ye haksızlık olmadı mı diyorsun? Anlamadım? Anlayamadım?
Aynen butonu gelir umarım bir an önce. :D Turabi'ye haksızlık yapıldığını düşünmüyorum, kaç kere ceza aldı adam o yüzden oynatılmadı diye biliyorum? Ki zaten böyle davranışlara sahip birinin şampiyon olması da ne bileyim...

Bu arada disslerini özlemişim. :Z

• Olmamış

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen butonu gelir umarım bir an önce. :D Turabi'ye haksızlık yapıldığını düşünmüyorum, kaç kere ceza aldı adam o yüzden oynatılmadı diye biliyorum? Ki zaten böyle davranışlara sahip birinin şampiyon olması da ne bileyim...

Bu arada disslerini özlemişim. :Z

O yüzden değil sakatlandığı için oynatilmadi. Eksik bilgin ile yine çok aciz görünüyorsun :A
Ademi oyuna getirip tamda istediği gibi seyirciyi yanına çekmişti. Acun şampiyon olacağını görünce operasyon yaptı. Bunu izleyen herkes bilir:D @eskici mesela:A

• Güldürdün
Reactions: eskici and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
O yüzden değil sakatlandığı için oynatilmadi. Eksik bilgin ile yine çok aciz görünüyorsun :A
Ademi oyuna getirip tamda istediği gibi seyirciyi yanına çekmişti. Acun şampiyon olacağını görünce operasyon yaptı. Bunu izleyen herkes bilir:D @eskici mesela:A
“Adem’i oyuna getirip” derken anlamadım? Bu kötü bir imaj değil mi (Turbo) Turabi için. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben o kısımları pek izlemedim ama Acun Turabi'ye yarı finalde çok haksızlık yaptı onu gördüm :A

• Harika