TLC'den İlk Yerli Yapım: 'Bu Ben Miyim?'

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
64615

Geçtiğimiz günlerde HD yayına başlayan TLC'den şimdi de yerli yapım atağı geliyor!

TLC ekranlarında yayınlanacak olan ilk yerli yapım 'Bu Ben Miyim?'de Op. Dr. Bülent Cihantimur hayallerinin peşini bırakmayan insanlara yardım edecek. Kabuslarını bitirecek.

'Bu Ben Miyim?' ilk bölümüyle 6 Mart Çarşamba 22.30'da TLC'de!

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bizde obez fazla olmayınca göbeği salık insanları mı ameliyat edecekler :F Ağır Yaşamlar'ın yanına yaklaşamaz.

• Olmamış
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Vayyy işte bu merakla bekleyeceğim bir format. Ağır yaşamlara çok benziyor. İzlerim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

Geçtiğimiz günlerde HD yayına başlayan TLC'den şimdi de yerli yapım atağı geliyor!

TLC ekranlarında yayınlanacak olan ilk yerli yapım 'Bu Ben Miyim?'de Op. Dr. Bülent Cihantimur hayallerinin peşini bırakmayan insanlara yardım edecek. Kabuslarını bitirecek.

'Bu Ben Miyim?' ilk bölümüyle 6 Mart Çarşamba 22.30'da TLC'de!

Bizde obez fazla olmayınca göbeği salık insanları mı ameliyat edecekler :F Ağır Yaşamlar'ın yanına yaklaşamaz.
@Çiğdem destereyi gönderir bu programa ; Ian somerhalder dudağı ; Stephen amell memesi ; Jensen Ackles totosu yaptırır fok görünümlü bozayiya en son Colton Haynes yumuşaklığı eklettirerek mükemmel oglanini yarattirir :A :A @Dosi @vadikızı @mrt-06 @serhatt @kerem @Harunnn60 @Yiğitt @Aserat @Maskeli Fedai @MasacRE @DarkLegenD @ozmoturk @dreamy @turkuazz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@Çiğdem destereyi gönderir bu programa ; Ian somerhalder dudağı ; Stephen amell memesi ; Jensen Ackles totosu yaptırır fok görünümlü bozayiya en son Colton Haynes yumuşaklığı eklettirerek mükemmel oglanini yarattirir ?A @Dosi @vadikızı @mrt-06 @serhatt @kerem @Harunnn60 @Yiğitt @Aserat @Maskeli Fedai @MasacRE @DarkLegenD @ozmoturk @dreamy @turkuazz

@serhatt :A seni bu programa göndermeye çalışıyormuş teyzem ama ben izin vermedim :kiki: